0

Komentarz usunięty

1

@torondirn daj spokój. On robi specjalnie chyba. Żaden z niego kibic

0

@KibicBarcy84 tak, przy okazji był tam gdzie być powinien. Na tym polega jego rola

1

@aiven brakuje mu tego zmysłu

6

Czekać na komentarze że on tylko nogę dołożył, że rekin lepszy. Lewy przecież tylko rękoma macha

0

Czyli piłkarze nie są przemęczeni treningami. To kwestia bagatelizowania rywala. Nie dają z siebie wszystkiego w każdym meczu. Teraz zostali postraszeni i biegają jak szaleni

3

@torondirn pisze jakoś post, że to wina Lewego. Wiesz, minuty mu odbiera itp

0

@DonPancio ja tam nie widziałem winy Szczęsnego

2

@VeB_Maciek_12 ja jestem zdania że to strzał w kolano. On się nie zgodzi na granie ogonów. Zaburzy szatnie. Zrobi to samo co było z Zlatanem. Zajmie też miejsce kogoś z obecnej jedenastki. Trener powinien pracować nad projektem z zawodnikami na których będzie chciał stawiać w przyszłości, a nie z takimi na jeden sezon. Wystarczy już nam jeden, niestety stary jak na piłkarza, Lewandowski. Dodatkowo nasza obecną taktyka opiera się na pressingu i bieganiu. Nawet Lewy pojawia się pod własnym polem karnym.

0

@Terroriser wątpię żeby tchórze zbudowali takie imperium kolonialne jakim była Brytania

5

@gracianho7 bo jest dobrym zawodnikiem. My się podniecamy naszymi wychowankami więc co w tym dziwnego że oni robią to samo?

1

@Sapos93 nie widziałem zbyt wielu dobrych decyzji. Z przodu ogólnie było wczoraj słabo

1

@kejdzi ale co ma do tego współczynnik xG? Prawda jest, że remis to być powinien

0

@Iniesta19820815 gavi to od razu niech siada. Taka głupia kartka że strach co zrobić w drugiej połowie

0

@SzczenaWojtula tryplet 2014/2015 chociażby
W złotej piłce dwukrotnie trzeci. Puchary we Francji też miał. Nie jest "nikim". W obecnej Barcelonie nikt, poza Lewym, nie zbliżył się jeszcze do jego osiągnięć

0

@fotohobby jakbyśmy przegrali to by takiej gadki nie było. To była głupia czerwona kartka. Bardzo niebezpieczne wejście. Nie powinno się tego usprawiedliwiać

3

@Szymemdymek pozycja piłkarzy? Mało kto podawał piłki do lewego. Rapha niewidoczny, Yamial grał samolubnie. Dodatkowo to Lewy angażował.obronce przy bramce Fermina.
Fermin grał niżej więcej miał tych kontaktów więcej.

1

@Sapos93 mam wrażenie że on jest zazdrosny o liczby pozostałej dwójki i chce przez to coś udowodnić. Nie wybiera już najlepszych opcji dla zespołu

0

@AbcAbd no ja za takiego uważam Rudigera. Jednak gavi zdaje się być jeźdźcem bez głowy. Młody wiek nie usprawiedliwia jego zachowań kiedy się "podpali". To nie jest materiał ma przyszłego kapitana.

2

@madryt91 tylko że real nie wnosił protestów kiedyś w pucharze ostatnio to na ich korzyść był błąd. Błąd po którym padł bezpośrednio gol. Słynna akcja z Celta Vigo. A to nie było wcale tak dawno temu.
Oczywistym jest też że czerwo za faul na Mbappe się należało, ale czemu opisywane są tylko akcje przeciwko Realowi a nie na jego korzyść? Tych wcale niema tak mało

2

@Munio technicznie mówiąc to da w barażach a nie w fazie pucharowej. Ale z "grupy" wyszli

0

@Tomek54321 ale zauważyłeś że nasi pozostali napastnicy też z ogórkami się nie popisują? Yamal próbuje ale mało efektywnie. Rapha więcej macha rękoma, niczym lewy lrzed rokiem. Mam wrażenie że i woda sodowa mu do głowy strzeliła. Cały zespół gra słabo w takich meczach że słabszymi, tam gdzie mamy mniej miejsca na grę. Oczywiste jest że Lewy bardzo obniżył loty, ale dotyczy to całej drużyny i braku pomysłu na grę przy autobusie w polu karnym

1

@OzzyFCB praktycznie nie mają szans na top8. Według wyliczeń potrzeba jest 16 pkt. Oni mają szansę na 15. Tylko niesamowity zbieg okoliczności fal bym im szansę

0

@kazbychu tam karnego dla nich nie było

1

@suszini ja z powtórek to nawet kontaktu nie widziałem. Gdzie byl słynny var?

1

@aiven winny pierwszej bramki do spółki ze Szczęsnym. Nie. Dziś cała drużyna gra tragicznie. Co się z nimi znowu dzieje

0

@BISHBASHBOSH nie. Nie było kotnaktu więc nie było karnego

0

@filipo2002 to powiesz mi jaki piłkarz wygląda u nas dobrze dziś?

0

@GREGRTS pierwsza brama na jego konto, druga na sędziego

3

Gavi nie wytrzyma tego meczu psychicznie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?