@qbuteq Do tego to jest kwietniowe 27 więc odczuwalne całkiem inaczej i słońce tak nie grzeje latem. Wiem,zże to troll post ale niestety są tacy ludzie.
Gdyby Isis miało zaatakować to nie ostrzegali by dzień przed meczem... Ewidentnie zagrywka żeby postraszyć ludzi albo odwalić coś zupełnie gdzieś indziej, chociaż raczej nigdy nie dawali znaku przed zamachami, żeby policja była w zwiększonej gotowości.
@wariat059 Możesz jeszcze spróbować na weszło travel bo chyba organizowali, ale w kasach klubu raczej ciężko będzie bo tym meczem jest tysiące ludzi zainteresowane.
3
A idz Pan w chuj, nie ma bardziej farciarskiej drużyny od nich
0
To się nacieszylismy, farfocel
1
Po piątym golu City u Viniego będą styki do wymiany
1
Brzydal już zaczyna cyrk
0
Ale Rodri tak się nie robi
1
Jeszcze z 5 i będzie spokój
1
Hahaha szybki strzał, w ułamku sekund xD
1
Faul taktyczny, bardzo dobra decyzja
3
To niezły mistrz Hiszpanii
1
@4drian0 Jakbym miał jeden z najlepszych ataków w historii piłki, solidny środek pola z Rakiticem w prime to też bym tak mówił.
7
@Safrani Ale to startować im nie można? Czy o co chodzi? Chyba każdy może startować?
1
@qbuteq Do tego to jest kwietniowe 27 więc odczuwalne całkiem inaczej i słońce tak nie grzeje latem. Wiem,zże to troll post ale niestety są tacy ludzie.
5
@marcin62 Brak ratunku już, charakter człowieka sku**ela.
5
@Bykunn Nie no, bardzo dobrze, że nie olewają, ale raczej nie ma się czego bać.
4
@tristan87 No i czy o to by im chodziło? Raczej nie. Zwykły straszak na ludzi.
0
@cules100pro Dostał nagrodę za podpisanie kontraktu z Realem. 1% graczy ma taką okazję z tamtejszych rozgrywek. :P A i to chyba przesada.
0
@marcinK0000 Aktualnie nie, ale tam się wychowałem :D
0
@Safrani Moje Bartoszyce, zawsze sławne ale z tej drugiej strony...
22
@Khajio Juz za rok się nie sprawdzi bo United w niej nie zagra xD
0
@bartas97 U nas wszystko możliwe
1
@PatrykBarca Juz jest :P Feio
0
Feio do końca sezonu, Papszun zbyt się szanuje żeby brać zespół pod koniec sezonu i psuć sobie statystykę. Zacznie od lipca i presezonu.
1
@tristan87 postawilbym mu piwko gdybym był w tej restauracji
1
Gdyby Isis miało zaatakować to nie ostrzegali by dzień przed meczem... Ewidentnie zagrywka żeby postraszyć ludzi albo odwalić coś zupełnie gdzieś indziej, chociaż raczej nigdy nie dawali znaku przed zamachami, żeby policja była w zwiększonej gotowości.
0
Już nawet dziennikarze mają biedę w Barcelonie bo nawet plotek nie można wymyślać. Odgrzewają znowu Bernardo. :DDDD
4
@tristan87 Długo nie, tylko 50 lat
0
Bayern chce szybciej rozwiać wątpliwości i skupić się na lidze mistzow.
1
@wariat059 Możesz jeszcze spróbować na weszło travel bo chyba organizowali, ale w kasach klubu raczej ciężko będzie bo tym meczem jest tysiące ludzi zainteresowane.
1
Wszyscy wiemy, że City może być ultra mocne a Real ultra słaby, a i tak wywiozą sobie 2-0 z Etihad po jakichś dwóch farfoclach.
0
@wariat059 Panie już chyba trochę za późno na to. Bilety pewnie już dawno wyprzedane.