matirix20
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
9 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Stinger_ Od 3 tygodni jestem w nowej
0
Macie to? Jakieś rady?
Syndrom niedzielnego popołudnia bywa też nazywany niedzielną nerwicą, sunday night blues itp. Jest to zjawisko powiązane z końcem weekendu i z zbliżającą się perspektywą powrotu do pracy. Według danych The Sleep Judge ponad 80% osób doświadcza syndromu niedzieli. Najwięcej osób jest zaniepokojonych wieczorem – 57%.
4
Ściągnięcie Adeymaniego to był strzał w kolano
0
Ja liczę dzisiaj na Sancho
6
@Criss18Barca Ok dobrze że napisałeś
0
@Rewolucja123 max 10 km ale najczęściej 4 może 5 km
0
Jak to najprościej wyłączyć żeby nie pokazywało się przy starcie systemu? https://prnt.sc/R_NBAK_q10gH
0
@NorbiTBOB Araujo i Gavi
3
@krycha2201 Co to za pytanie. FM
0
@Barcasub niby czemu?
0
Jakby za taką samą cenę byli do wyjecia wolelibyscie Nico Williamsa czy Doku?
0
Widzę że Korona co jest na spadkowym ma mniej straconych goli niż lider Jaga. Ciekawa ta nasza Ekstraklasa.
0
@MesQueUnClub96 Zaczynał grę w sieci od najniższych stawek. Praktycznie nie wychodził z piwnicy i tylko grał i się szkolił.
0
@Kazragore Śledzę jego karierę praktycznie od początku. GOAT.
2
@HighestInTheRoom Dobrze że nam się trafił Yamal.
0
Ma ktoś link jak pytają zawodników fame o ilość kontynentów? Rozbawił mnie Szeliga że odp 47 chce komuś wysłać
1
@Deviler Ja właśnie 2 tyg pracuje w nowej więc nie jest łatwo ale powoli się ogarniam. W google jest napisane że to czas ok 3 miesięcy
3
Tak wygląda profil Yamala jak mu się wylosuje maksymalny potencjał :)
https://prnt.sc/jUNr_I7Y2W5C
2
@kanver_ Dokładnie tak :)
13
Połowa La Rambli :)
0
@michal199500hehe to co powiedzieć o nas z Villareal xD
0
@Faro Czemu? ?
0
Ktoś tu pisał żeby Araujo się w końcu nauczył grać nogami hehe
1
Kurde aż się serce raduje że to Pedri strzela!
0
Pedri wszystko robi źle:(
0
Moreno też kozak 3 asysty
1
@Albatros ale klej ma niesamowity wbucie
0
@Emhyr No i Yamal piękna asysta.
0
@Dominiczek1704 On ma chyba jaki lekki uraz
1
@macio_944 My możemy zagrać jak Raków :) https://prnt.sc/aXveVSHvtC_Y