lukaszbrk
Dołączył/a: październik 2012
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ok,iz Real znow zagra w finale, ale inaczej bym do tego sie odniosl jesli by faktycznie grali fajna pilke i mieli przewage.Otoz Bayern mial przewage ale zabraklo im skutecznosci plus bledy w obronie .Swoja droga bramkarz Bayernu swoja postawa zasluguje na transfer do ekstraklapy
1
Masz racje,trzeba sie napic piwka albo cos i do spania
0
Masz racje,grac troszke gowniana pilke ,cos tam strzelic i wystarczy.Zapomnialem miec troche szczescia(czytaj:sedziowie)
0
No nic ,niestety Real wygra po raz 3 LM.Bayern byl w sumie lepszy ale zabraklo troche skutecznosci...Cristiano zagral w tych meczach totalne gowno..jak sobie pomysle,iz mialby dostac ZP to....zobaczymy co na Mundialu sie podzieje.Ta sytuacja z Marcelo-raczej powinien byc rzut karny
0
Powiem wam,ze bramkarz Bayernu to totalnie rozjebal system.Gosciu powinien przyjsc do ekstraklasy bo ewidentnie reprezentuje ten swietny poziom :)
4
K......sedzia wali w c.... ewidentnie
0
Zapowiada sie ciekawe widowisko
0
Dobra,dzisiaj nie wierze w Bayern aby odrobil straty.Jedynie Liverpool z Salahem byc moze zaszkodza Realowi ale... ( jakby tak Lewy i spolka zaskoczyl i ....)
1
Jesli Peszko mialby jechac do Rosji to ja bym wolal Makuszewskiego.Pomimo tego,iz dopiero co po kontuzji
0
Jak wyjdziemy z drugiego miejsca to bedzie sukcesik.Nie daje naszym szans w starciu z Belgia albo Anglia w fazie pucharowej
0
Polecam Eriksena and .....moze pana Salaha :)
1
Rowniez seria Wladca Pierscieni and Hobbit znakomicie sie oglada
1
Widze,iz bylo pite.Takze najlepszego
0
Bedzie przejazd z atrapami pucharow
0
Kuzwa,ale jaja!
0
Kurlaaa...szkoda,ze Juve strzelilo
0
Jak tam ziomki?Mysle,ze Barca to jest gigant w tym sezonie...Trzymam kciuki za FCL a zeby utarlo nosa druzynie ze stolicy Hiszpanii
36
A Messi to Maradona
1
Jesli Bayern nie da rady z Realem to jest nadzieja w Salahu i spolce,iz w finale wygraja
0
Tak czy inaczej dzisiaj tez bysmy dostali baty od Liverpoolu.Czasem warto zagrac szybka,prosta pilke a nie podawac do usranej smierci i probowac wejsc z pilka do bramki
8
Nie wiem jak wam ale Salah dzisiejszymi bramkami kojarzy mi sie z Messim za czasow Guardioli
2
Mimo wszystko chcialbym aby Liverpool wygral dzisiaj i uzyskal spora przewage w kontekscie rewanzu.Mo Salah do boju!
0
Brawo dla Napoli!W koncu cos nowego w Serie A
4
Tylko Wisla!!!Bawcie sie,dobrze ziomki ..
2
Barca zdobyla puchar,ale pozwolcie iz ogłosze ,ze moj bratanek wzial za zone superkobiete...dzisiaj moge zyczyc Wszystkiego Najlepszego
10
Prawdziwa liga polska to jest w B klasie,a nie jakies podrabiance w ekstraklapie
1
Oby :)
0
Jak to Bilbao nie wygra....to koncze z bukmacherka....
0
O,dzieki takze kupon bedzie zyl dalej :)
0
To dobrze,cala nadzieja w Robercie aby przyczynil sie do wyeliminowania najlepszej druzyny ostatnich lat.Lewy wierzymy!!!!