0

@PatrykBarca Tak dokładnie o to mi chodziło dzięki :)

No i cyk wczoraj dwa gole Palmera w doliczonym czasie gry z United :)

0

Liverpool ich wgniecie w ziemię teraz

0

@Kubsoleon Bo Bellingham będzie jednym z faworytów do Złotej piłki.

0

@Emhyr Najlepsze jest to że gosc ma staty w przeciętnej Chelsea jak Jude a nikt nawet nie pomyślał żeby go nominować do Złotej piłki.

4

@NeroTFP1 Racja, Adriano też swego czasu świetny rezerwowy u nas. No i ten gol przeciwko Atletico.

4

Ależ Wirtz ma piękny profil w Fma. Gość chyba jest stworzony żeby grać u nas :)

https://prnt.sc/eK1iCSaO7HCN

0

@Tomaszekkkkk Na fm24 będzie tak samo wszystko

0

@Rust_Cohle Jak to w fmie ma dobre atrybuty defensywne

0

@Azi Co masz dokładnie na myśli?

1

0

Jakie kursy były że Lewy Inigo i Cancelo dostaną żółte?

0

@Emhyr Mam nadzieje że w drugiej połowie wejdzie Faye za Cubarsiego albo Martineza.

1

Wysłałem Gaviego na kurs :D

https://prnt.sc/2P525OHPHoCl

1

Zieliński chyba przypakował.

0

@Tabaluga37 A bo czytałem jakiś czas temu że są chyba 3 wersje ten G502. Na pewno wiem że jest różnica że jeden model jest podświetlany a drugi nie. Szukam teraz myszki bo kupiłem na chwile myszkę za 19 zł i już mnie palce bolą. Wcześniej miałem 2 razy X Mastera która jest fantastyczna ale kusi mnie spróbować czegoś innego.

Albo ta https://allegro.pl/oferta/mysz-logitech-g-pro-x-superlight-10744710384

0

@Aragorn33 Haaland tak co mecz wygląda i ładuje po 40 goli w sezonie :) Napastnik jest od tego żeby strzelał.

0

0

@BARCA1899Messi A jak w ogóle zagrał wczoraj Nico?

0

Endrick znowu strzelił kozak

0

@PatrykBarca Tak dla mnie też Xavi był nr 1.

0

Dzisiaj pierwsze starcie Endricka z Yamalem. Pisze się historia :)

0

@Blanco16 Może będziemy świadkami rywalizacji Endricka z Yamalem i Haalanda z Mbappe :)

2

@Rewolucja123 Xavi to chyba jedyny zawodnik w historii jakiego oglądałem, który prawie zawsze podejmował najlepsze decyzję i podawał jakby miał widok z kamery telewizyjnej.

0

@Michael24 Ale miał czas że się fajnie wybawił w Arg jak świętowali mistrzostwo :)

1

Chciałbym choć w jednym meczu zobaczyć go w parze z Araujo :)


0

@bartekvisca Optymistycznie :)

0

@JaroCoach Napisałem na priv do Ciebie.

1

Absolutnie nie powinien być na sprzedaż.

0

@JordiAlbion Właśnie czytam od paru godzin o tym helpdesku.

0

@bartekvisca A ile mu zajęła nauka do pierwszej pracy?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?