kkbarca
Dołączył/a: czerwiec 2014
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Nie ma zmiennika dla Alby to i Alba pokazuje jak mu zależy.
2
Powtórzę po raz ostatni Griezmann musi mieć przed sobą 9 inaczej nie będzie gry.
1
Griezmann musi mieć 9 przed sobą inaczej to jest pupa nie piłkarz.
0
352 gramy to nie jest to.
0
Ajjjjjjjjjjj noooo kuzwa
3
Jordi Alba cień samego siebie :(
2
Strasznie się tym Griezmannem wkurzyłem.
0
https://mobile.twitter.com/J_Krecidlo/status/1281906080826552326
2
Co by zrobił na miejscu Griezmanna 17 letni Fati??
1
Messi asysta numer 20.
1
Takiej klasy piłkarz poprostu błąd nie do przyjęcia.
0
@Ratamahatta jestem mu bardzo wdzięczny za danie szansy temu chlopakowi.
0
@Siuwaks stracili już licencję na Milan i Inter.
0
@Siuwaks myślisz że zresetuja my cluba w takim wypadku?
2
@Siuwaks Bardzo dobrze.
3
@Jaca27 no to zamawiaj na dowóz;D albo z buta dla zdrowia ;)
0
Fajny wieczór się szykuje meczyk Barcelony do tego jeszcze dochodzi KSW :)
6
@Chakalaka bo taka tabelę bez problemu można stworzyć na korzyść Dudy.
0
@Hushovt wrzucaj przeczytam:)
9
@Elnuum żaden z nich.
0
@Hushovt każdego zgalaszasz za byle co , ale zaraz i ty pójdziesz na wakacje jeszcze parę screenow zrobię i będziesz miał dłuższe.
0
Komentarz usunięty
0
Ile karnych Real miał po pandemiii?
2
@AmigoBlancos ZZ jak dla mnie to fenomen , mega odważny trener.
60
Straciłem ojca w wieku 13 lat. Musiałem wtedy stać się mężczyzną. Nie grałem w piłkę z wyboru - musiałem to robić, żeby zarobić na życie. Kiedyś zapytano mnie, czy trudno było pełnić rolę kapitana PSG 17-latkowi. Co to takiego w porównaniu do bycia kapitanem rodziny, gdy ma się 13 lat?
-Mamadou Sakho
3
Solóweczka Duda czy Trzasku? Obiektywnie;)
https://zapodaj.net/bd5b1cbc0c668.jpg.html
0
@TheNekro94 mega lubię postacie serialowe , Peaky Blinders jeszcze Dumalem.
0
@TheNekro94 szczerze myślałem i myślę o czymś podobnym:)
0
@pepo_barcarzadzi fajnie ci zrobil najważniejsze aby się dobrze wygoil, dbaj i pamiętaj o smarowaniu, unikaj słońca.
1
@pepo_barcarzadzi No no pozytywnie ja tam zupełnie w innym stylu robiłem :)
https://zapodaj.net/4e7067630dace.jpg.html