3

Solóweczka Duda czy Trzasku? Obiektywnie;)

https://zapodaj.net/bd5b1cbc0c668.jpg.html

0

@TheNekro94 mega lubię postacie serialowe , Peaky Blinders jeszcze Dumalem.

0

@TheNekro94 szczerze myślałem i myślę o czymś podobnym:)

0

@pepo_barcarzadzi fajnie ci zrobil najważniejsze aby się dobrze wygoil, dbaj i pamiętaj o smarowaniu, unikaj słońca.

1

@pepo_barcarzadzi No no pozytywnie ja tam zupełnie w innym stylu robiłem :)
https://zapodaj.net/4e7067630dace.jpg.html

25

WARTOŚĆ RYNKOWA W WIEKU 24 LAT:
Jan Bednarek: 12 mln euro
Harry Maguire: 8 mln euro
Virgil Van Dijk: 5 mln euro

BLOKI W TYM SEZONIE:
Jan Bednarek: 22
Harry Maguire: 17
Virgil Van Dijk: 14

PRZECHWYTY:
Jan Bednarek: 67
Harry Maguire: 64
Virgil Van Dijk: 37

WYGRANE POJEDYNKI GŁÓWKOWE:
Jan Bednarek: 66%
Virgil Van Dijk: 56%
Harry Maguire: 52%

WYBICIA:
Jan Bednarek: 184
Virgil Van Dijk: 154
Harry Maguire: 143

Mamy napastnika klasy światowej Roberta Lewandowskiego, ale jeśli nie wydarzy się nic złego - możemy mieć niedługo defensora, o którym będą marzyły najsilniejsze kluby świata. Jan Bednarek już jest wart więcej niż Maguire i Van Dijk w jego wieku. Pod względem statystyk należy do absolutnej czołówki w Premier League. Rozgrywek, w których grają najlepsi obrońcy na świecie. Po każdym spotkaniu Southampton można trafić na dziesiątki komentarzy angielskich kibiców, którzy wspominają o "polskim Maldinim".

To właśnie takie występy jak niedawny przeciwko Manchesterowi City (1:0) budują renomę Polaka. Droga do czołowych klubów ligi angielskiej może okazać się mniejsza niż wszystkim nam się wydaje - w końcu mówimy o piłkarzu, który jeszcze cztery lata temu reprezentował barwy 14-ej ekipy Ekstraklasy. Przykłady Van Dijka i Maguire'a pokazują, że nawet grając w tych słabszych drużynach można zyskać status gwiazd. Ten pierwszy trafił od Liverpoolu za 85 milionów euro, drugi wzmocnił Manchester United kosztując 2 miliony więcej. Janek jest dziś polisą na przyszłość ekipy Świętych - gościem na którym będą mogli zarobić podobną kwotę.

Uważam też, że Bednarek potrzebuje kolejnego sezonu w barwach Southampton. Ma tam stabilną pozycję, systematycznie się rozwija. Jeśli dorzuci więcej w ofensywie - chociażby poprawi wyprowadzanie piłki - to za 12 miesięcy powinniśmy zobaczyć go w koszulce jeden z najlepszych drużyn Premier League.

0

Ciekawe na kogo by poszedł były piłkarz legii Warszawa Ondrej Duda :)

1

Jak to się człowiek po tej koronce w następnym sezonie przyzwyczai że dopiero co tydzień mecze będą.. moglo by tak zostać:)

7

Setien prawi że szukają pozycji dla Griezmanna więc chyba sam przekonał się że ustawianie na skrzydle tego chłopaka to jedna wielka porażka. W każdym razie dobrze że się w końcu jorgnął.

0

Puig zapewne szykowany na pomoc Barcelonie B w awansie:)

1

@Bobo25 czyli trzeba znaleźć plan B którego nie mamy :)

0

Nie no bez przesady co wy gadacie nie każda drużyna gra 5cioma obrońcami i całą drużyna broni na swojej połowie. To nie był ładny mecz ale tego można było się spodziewać.

4

@Janiama wiara czyni cuda :)

0

Bardzo dobrze cieszę się że spadli:)

0

@Hushovt na ławce.

4

Panie Rakitic z całym szacunkiem do tego co dla nas zrobiłeś Ale twój czas już nadszedł.

1

Pięknie Dziadku :)

1

Dobrze gryzak;)

0

To są derby i nie ważne że to ostatnia drużyna. Oni zawsze spinaja poslady na nas.

3

Spokojnie panowie Espanyol gra 5tką obrońców.

1

@Odesseiron z tym że jest gorzej to masz rację jeszcze rok, dwa lata temu bylo ok natomiast teraz coś faktycznie zaczyna się tu psuć, nie wiem może to ze względu na to że ja coraz straszy ( 30 lat ) i mam inny światopogląd albo poprostu nie pasuje do tej młodzieży z La Rambli no podejrzewam że większość to przedział od 15 lat do 25 A wszystko zaczyna się zmieniać po 30 ;d

2

@Hiacynk w sumie do końca to nie wiadomo czy będzie 4312 Czy 433 ;)

1

@Odesseiron ba no na każdego kiedyś przyjdzie pora:)

1

@masq popieram :)

11

@D10SLEO według mnie my już zyskaliśmy pomocnika na lata:)

0

@Ghotti Oo Collado jak najbardziej :)

1

Puig , Busi , Roberto pomoc złozona z samych wychowankow i dodatkowo Messi za plecami Griezmanna i Suareza sobie dzisiaj życzę to musi działać.

1

@Hushovt kolego / koleżanko? Ty wiesz kto to jest oszołom czy mam ci słownik kurierem wysłać?


oszołom
1. pot. «człowiek ślepo podporządkowany jakiejś idei i wierzący w nią bezgranicznie»
2. pot. «ktoś zachowujący się nienormalnie»

18

"Duet Trzaskowski i Duda jest jak orkiestra na Titanicu. Zbliża się tragedia, a oni swoje grają dalej" tym razem chodzi o naszą ojczyznę.

1

@Encore szczerze kosiarki spalinowe briggs to już nie te same kosiarki co kiedyś, są teraz spalinowe kosiarki w Lidlu z niemieckim silnikiem podobno bardzo dobre.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?