lukaszbrk
Dołączył/a: październik 2012
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
20
Szmaciarze z anal plus nie pokaza wreczenia superpucharu bo co nie zdaza na powtórkę z zabawy z golfem.....ja pieprze
2
Campeone!Campeone! Oby to byl poczatek historycznego sezonu,wlacznie z triumfem w LM.
0
Marc !!!!!Dziekujemy!!!!
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Kurla ale Dembe zajebal...ciekawe czy Vidal dostanie kartke?
1
To mi sie podoba,iz Coutinho wali z daleka
0
Szanowny panie Dembele,prosze o wiecej takich bramek,zwlaszcza w fazie pucharowej LM
0
Dembeeeee!!!!!!!!!
0
Czyzby dogrywka?
0
I cyk zolta kartka
0
Wchodzi geniusz!Oto chodzi,Arthur dzisiaj pierwszy raz go widze,szalu to nima
4
Gdy widze Rakiticia (wicemistrz swiata) jak wejdzie na 2 polowe to warto ogladac druga polowke
0
Pan przyszly prezydent walnal gola! I po przerwie nagly atak Messiego and spolki
0
Gruby czemu tego nie strzeliles
1
Od 46 min prosze o pana Kultinio and Rakiticia i moze cos z tego bedzie
1
Albo raczej nie pij :p
1
Pan Athrur raczej nie widoczny
0
Sergio zolta juz w 16 min,nie dobrze
1
Kurla,chodzilo mi oto,zeby takich komentarzy nie bylo odrazu po pierwszych spotkaniach
0
Yhy....nasze gwiazdy musza teraz spiac dupska i juz w pierwszym meczu wlaczyc tryb zwycieski
2
Kuzwa ,nic nie graja.Messi kapitan stoi,Pique wprowadza chaos w obronie.Arthur podzielil los Gomesa,itp...oby te kwestie nie byly wymieniane w nadchodzacym sezonie.Barca po Superpuchar!!!
0
O pan Orlowski komentuje,to mnie sie przypominaja same zwyciestwa Barcy.Oby to byl dobry prognostyk
0
Barca po zwyciestwo!!!
0
Jak gra z dobrymi pomocnikami co mu daja pile to potrafi...jednak nigdy nie bedzie zawodnikiem klasyfikowanych w top swiatowy ogolnie pilki...nie ten poziom co Cristiano,Messi,Neymar juz o dawnych gwiazdach wspominajac...sam nie jest w stanie przejsc kilku graczy i zdobyc bramke...no ale tak trzeba sie cieszyc z takiego napastnika
0
I cyk 60 min wchodzi na boisko,dogrywka 100 min i czerwona kartka...dobra juz nie kracze ide sie napic
5
Najwazniejsze jest to ,iz Krol Futbolu powraca do gry aby nas,kibicow cieszyc swoja postawa na boisku.
0
Obawiam sie o Lengleta i Rafinhe.Zawodnika z Francji nie znam(nie sledzilem jego gry) a co do Rafinhy??? Bedzie mu sie chcialo? Bo i tak nie zostanie w klubie.Mysle,iz Arthur pokaze klase
0
Spokojnie,pewnie zaraz beda mieli serie 3 porazek z rzedu i po optymizmie
0
Bernardo Kozak!
0
Alez to Aguero spartolil,to sie zemsci