2

@PJ777 nooo nawet Yamal się trochę odkupił tym podaniem. Piękna akcja. Wykorzystanie wszystkich atutów jakie mamy

0

@Fermin hahaha ładne wyczucie

0

@MILOSZ_F22 tak żeś to ładnie opisał że nawet nie wiadomo o kim mowa. Jednak chyba możesz się zastanowić czy miałeś rację bo Lewy bramkę strzelił, a Yamal co?

0

@Rarenzio uuu czyli fakt że był gdzie trzeba, jako jedyny, niema już znaczenia? Uuu znawcy z Fify

0

@Pin0chet taka jego rola. Instynktu nie zatracił

2

@ap0f1s a nie Yamal? Lewy chociaż w pressingu gra nie to co młody

1

@sopa10pl tak, bo ukradł koledze z drużyny bramkę

3

Strasznie nie koleżeńskie to było. Psucie atmosfery w szatni

1

@Kamilb1988 obrał bardzo zły kierunek rozwoju. Pokory mu bardzo brakuje

1

@czarnatom samolubstwo się rodzi. Woda sodowa.

3

Młody chyba nie planuje grać drużynowo

2

Komentarz usunięty

2

@okube przecież on ma fundamentalna rację. Szacunek do rywali to podstawa. Nie lubię realu, ale odmówić im osiągnięć i mówić że zniszczymy ich bez problemu to ostra przesada. Jesteśmy faworytami, co ciszy jak diabli, dawno takiego mentalu nie było, ale umniejszanie innym to oznaka małości

0

@Trojanek23 nie, nie robię. Rapha i młody są strasznie samolubni ostatnio.

0

Mam nadzieję że teraz pewnie ludzie zobaczą jakie życie ma napastnik, jeśli nie dostaje podań. To że Lewy coś strzela przy tskiej pomocy ze strony kolegów to chyba cud

0

@szyper czyli dokładnie to samo co z pewnym osobnikiem z Madrytu...siano w głowie

2

Coś pressing z przodu nam siadł mocno

0

@Gregor1899 to się niż dzieje jakiś czas. Jest samolubny

6

Rapha już od jakiegoś czasu gra samolubnie. Woda sodowa? Wszystko robi pod siebie

1

@Marusek jego to chyba kręci. Bo szum się robi wkoło niego. Osobnik naastwiony na ferment

1

@Marusek reagowanie na niego już chyba sensu niema. To zwykły trol internetowy. Tak mi się wydaje

0

@Wittgenstein zrobią. Mogą podważyć rejestrację Olmo np. bardzo prawdopodobne jest że zostanie teraz wyrejestrowany, co zapewne będzie oznaczało że będzie wolnym zawodnikiem

2

@Lukasz999 bo mogą. Real przepycha mecze kolanem, ale w finałach zawsze mają mobilizację. Jesteśmy faworytami ale lekceważyć ich to potężny błąd

1

@arturek831 w lm to on w tym sezonie zagrać nawet nie może

1

@szczurzysyn no jakoś go nie zmienił

0

@Kapitan hawk nie jestem fanem realu jeśli o to ci chodzi. Po prostu uczciwie podchodzę do sprawy. To że jest piłkarzem realu nie oznacza że można go bez wyroku osądzać i wrzucać mu. Poziomem zniża się to do dyskusji na stronie realu

0

@RoberDzik wyrok zapadł? Póki tak nie jest obrzucanie błotem jest poniżej krytyki. Jak biali atakują Negiera to jest beee, jak u nas się rzuca mięsem to jest cacy?

0

@Kapitan hawk powiedział bym raczej że głupie

0

@RoberDzik a ja myślałem że admin powinien świecić przykładem i okazywać trochę szacunku, nawet zawodnikowi rywali. Strasznie to dziecinne było

0

@nosiu95 są niekonsekwentni w ocenach. Za to samo zachowanie/statystki/błędy/bramki/asysty wystawiają tutaj inne oceny. Aż mam wrażenie że wystawia je pewien Fabregas. Lewy jeszcze tej techniki tragicznej to niema, bez przesady. Gdyby tak było to bramki by w tym meczu nie strzelił. Co do reszty to się w pełni zgadzam. Dodatkowo podkreślone było że Rapha wychodził do piłek ale ich nie dostawał. Z Lewandowskim było dokładnie to samo ale jest to przemilczane. Na odwal te oceny

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?