masik86
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
Chuj z atakiem tu trzeba kogoś kupić na obronę bo gramy jak dzieci we mgle.
2
Wesołą mamy tą obronę.
1
@KamilS689 ale co film nakręcił to jego ????
0
@MirusAmisz już wiem to pewnie chrywien bo to akurat 1 - 1.5 mln ojro hehe
0
@MirusAmisz pesso czy juanów?
3
Czyli ręka rękę myje. Ciemne interesy i powiązania tylko przychodzą na myśl.
1
Jakby dawali te 140 baniek to można przemyśleć sprzedaż.
0
@RanDiFCB niby mają kasę ale też dług mają prawie jak my.
12
Na karne to Wojtunio wejdzie xD
4
@kejdzi Garcia lepiej gra w pomocy albo na boku. Więc tylko uszaty zostaje na lewego stopera. Jak będzie inaczej to się zdziwię
1
@Mavcin1980 już tek jest, od bohatera do zera.
0
@addept ostatnie zdanie nie koniecznie to się powtarza bo wielu tych fajnych i kiepskich uczniów założyło swoje firmy i doszli do kasy. Ale jak to zrobili to dam się dziwię.
0
@BORO_12 chyba że będziemy grać na trzech obrońców i dwóch wahadłowych.
7
@Barceloniarz987 Żul na środku to tykająca bomba.
0
@Krystiansigma2734 hehe Ingo wracaj bo obrona się posypała bez ciebie.
0
@Bernard777 też odjechała, państwo bogate to i kluby bogate. Anglia, Niemcy mają kasę to i na spory idzie.
0
@Barca_Big_Moment na środku jeszcze gorzej więc jemu pasuje gra na pięciu obrońców albo na trzech.
0
@bary trzeba wyższe i dłuższe kontrakty rozdawać
0
@Marusek girona jest na drugim końcu Hiszpanii?
7
@Kapitan hawk Roni za niego i git.
1
@Chudini123 widać że z Anglii przyszedł bo wybiegany.
0
@krefi10 chyba centów z jego poborami
0
@LinekMichal to będziemy się bujać jak z Umtitim, Longletem i Fatim. Jednak musimy wyższe kontrakty dawać zawodnikom.
17
Wyższe kontrakty musimy dawać zawodnikom, to napewno odejdą jak trzeba będzie.
0
@slayer albo z jeżyny.
0
To chłop łaskę zrobił że szok. Niestety trzeba chłopa sprzedać póki ktoś chce go.
4
To ta jedynastka wiele by nie wygrała xD
5
@PioteK tak samo było z Messim, ludzie tłumaczyli sobie, że odszedł bo nie mógł podpisać niskiego kontraktu. A on poprostu nie chciał grać za tak małe pieniądze.
0
Jeśli dostaniemy w co wątpię 30+ to sprzedać jeśli nie to wypożyczyć.
1
@Conradxc zawieść można było się na Messim który od dziecka tu był nie na Robercie który przeszedł przez wile klubów.