Żeby jeszcze Inigo nie podpaliło bo będziemy w 9 bronić jak Spartanie. Swoją drogą też łeb, wchodzi w miejsce czerwonego Araujo i dostaje żółtą za pyskowanie.
Był faul, nogą go zaczepił jeszcze.. :/ Rzucą się później na nas niestety. Jeszcze Inigo elektryczny wchodzi, tracimy Yamala czyli 70% siły w ataku. A idz Pan w chu
0
Lej po bombie w środku pola hahahaha, 300 metrów miejsca, można się rozejść
0
Nie no, można być optymistą ale będą cisnąć aż nam wcisną te dwie. Po pierwszej już pójdzie z górki jak nabiorą pewności.
0
Alefart, zaraz sie skończy
0
Pierwszy faul i kartka hahah co za sedziat
5
A jeszcze pomyślcie jak my zaczynamy drugie połowy...
0
@ObiektywnyKibic121 Wychodzi oniektywizm po prostu :P
7
Żeby jeszcze Inigo nie podpaliło bo będziemy w 9 bronić jak Spartanie.
Swoją drogą też łeb, wchodzi w miejsce czerwonego Araujo i dostaje żółtą za pyskowanie.
0
@ObiektywnyKibic121 @mate92 No i tu się zaczyna problem xD
1
@Seledynowy Frajerstwo to jest stracić przewagę 4-1 albo 3-0, a nie przegrać po czerwonej kartce przy jednobramkowym prowadzeniu. Ludzie...
2
Liczyć, że PSG rzuci się do ataku a my z kontry coś dziubniemy i potem autobusik.
4
@John_Doe Według zasady, że nie karze się podwójnie - zółta
0
@K0stek Panie, to znieśli już ze 3 sezony?? temu xD Już nie ma. Jeden gol i remis
0
@Encore Mats miał to w rękach praktycznie, wystarczyło odpuścić i minąć tyłem.
26
Też się trzęsiecie aż ze stresu? Przyznam, że dawno tak nie miałem.
0
Raphinha 3-2 Dembele
0
Co ma szczęście ten judasz to szok jest, nienawidzę gościa
0
@Arkadio90 Nic nie było śmieszne bo byliśmy lepsi do tej czerwonej kartki człowieku.
3
Lepiej było puścić i stracić na 1-1 niż grać w 10, serio, nie przeżyje tego. Nosi mnie.
3
Nie mamy ataku i gramy w 10 xD ja juz obsrany siedzę
1
Musimy liczyć na mental jak w pierwszym spotkaniu, ale na tym poziomie grać 10/11 to jest różnica fest :/ ale szkoda
1
@Matheu12 Ale bez przesady
1
Będzie dziś smutno chyba ://// nie ma szans bronić się całe 45 minut
1
BVB 2-0, grubo xd
1
Może zaraz komuś z PSG styki przepali? Oby.
2
Zszedł Lamine bo ma 16 lat i zagrożenie zawieszeniem. Poza tym Rapha lepszy w defensywie.
0
Był faul, nogą go zaczepił jeszcze.. :/ Rzucą się później na nas niestety. Jeszcze Inigo elektryczny wchodzi, tracimy Yamala czyli 70% siły w ataku. A idz Pan w chu
1
Z nieba do piekła... Coś ty zrobił Araujo?
0
Nie no Panie sędzio? Takie coś?!
0
Uffff, Mats!! !!! !! Widziałem to w bramce
3
Ale obsrani są xD dojechać ich w pierwszej połowie i elo