0

@kaczy1989 różnią to widać, ale czy to jest zgodne z przepisami? To inna sprawa

0

@marcin9185 niebu Flicka. Wszak z Rasheigo rezygnujemy bo nie biega.

5

@Lordzi ale czy ten transfer podniesie poziom drużyny? Wielka kasa za zawodnika który nic specjalnego ostatnimi czasy nie pokazuje.

3

@hasan 7 czemu tylu ludzi wpycha tutaj Rashiego? Z jakiegoś powodu Flick wolał Grdona. Też uważam, że to dobra wymiana. U Flicka jest ważna praca bez piłki, pressing, a Rashi tego nie zapewni. To nie było by wzmocnienie

0

@marcin9185 trzeba budować zespół bez niego. Komu by zajął miejsce? On do układanki Flicka nie pasuje. Nie uczestniczy w pressingu, a na napastnika się nie nada. Lepiej żeby się nam Fermin rozwijał

0

@Calcium określasz gotowość do jej zapłaty. W tedy możesz zacząć uzgadniać warunki z zawodnikiem. Bez klauzuli musisz najpierw dogadać się z klubem na kwotę transferu. Jeśli zawodnik się zgodzi dochodzi do finalizacji transakcji.

0

@BronekVeB i zmarnował świetną okazję. Zaangażowania mu brakowało. Na takim turnieju grać bez iskry? Źle to o nim świadczy

0

@kaczy1989 to ochrona klubów/pracodawcy. Popatrz w drugą stronę. Jeśli można by było bez przeszkód rozmawiać a okazało by się, że klub nie chce sprzedać? Julek ma kontrakt ważny i mają pełne prawo oczekiwać, że on się z niego wywiążez na co liczę. On wczoraj pokazał, że jego umiejętności nie są na tyle wysokie, żeby tyle płacić

0

@blondasek serio? Gdzieś czytałem, czy może oglądałem na YT, że Gordon jest trochę droższy. Jeśli się mylę to tym bardziej transfer Rasha był by błędny

0

@alekpalek nie, nie jest tyle tańszy

2

@RC28 a może zobacz jak będzie się sprawował w naszej koszulce? Raphinie też określasz bo zagrał słaby mecz na mudialu? Nasza taktyka wymaga biegania w pressingu. Rash pokazal, że tego nie umie

0

@Freek_Tom i transfer Rasha to w amortyzacji prawie to samo co Gordona. Więc też nie mały wydatek.

0

@Who_you_mam właśnie, że jest. Tego wymaga taktyka, trener i system gry. Holender o którym mówisz, stara się chociaż ustawić odpowiednio aby przeciąć linie podania. Ten Anglik nie robi absolutnie nic w tym kierunku. Drugi mapet.

0

@rogal478 w city regulował tempo gry. Wczoraj jednak cała Portugalia grała ....nie grała. Cała ich pomoc jakby zapomniała co robić

1

A jeszcze niedawno było tyle głosów, że powinien się cieszyć i z siedzenia na ławce u nas bo już jest w tym wieku. Cisza coś nastała na ten temat widzę. Koleś miał ambicje grać więc niema co się dziwić

6

@rumilas Argentyna pokonana w eliminacjach Brazylię bez Leo. Ten zespół nie pracuje na niego a z nim

0

@Kai0 wątpię aby taka kwota się zwróciła w ten sposób. Marketingowo pewnie podbiło by nam prestiż i wzmocniło i tak siła pozycję na rynku w Argentynie, ale takie kwoty się raczej nie zwrócą. Transfer plus wynagrodzenie

0

@olejtm co wy z tym Rahim macie? Ten koleś nie pasuje tutaj. Jest zbyt leniwy w pressingu i obronie

0

@Who_you_mam tak samo jak liczne straty jakie miał i to, że w pressingu byk tylko trochę lepszy niż mapet. Jemu nie chciało się podbiec do zawodnika oddalonego o 2 m od niego.

0

@Who_you_mam gdyby zepsuł odpowiednio doskakiwał do pressingu to tych straconych bramek mogło by być mniej. W naszym systemie gry to coś absolutnie ważnego. Ten zawodnik się tutaj nie nadawał

0

@Aequlibre i to jest przerażające

0

@Sergio_Devils oby więc tak się nie stało

0

@Bombelek951 akurat przestrzeń to robił mu lewy

7

Mapet ma teraz nielada kłopot. Będzie musiał się pilnować

0

@Bombelek951 ale to tak nie działa, że skoro transfer jest tańszy to zaoszczędzić więcej kasy możemy. Ważna jest amortyzacja transferu. Był o tym artykuł. Gordon wychodzi tylko odrobine drożej niż Rashi. Jest młodszy i rozumie znaczenie słowa taktyka i praca

0

A było tylu takich co gadało, że przyjdzie do nas na emeryturę, że w tym wieku to on już grać nie chce. Wybrał pierwszy skład i kasę. Jeśli kogoś to zaskakuje to...nawet nie wiem co. Facet ma ambicje grać w piłkę a nie być rezerwowym

0

@rogal478 nie będzie siedział..dorwali kogoś kto zabezpieczy rozegranie albo prawe skrzydło. Bardzo dobry ruch

0

@gukwa średni sezon? Mocno obstawiony środek pola? Cooo? Zagrał wszytsko co tylko mógł zbierając dobre opinie. Onoze grać na paru pozycjach, między innymi z prawej strony, którą mają słabą. Jest świetnie czytającym grę zawodnikiem i umie rozegrać. Potrzebują takie zawodnika

0

@Hasszz czyatakc to miałem podobne odczucia

3

@gracianho7 zatrudniliśmy zawodnika na jego pozycję, żeby nie męczyć się z kimś kto nie wie co to pressing. On tutaj nie zostanie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?