kuz

3

@blakkudium Bardziej mi się podoba mój casio za 800 zł

kuz

2

@tomek8756 Niech się nie zesrają, bo wszyscy mają tę kość w dupie chyba. Sytuacja komiczna i tu nie chodzi o to, że ktoś się nabija z przemocy domowej.

kuz

3

@Transu96 na PSG ten pierwszy bo ma 20% na zwierzęta

kuz

2

@Mixtape Xavi już się podał do dymisji przecież

kuz

1

Dziś wygramy albo przegramy, może też być remis. Tak bym powiedział.
No i oczywiście standardowo jestem obsrany po pachy jak wejdziemy w ten mecz i co zaprezentujemy. Dawno nie było 1/4 LM.

kuz

0

@IronSanHybrid Oby nasza obrona nie zadbała o więcej bramek :P

kuz

3

@SawneyBean Wiadomo jak było w Gruzji, główny pilot - kapitan był wtedy świadkiem jako drugi pilot. Jest za dużo dowodów i to czarno na białym co doprowadziło do katastrofy i nie był to żaden zamach tylko głupota i nieodpowiedzialność ludzi.
Z tym co mówił Lech do Jarka to traktuj z ironią, nikt nie wie jak było i się nie dowie.
@Bobo25 Nie przetłumaczysz. Nikt nie zbadał i choooy, ale tu nie trzeba żadnego badania bo od samego początku (wsadzenie wszystkich do jednego samolotu) do końca (lądowanie w warunkach niemożliwych, pomimo ostrzeżeń od samolotu który wcześniej wylądował).

kuz

1

@Kgorecki2500 Niedawno skończyłem, polecam :) Lepsze od podstawki

kuz

6

@BorzyKrzys Jestem niemal pewien, że ostatnia rozmowa wyglądała tak: "Mają wylądować i ch*j, ja nie będę żadnym autobusem dwie godziny dojeżdżał."

Ci co dalej myślą, że to był zamach albo spisek to dziwni ludzie serio. Kaczor i PiS sami dobrze wiedzą jak było ale politycznie ten smoleńsk daje im wiele do ugrania dlatego tak w zaparte się tego trzymają, powołują komisje itp.

kuz

25

Gol z wolnego był przypadkowy? Nie no ten komentator przerasta wszystkich. Polsat na koniec chce chyba wszystkich wku**ic i zatrudnili jakiegos jelenia.

kuz

0

Guardiola zapomniał ze ma zmiany?

kuz

1

Valverde tylko stopę dołożył... Co to za kretyni komentują? To już porażka jakaś.

kuz

4

Bellingham sie dziś kładzie od podmuchu wiatru, frajer

kuz

0

@MesQueUnClub96 Nie widziałem pocisków, tylko krytykę za ich brak zaangażowania, słuszne z resztą

kuz

0

@MesQueUnClub96 Real wygrywał 2:1 a teraz przegrywa 2:3, może to przez to ale nie ma pewności

kuz

8

3 golazos vs 2 farfocels

Pick Your winner

kuz

2

Piękna odpowiedź na farfocle

kuz

0

Jośko coś Ty zrobił!

kuz

1

@michal26 Heheh xD

kuz

0

Ale za++bał, wow

kuz

3

Kartka dla męczennika, czy o tak wiele proszę?

kuz

0

@Rust_Cohle Nienawidze Ronaldo i irytują mnie bananowe dzieciaki, gdzie problem?

kuz

0

@Rust_Cohle Mega wkur**ająca jest ta dziewczynka.

kuz

3

@Martwy Nic mnie tak nie cieszy jak zniknięcie tych pawianów z anteny

kuz

1

Haaland ocena: Lewandowski końcówka 2023

kuz

2

Pep dawaj Alvareza za tego korniszona z Norwegii

kuz

0

Haaland u nas byłby gorszy niż Lewandowski bez formy :D tutaj to klocek chodzący

kuz

0

@joloskyy No jakby miał 140 i był karłem

kuz

1

Liczyłem na dużo więcej od City, a tu zesrańsko niczym jakieś Rayo...

kuz

0

Dziwnie wyciągał piłkę z siatki jak w meczu charytatywnym, mega dziwnie ta akcja wyglądała xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?