7

Chuj z atakiem tu trzeba kogoś kupić na obronę bo gramy jak dzieci we mgle.

2

Wesołą mamy tą obronę.

1

@KamilS689 ale co film nakręcił to jego ????

0

@MirusAmisz już wiem to pewnie chrywien bo to akurat 1 - 1.5 mln ojro hehe

0

@MirusAmisz pesso czy juanów?

3

Czyli ręka rękę myje. Ciemne interesy i powiązania tylko przychodzą na myśl.

1

Jakby dawali te 140 baniek to można przemyśleć sprzedaż.

0

@RanDiFCB niby mają kasę ale też dług mają prawie jak my.

12

Na karne to Wojtunio wejdzie xD

4

@kejdzi Garcia lepiej gra w pomocy albo na boku. Więc tylko uszaty zostaje na lewego stopera. Jak będzie inaczej to się zdziwię

1

@Mavcin1980 już tek jest, od bohatera do zera.

0

@addept ostatnie zdanie nie koniecznie to się powtarza bo wielu tych fajnych i kiepskich uczniów założyło swoje firmy i doszli do kasy. Ale jak to zrobili to dam się dziwię.

0

@BORO_12 chyba że będziemy grać na trzech obrońców i dwóch wahadłowych.

7

@Barceloniarz987 Żul na środku to tykająca bomba.

0

@Krystiansigma2734 hehe Ingo wracaj bo obrona się posypała bez ciebie.

0

@Bernard777 też odjechała, państwo bogate to i kluby bogate. Anglia, Niemcy mają kasę to i na spory idzie.

0

@Barca_Big_Moment na środku jeszcze gorzej więc jemu pasuje gra na pięciu obrońców albo na trzech.

0

@bary trzeba wyższe i dłuższe kontrakty rozdawać

0

@Marusek girona jest na drugim końcu Hiszpanii?

7

@Kapitan hawk Roni za niego i git.

1

@Chudini123 widać że z Anglii przyszedł bo wybiegany.

0

@krefi10 chyba centów z jego poborami

0

@LinekMichal to będziemy się bujać jak z Umtitim, Longletem i Fatim. Jednak musimy wyższe kontrakty dawać zawodnikom.

17

Wyższe kontrakty musimy dawać zawodnikom, to napewno odejdą jak trzeba będzie.

0

@slayer albo z jeżyny.

0

To chłop łaskę zrobił że szok. Niestety trzeba chłopa sprzedać póki ktoś chce go.

4

To ta jedynastka wiele by nie wygrała xD

5

@PioteK tak samo było z Messim, ludzie tłumaczyli sobie, że odszedł bo nie mógł podpisać niskiego kontraktu. A on poprostu nie chciał grać za tak małe pieniądze.

0

Jeśli dostaniemy w co wątpię 30+ to sprzedać jeśli nie to wypożyczyć.

1

@Conradxc zawieść można było się na Messim który od dziecka tu był nie na Robercie który przeszedł przez wile klubów.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?