liber02
Dołączył/a: wrzesień 2019
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@kaczy1989 różnią to widać, ale czy to jest zgodne z przepisami? To inna sprawa
0
@marcin9185 niebu Flicka. Wszak z Rasheigo rezygnujemy bo nie biega.
5
@Lordzi ale czy ten transfer podniesie poziom drużyny? Wielka kasa za zawodnika który nic specjalnego ostatnimi czasy nie pokazuje.
3
@hasan 7 czemu tylu ludzi wpycha tutaj Rashiego? Z jakiegoś powodu Flick wolał Grdona. Też uważam, że to dobra wymiana. U Flicka jest ważna praca bez piłki, pressing, a Rashi tego nie zapewni. To nie było by wzmocnienie
0
@marcin9185 trzeba budować zespół bez niego. Komu by zajął miejsce? On do układanki Flicka nie pasuje. Nie uczestniczy w pressingu, a na napastnika się nie nada. Lepiej żeby się nam Fermin rozwijał
0
@Calcium określasz gotowość do jej zapłaty. W tedy możesz zacząć uzgadniać warunki z zawodnikiem. Bez klauzuli musisz najpierw dogadać się z klubem na kwotę transferu. Jeśli zawodnik się zgodzi dochodzi do finalizacji transakcji.
0
@BronekVeB i zmarnował świetną okazję. Zaangażowania mu brakowało. Na takim turnieju grać bez iskry? Źle to o nim świadczy
0
@kaczy1989 to ochrona klubów/pracodawcy. Popatrz w drugą stronę. Jeśli można by było bez przeszkód rozmawiać a okazało by się, że klub nie chce sprzedać? Julek ma kontrakt ważny i mają pełne prawo oczekiwać, że on się z niego wywiążez na co liczę. On wczoraj pokazał, że jego umiejętności nie są na tyle wysokie, żeby tyle płacić
0
@blondasek serio? Gdzieś czytałem, czy może oglądałem na YT, że Gordon jest trochę droższy. Jeśli się mylę to tym bardziej transfer Rasha był by błędny
0
@alekpalek nie, nie jest tyle tańszy
2
@RC28 a może zobacz jak będzie się sprawował w naszej koszulce? Raphinie też określasz bo zagrał słaby mecz na mudialu? Nasza taktyka wymaga biegania w pressingu. Rash pokazal, że tego nie umie
0
@Freek_Tom i transfer Rasha to w amortyzacji prawie to samo co Gordona. Więc też nie mały wydatek.
0
@Who_you_mam właśnie, że jest. Tego wymaga taktyka, trener i system gry. Holender o którym mówisz, stara się chociaż ustawić odpowiednio aby przeciąć linie podania. Ten Anglik nie robi absolutnie nic w tym kierunku. Drugi mapet.
0
@rogal478 w city regulował tempo gry. Wczoraj jednak cała Portugalia grała ....nie grała. Cała ich pomoc jakby zapomniała co robić
1
A jeszcze niedawno było tyle głosów, że powinien się cieszyć i z siedzenia na ławce u nas bo już jest w tym wieku. Cisza coś nastała na ten temat widzę. Koleś miał ambicje grać więc niema co się dziwić
6
@rumilas Argentyna pokonana w eliminacjach Brazylię bez Leo. Ten zespół nie pracuje na niego a z nim
0
@Kai0 wątpię aby taka kwota się zwróciła w ten sposób. Marketingowo pewnie podbiło by nam prestiż i wzmocniło i tak siła pozycję na rynku w Argentynie, ale takie kwoty się raczej nie zwrócą. Transfer plus wynagrodzenie
0
@olejtm co wy z tym Rahim macie? Ten koleś nie pasuje tutaj. Jest zbyt leniwy w pressingu i obronie
0
@Who_you_mam tak samo jak liczne straty jakie miał i to, że w pressingu byk tylko trochę lepszy niż mapet. Jemu nie chciało się podbiec do zawodnika oddalonego o 2 m od niego.
0
@Who_you_mam gdyby zepsuł odpowiednio doskakiwał do pressingu to tych straconych bramek mogło by być mniej. W naszym systemie gry to coś absolutnie ważnego. Ten zawodnik się tutaj nie nadawał
0
@Aequlibre i to jest przerażające
0
@Sergio_Devils oby więc tak się nie stało
0
@Bombelek951 akurat przestrzeń to robił mu lewy
7
Mapet ma teraz nielada kłopot. Będzie musiał się pilnować
0
@Bombelek951 ale to tak nie działa, że skoro transfer jest tańszy to zaoszczędzić więcej kasy możemy. Ważna jest amortyzacja transferu. Był o tym artykuł. Gordon wychodzi tylko odrobine drożej niż Rashi. Jest młodszy i rozumie znaczenie słowa taktyka i praca
0
A było tylu takich co gadało, że przyjdzie do nas na emeryturę, że w tym wieku to on już grać nie chce. Wybrał pierwszy skład i kasę. Jeśli kogoś to zaskakuje to...nawet nie wiem co. Facet ma ambicje grać w piłkę a nie być rezerwowym
0
@rogal478 nie będzie siedział..dorwali kogoś kto zabezpieczy rozegranie albo prawe skrzydło. Bardzo dobry ruch
0
@gukwa średni sezon? Mocno obstawiony środek pola? Cooo? Zagrał wszytsko co tylko mógł zbierając dobre opinie. Onoze grać na paru pozycjach, między innymi z prawej strony, którą mają słabą. Jest świetnie czytającym grę zawodnikiem i umie rozegrać. Potrzebują takie zawodnika
0
@Hasszz czyatakc to miałem podobne odczucia
3
@gracianho7 zatrudniliśmy zawodnika na jego pozycję, żeby nie męczyć się z kimś kto nie wie co to pressing. On tutaj nie zostanie