kuz

0

Lej po bombie w środku pola hahahaha, 300 metrów miejsca, można się rozejść

kuz

0

Nie no, można być optymistą ale będą cisnąć aż nam wcisną te dwie. Po pierwszej już pójdzie z górki jak nabiorą pewności.

kuz

0

Alefart, zaraz sie skończy

kuz

0

Pierwszy faul i kartka hahah co za sedziat

kuz

5

A jeszcze pomyślcie jak my zaczynamy drugie połowy...

kuz

0

@ObiektywnyKibic121 Wychodzi oniektywizm po prostu :P

kuz

7

Żeby jeszcze Inigo nie podpaliło bo będziemy w 9 bronić jak Spartanie.
Swoją drogą też łeb, wchodzi w miejsce czerwonego Araujo i dostaje żółtą za pyskowanie.

kuz

0

@ObiektywnyKibic121 @mate92 No i tu się zaczyna problem xD

kuz

1

@Seledynowy Frajerstwo to jest stracić przewagę 4-1 albo 3-0, a nie przegrać po czerwonej kartce przy jednobramkowym prowadzeniu. Ludzie...

kuz

2

Liczyć, że PSG rzuci się do ataku a my z kontry coś dziubniemy i potem autobusik.

kuz

4

@John_Doe Według zasady, że nie karze się podwójnie - zółta

kuz

0

@K0stek Panie, to znieśli już ze 3 sezony?? temu xD Już nie ma. Jeden gol i remis

kuz

0

@Encore Mats miał to w rękach praktycznie, wystarczyło odpuścić i minąć tyłem.

kuz

26

Też się trzęsiecie aż ze stresu? Przyznam, że dawno tak nie miałem.

kuz

0

Raphinha 3-2 Dembele

kuz

0

Co ma szczęście ten judasz to szok jest, nienawidzę gościa

kuz

0

@Arkadio90 Nic nie było śmieszne bo byliśmy lepsi do tej czerwonej kartki człowieku.

kuz

3

Lepiej było puścić i stracić na 1-1 niż grać w 10, serio, nie przeżyje tego. Nosi mnie.

kuz

3

Nie mamy ataku i gramy w 10 xD ja juz obsrany siedzę

kuz

1

Musimy liczyć na mental jak w pierwszym spotkaniu, ale na tym poziomie grać 10/11 to jest różnica fest :/ ale szkoda

kuz

1

@Matheu12 Ale bez przesady

kuz

1

Będzie dziś smutno chyba ://// nie ma szans bronić się całe 45 minut

kuz

1

BVB 2-0, grubo xd

kuz

1

Może zaraz komuś z PSG styki przepali? Oby.

kuz

2

Zszedł Lamine bo ma 16 lat i zagrożenie zawieszeniem. Poza tym Rapha lepszy w defensywie.

kuz

0

Był faul, nogą go zaczepił jeszcze.. :/ Rzucą się później na nas niestety. Jeszcze Inigo elektryczny wchodzi, tracimy Yamala czyli 70% siły w ataku. A idz Pan w chu

kuz

1

Z nieba do piekła... Coś ty zrobił Araujo?

kuz

0

Nie no Panie sędzio? Takie coś?!

kuz

0

Uffff, Mats!! !!! !! Widziałem to w bramce

kuz

3

Ale obsrani są xD dojechać ich w pierwszej połowie i elo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?