5

@jachuu9 ja tam idę w zaparte że 4231 aktualnie idealnie by się sprawdziła z De Jongiem i Busim na defeswnym pomocniku A przed nimi Griezmann lubiący pomagać w defesywnie.

1

Wogole czemu my się tak tej taktyki 433 żeśmy uczepili ,naprawdę żaden trener nie jest w stanie wnieść czegoś nowego ?

0

@kamilop nie ma szans mordo.

3

400 mln czyli Klauzula Pjanica to nam nikt nie da za Dembele , Griezmanna, Coutinho , Umtitiego, Rakiticia, Neto , Braithweita i innych razem wziętych.

0

@Avada Kedavra i klauzuli nie trzeba nawet ustalać za Pjanica to już bez sensu.

0

Jaki ma sens 400 milionowa klauzula za Pjanica? 100 spokojnie by wystarczyła :)

1

Co by nie było czas na twardy reset dysku o nazwie FC Barcelona.

0

@BarcaInfo trzeba trenera z Europy, ogarnietego z doświadczeniem A nie tych ligowcow.

0

Od samego początku Setien to nie był dobry pomysł.

1

Jeden szrot właśnie idzie do Juve szkoda że nie za sam hajs , trzeba się pozbyć następnych.

0

Zasadnicze pytanie jak Riqui wypadł?

1

Jak puig chłopaki?;)

2

Daj Boże odzyskać radość z gry ;)

0

@Transu96 dochodzi jeszcze Trincao i Pedri.

7

Thiago do wziecia lepszej okazji już nie będzie ale to za mądry ruch żeby Bartomeu mógł go wykonać.

1

Wasza ulubiona piosenka aktualnie ? Co katujecie po kilka razy dziennie :)

1

@Jaca27 stawiam dużego kebaba

1

@Messibestplayerintheworld tak na sezon czemu nie heheh ;D

0

A tu cyk Cristiano Ronaldo przychodzi za Artka:)

0

@Wichurek głupie pytanie , głupia odpowiedź bez odbioru.

0

@Wichurek bym powiedział że bardzo dziwne :)

0

@Wichurek to po co dajesz znak zapytania ?? Jak na końcu jest znak zapytania to co to innego jest no ziomus?

0

@Wichurek dziwne pytanie bardzo szczerze powiem.

0

@Wichurek A kto tak powiedział??

0

Aha czyli AS twierdzi poprostu że Pjanic przyjdzie robić u nas za Atmosferovicia jak Peszkin w kadrze.

3

Tera pewno po Nolito i Gameiro idziem

1

@DaPi Mercedes z tych lat obecnych nie ma już nic wspólnego że starym mercedesem. Blachy straszne silniki tak samo nie mowa o elektronice.

2

@DaPi BMW za całokształt przede wszystkim silniki które pod względem awaryjności A raczej bezawaryjnosci są lepsze od audi i Merola

3

@BarcaInfo idealnie jak dla mnie.

0

Nieoficjalnie kierowca z wczorajszego wypadku pod wpływem Amfetaminy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?