0

@JarekS A znasz takiego zawodnika jak Mikey Moore? Podobno niesamowity talent.

0

Nie wiem skąd ta krytyka na karnego Silvy. To raczej Lunin jest kozak że go tak wyczuł.

21

Silva z Frenkiem ale by to chodziło. Sto kółeczek na mecz

1

Foden dzisiaj słabiutko

0

@noface Pisałem z 10 razy że za wszelką cenę powinniśmy go kupić za Dembele

0

Dawać tego Doku

0

@qbuteq + łatwych 20 mln zmiennych :)

2

@mekston Przecież liga jest już przegrana.

0

Bye Bye Frenkie. Leć już do tego Paryża.

https://prnt.sc/vMwM7LnZuDuX

1

@Rewolucja123 Mi się wydaje że obrońca czekał na to podanie Lewego i mógł szybko doskoczyć do Torresa.

0

@Rsk94 Niby tak ale np Puyol w w jego wieku nie miał żadnych pucharów na koncie :)

1

@bari_94 Podejrzewam, że kierował się tym że Raphinha dużo lepiej gra w defensywie.

14

Nigdy się już nie nabiorę na tego Frenkiego. Mam dość gościa nie da się patrzeć na jego grę.

0

Co by się stało jakby Trener u jego asystent dostali czerwo? Kto by mógł robić zmiany?

3

Frenkie jak zwykle piękny doskok

0

@A4ron Też mi się tak wydaje

1

@Gaucho ok tam rok temu w fazie pucharowej zapakował w meczu z Lipskiem 5 goli i później jeszcze ukuł Bayern

1

@BabyGang O kurde to przejebane jak wszystkie więzadła :(

0

@PolskiBarcelonista10 Chyba wybrałbym kasę. Do tego pewnie na końcu kariery miałbym jakieś wygrane puchary choć wiadomo że udział przy nich mniejszy.

1

https://prnt.sc/Y51wczrZfCmZ

No to chyba zaakceptuje.

0

Wiadomo co z Diakhabym jak mu rehabilitacja idzie i jakie ma rokowania?

0

@Kazragore Też jestem tego bardzo ciekawy

0

@Kazragore Hehe dali ostatecznie 140 i że zmiennymi wyjdzie 160...

0

City świętuje i fajnie. Będą mieli jeszcze lepsze morale na Real

0

@Kazragore zobacz drugi link zaakceptowali 110 mln..

0

Oferta za de Jonga i co robimy? :)

https://prnt.sc/7bCKp3iMx8_-

edit dałem więcej i od razu zaakceptowali https://prnt.sc/1Sp_oAyPosO2

4

Casado zasługuje na więcej minut. Któryś raz wszedł na kilkanaście minut i zawsze pozytywna zmiana

0

Ferran to mógłby grać w jakimś Rakowie a nie Barcy

0

Pena by się nie ruszył

0

A niech już wpuści tego Faye

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?