liber02
Dołączył/a: wrzesień 2019
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@PJ777 nooo nawet Yamal się trochę odkupił tym podaniem. Piękna akcja. Wykorzystanie wszystkich atutów jakie mamy
0
@Fermin hahaha ładne wyczucie
0
@MILOSZ_F22 tak żeś to ładnie opisał że nawet nie wiadomo o kim mowa. Jednak chyba możesz się zastanowić czy miałeś rację bo Lewy bramkę strzelił, a Yamal co?
0
@Rarenzio uuu czyli fakt że był gdzie trzeba, jako jedyny, niema już znaczenia? Uuu znawcy z Fify
0
@Pin0chet taka jego rola. Instynktu nie zatracił
2
@ap0f1s a nie Yamal? Lewy chociaż w pressingu gra nie to co młody
1
@sopa10pl tak, bo ukradł koledze z drużyny bramkę
3
Strasznie nie koleżeńskie to było. Psucie atmosfery w szatni
1
@Kamilb1988 obrał bardzo zły kierunek rozwoju. Pokory mu bardzo brakuje
1
@czarnatom samolubstwo się rodzi. Woda sodowa.
3
Młody chyba nie planuje grać drużynowo
2
Komentarz usunięty
2
@okube przecież on ma fundamentalna rację. Szacunek do rywali to podstawa. Nie lubię realu, ale odmówić im osiągnięć i mówić że zniszczymy ich bez problemu to ostra przesada. Jesteśmy faworytami, co ciszy jak diabli, dawno takiego mentalu nie było, ale umniejszanie innym to oznaka małości
0
@Trojanek23 nie, nie robię. Rapha i młody są strasznie samolubni ostatnio.
0
Mam nadzieję że teraz pewnie ludzie zobaczą jakie życie ma napastnik, jeśli nie dostaje podań. To że Lewy coś strzela przy tskiej pomocy ze strony kolegów to chyba cud
0
@szyper czyli dokładnie to samo co z pewnym osobnikiem z Madrytu...siano w głowie
2
Coś pressing z przodu nam siadł mocno
0
@Gregor1899 to się niż dzieje jakiś czas. Jest samolubny
6
Rapha już od jakiegoś czasu gra samolubnie. Woda sodowa? Wszystko robi pod siebie
1
@Marusek jego to chyba kręci. Bo szum się robi wkoło niego. Osobnik naastwiony na ferment
1
@Marusek reagowanie na niego już chyba sensu niema. To zwykły trol internetowy. Tak mi się wydaje
0
@Wittgenstein zrobią. Mogą podważyć rejestrację Olmo np. bardzo prawdopodobne jest że zostanie teraz wyrejestrowany, co zapewne będzie oznaczało że będzie wolnym zawodnikiem
2
@Lukasz999 bo mogą. Real przepycha mecze kolanem, ale w finałach zawsze mają mobilizację. Jesteśmy faworytami ale lekceważyć ich to potężny błąd
1
@arturek831 w lm to on w tym sezonie zagrać nawet nie może
1
@szczurzysyn no jakoś go nie zmienił
0
@Kapitan hawk nie jestem fanem realu jeśli o to ci chodzi. Po prostu uczciwie podchodzę do sprawy. To że jest piłkarzem realu nie oznacza że można go bez wyroku osądzać i wrzucać mu. Poziomem zniża się to do dyskusji na stronie realu
0
@RoberDzik wyrok zapadł? Póki tak nie jest obrzucanie błotem jest poniżej krytyki. Jak biali atakują Negiera to jest beee, jak u nas się rzuca mięsem to jest cacy?
0
@Kapitan hawk powiedział bym raczej że głupie
0
@RoberDzik a ja myślałem że admin powinien świecić przykładem i okazywać trochę szacunku, nawet zawodnikowi rywali. Strasznie to dziecinne było
0
@nosiu95 są niekonsekwentni w ocenach. Za to samo zachowanie/statystki/błędy/bramki/asysty wystawiają tutaj inne oceny. Aż mam wrażenie że wystawia je pewien Fabregas. Lewy jeszcze tej techniki tragicznej to niema, bez przesady. Gdyby tak było to bramki by w tym meczu nie strzelił. Co do reszty to się w pełni zgadzam. Dodatkowo podkreślone było że Rapha wychodził do piłek ale ich nie dostawał. Z Lewandowskim było dokładnie to samo ale jest to przemilczane. Na odwal te oceny