2

Pepe mac!Szkoda......Urugwaj musicie wygrac

17

Oby tak bylo.

1

Breaking Bad,Wikingowie.Narcos,moze Belfer,Wataha

2

Wlasnie wlaczylem na tvp 1 i film o Pele,na chwile mozna zobaczyc

2

Mina na krola strzelcow idzie

0

Kurla ,mogl Glik i Kurzawa grac od poczatku meczu z Kolumbia

1

Kurzawa super wrzuta,Japonce musza strzelic brame teraz

4

Oj Zielynsky ty miernoto

0

O nasz Paulinho!Lks Lodz pozdrawia

0

O jak mi sie podoba ten popieprzony Mundial!

0

Podoba mi się ten Mundial,slabsze druzyny walcza i ciekawie sie to oglada

2

Alez beda emocje w tej grupie do ostatniej sekundy,i oto wlasnie chodzi w Mundialu

0

Widze,iz Peszko za duzo wlal naszym alkoholu dobidonu

0

Nasi cos tam przynajmniej walcza,jak uda im sie zremisowac to przynajmniej beda miec jakiekolwiek szanse na wyjscie z grupy

0

Kurlla alez emocje,Polacy do boju!

0

Brawo Szwecja,jeszcze jeden gol i bedzie cudnie!.A jak graja Niemcy?bo nie dam rady ogladac meczy

0

Peru by dzis rozjechaloby to cos na czele z Messim 4:0

0

Gwalt na Argentynie 2018

0

Rozjebali Argentyne!!!!!

1

Polska dno,Argentyna dno,jeszcze moja nadzieja w Hiszpanii

7

Argentyno wygraj ten mecz,Messi pokaz na co Cie stac...bo inaczej bedzie slabo

0

Gdzie Banega i Pavon?Chcialbym Dybale ale ponoc nie moze grac z Messim.Faktycznie razem ten duet gral kiedys i to mega slabo wygladalo?

3

Niech reprezentacja Polski wezmie przyklad z Peru

0

Djego Koszta!Oby tak dalej

0

Kurla co tam sie dzieje

0

Bramkarz Iranu Kozak!

0

Stary ok,ale Iran przynajmniej biega,gra na miare swoich mozliwosci....no nic oby Hiszpania strzelila ze dwa gole to bedzie git

2

Kuzwa nawet Iran gra lepiej od naszych zawodnikow probujacych uprawiac futbol.....

0

Vamos Espana!

0

Jo sie wos pytom co to jest Polonia Bytom

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?