kkbarca
Dołączył/a: czerwiec 2014
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@jachuu9 ja tam idę w zaparte że 4231 aktualnie idealnie by się sprawdziła z De Jongiem i Busim na defeswnym pomocniku A przed nimi Griezmann lubiący pomagać w defesywnie.
1
Wogole czemu my się tak tej taktyki 433 żeśmy uczepili ,naprawdę żaden trener nie jest w stanie wnieść czegoś nowego ?
0
@kamilop nie ma szans mordo.
3
400 mln czyli Klauzula Pjanica to nam nikt nie da za Dembele , Griezmanna, Coutinho , Umtitiego, Rakiticia, Neto , Braithweita i innych razem wziętych.
0
@Avada Kedavra i klauzuli nie trzeba nawet ustalać za Pjanica to już bez sensu.
0
Jaki ma sens 400 milionowa klauzula za Pjanica? 100 spokojnie by wystarczyła :)
1
Co by nie było czas na twardy reset dysku o nazwie FC Barcelona.
0
@BarcaInfo trzeba trenera z Europy, ogarnietego z doświadczeniem A nie tych ligowcow.
0
Od samego początku Setien to nie był dobry pomysł.
1
Jeden szrot właśnie idzie do Juve szkoda że nie za sam hajs , trzeba się pozbyć następnych.
0
Zasadnicze pytanie jak Riqui wypadł?
1
Jak puig chłopaki?;)
2
Daj Boże odzyskać radość z gry ;)
0
@Transu96 dochodzi jeszcze Trincao i Pedri.
7
Thiago do wziecia lepszej okazji już nie będzie ale to za mądry ruch żeby Bartomeu mógł go wykonać.
1
Wasza ulubiona piosenka aktualnie ? Co katujecie po kilka razy dziennie :)
1
@Jaca27 stawiam dużego kebaba
1
@Messibestplayerintheworld tak na sezon czemu nie heheh ;D
0
A tu cyk Cristiano Ronaldo przychodzi za Artka:)
0
@Wichurek głupie pytanie , głupia odpowiedź bez odbioru.
0
@Wichurek bym powiedział że bardzo dziwne :)
0
@Wichurek to po co dajesz znak zapytania ?? Jak na końcu jest znak zapytania to co to innego jest no ziomus?
0
@Wichurek dziwne pytanie bardzo szczerze powiem.
0
@Wichurek A kto tak powiedział??
0
Aha czyli AS twierdzi poprostu że Pjanic przyjdzie robić u nas za Atmosferovicia jak Peszkin w kadrze.
3
Tera pewno po Nolito i Gameiro idziem
1
@DaPi Mercedes z tych lat obecnych nie ma już nic wspólnego że starym mercedesem. Blachy straszne silniki tak samo nie mowa o elektronice.
2
@DaPi BMW za całokształt przede wszystkim silniki które pod względem awaryjności A raczej bezawaryjnosci są lepsze od audi i Merola
3
@BarcaInfo idealnie jak dla mnie.
0
Nieoficjalnie kierowca z wczorajszego wypadku pod wpływem Amfetaminy.