matirix20
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
9 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@JarekS A znasz takiego zawodnika jak Mikey Moore? Podobno niesamowity talent.
0
Nie wiem skąd ta krytyka na karnego Silvy. To raczej Lunin jest kozak że go tak wyczuł.
21
Silva z Frenkiem ale by to chodziło. Sto kółeczek na mecz
1
Foden dzisiaj słabiutko
0
@noface Pisałem z 10 razy że za wszelką cenę powinniśmy go kupić za Dembele
0
Dawać tego Doku
0
@qbuteq + łatwych 20 mln zmiennych :)
2
@mekston Przecież liga jest już przegrana.
0
Bye Bye Frenkie. Leć już do tego Paryża.
https://prnt.sc/vMwM7LnZuDuX
1
@Rewolucja123 Mi się wydaje że obrońca czekał na to podanie Lewego i mógł szybko doskoczyć do Torresa.
0
@Rsk94 Niby tak ale np Puyol w w jego wieku nie miał żadnych pucharów na koncie :)
1
@bari_94 Podejrzewam, że kierował się tym że Raphinha dużo lepiej gra w defensywie.
14
Nigdy się już nie nabiorę na tego Frenkiego. Mam dość gościa nie da się patrzeć na jego grę.
0
Co by się stało jakby Trener u jego asystent dostali czerwo? Kto by mógł robić zmiany?
3
Frenkie jak zwykle piękny doskok
0
@A4ron Też mi się tak wydaje
1
@Gaucho ok tam rok temu w fazie pucharowej zapakował w meczu z Lipskiem 5 goli i później jeszcze ukuł Bayern
1
@BabyGang O kurde to przejebane jak wszystkie więzadła :(
0
@PolskiBarcelonista10 Chyba wybrałbym kasę. Do tego pewnie na końcu kariery miałbym jakieś wygrane puchary choć wiadomo że udział przy nich mniejszy.
1
https://prnt.sc/Y51wczrZfCmZ
No to chyba zaakceptuje.
0
Wiadomo co z Diakhabym jak mu rehabilitacja idzie i jakie ma rokowania?
0
@Kazragore Też jestem tego bardzo ciekawy
0
@Kazragore Hehe dali ostatecznie 140 i że zmiennymi wyjdzie 160...
0
City świętuje i fajnie. Będą mieli jeszcze lepsze morale na Real
0
@Kazragore zobacz drugi link zaakceptowali 110 mln..
0
Oferta za de Jonga i co robimy? :)
https://prnt.sc/7bCKp3iMx8_-
edit dałem więcej i od razu zaakceptowali https://prnt.sc/1Sp_oAyPosO2
4
Casado zasługuje na więcej minut. Któryś raz wszedł na kilkanaście minut i zawsze pozytywna zmiana
0
Ferran to mógłby grać w jakimś Rakowie a nie Barcy
0
Pena by się nie ruszył
0
A niech już wpuści tego Faye