matirix20
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
9 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@PatrykBarca Tak dokładnie o to mi chodziło dzięki :)
No i cyk wczoraj dwa gole Palmera w doliczonym czasie gry z United :)
0
Liverpool ich wgniecie w ziemię teraz
0
@Kubsoleon Bo Bellingham będzie jednym z faworytów do Złotej piłki.
0
@Emhyr Najlepsze jest to że gosc ma staty w przeciętnej Chelsea jak Jude a nikt nawet nie pomyślał żeby go nominować do Złotej piłki.
4
@NeroTFP1 Racja, Adriano też swego czasu świetny rezerwowy u nas. No i ten gol przeciwko Atletico.
4
Ależ Wirtz ma piękny profil w Fma. Gość chyba jest stworzony żeby grać u nas :)
https://prnt.sc/eK1iCSaO7HCN
0
@Tomaszekkkkk Na fm24 będzie tak samo wszystko
0
@Rust_Cohle Jak to w fmie ma dobre atrybuty defensywne
0
@Azi Co masz dokładnie na myśli?
1
@Tomaszekkkkk
0
Jakie kursy były że Lewy Inigo i Cancelo dostaną żółte?
0
@Emhyr Mam nadzieje że w drugiej połowie wejdzie Faye za Cubarsiego albo Martineza.
1
Wysłałem Gaviego na kurs :D
https://prnt.sc/2P525OHPHoCl
1
Zieliński chyba przypakował.
0
@Tabaluga37 A bo czytałem jakiś czas temu że są chyba 3 wersje ten G502. Na pewno wiem że jest różnica że jeden model jest podświetlany a drugi nie. Szukam teraz myszki bo kupiłem na chwile myszkę za 19 zł i już mnie palce bolą. Wcześniej miałem 2 razy X Mastera która jest fantastyczna ale kusi mnie spróbować czegoś innego.
Albo ta https://allegro.pl/oferta/mysz-logitech-g-pro-x-superlight-10744710384
0
@Aragorn33 Haaland tak co mecz wygląda i ładuje po 40 goli w sezonie :) Napastnik jest od tego żeby strzelał.
0
Ktoś się zna na myszkach? To jest ten najwyższy model? https://allegro.pl/oferta/myszka-bezprzewodowa-logitech-g502-x-lightspeed-sensor-optyczny-15321264147
0
@BARCA1899Messi A jak w ogóle zagrał wczoraj Nico?
0
Endrick znowu strzelił kozak
0
@PatrykBarca Tak dla mnie też Xavi był nr 1.
0
Dzisiaj pierwsze starcie Endricka z Yamalem. Pisze się historia :)
0
@Blanco16 Może będziemy świadkami rywalizacji Endricka z Yamalem i Haalanda z Mbappe :)
2
@Rewolucja123 Xavi to chyba jedyny zawodnik w historii jakiego oglądałem, który prawie zawsze podejmował najlepsze decyzję i podawał jakby miał widok z kamery telewizyjnej.
0
@Michael24 Ale miał czas że się fajnie wybawił w Arg jak świętowali mistrzostwo :)
1
Chciałbym choć w jednym meczu zobaczyć go w parze z Araujo :)
0
@bartekvisca Optymistycznie :)
0
@JaroCoach Napisałem na priv do Ciebie.
1
Absolutnie nie powinien być na sprzedaż.
0
@JordiAlbion Właśnie czytam od paru godzin o tym helpdesku.
0
@bartekvisca A ile mu zajęła nauka do pierwszej pracy?