0

@Ratamahatta moja krew.

4

@Ratamahatta dokładnie, tak samo jak Psg z Neymarem.

9

Bezczelne ale prawdziwe w tych czasach.

https://zapodaj.net/bb5f3e2224408.jpg.html

0

@Colon fakt nie opinia.

0

Paulinho trzeba brać :)

1

Czyli co Messi nie ma już klauzuli 700 baniek ?

0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.

6

Mieliśmy boga, a w zamian dostaniemy Jezusa to też mi się kuzwa podoba.

0

Komentarz usunięty

0

@Elosek na co czeka kapitan od blamazu 8.2 z Bayernem każdy siedzi cicho na dupie , kasę liczą a kibice najbardziej cierpią.

0

@L3OM3SSI wyluzuj kolego nie zablysniesz takimi komentarzami.

2

@Hushovt no nie mogę przeżyć tego hehehe;D jak on wogole może założyć inna koszulkę?

4

Człowiek jednego klubu mówili, dla mnie zmieniając klub Messi staje się wrogiem numer 1 bez względu na to co zrobił dla tego klubu. Kapitan od siedmiu boleści.

0

@Encore słyszysz Dembele , widzisz szpital :)

1

@VamosRakieta hehe to właśnie takie miało być;D

7

Nie na moje nerwy to wszystko człowiek zwykły biedny zapracowany polaczek zakochany w swoim klubie musi jeszcze cierpieć i denerwować się bogatym , szczęśliwym, spełnionym Messim który siedzi cicho od blamazu z Bayernem i w pupie ma swoich kibiców którzy czatują noce i dnie na La Rambli i innych forach i odswiezaja strony. Czas na trochę uciec nie ma sensu się denerwować w końcu jedno życie:)

1

@Coutinho007 Ja bym mu dał w jape A nie w lape;D

7

Komentarz usunięty

4

Kończyć już ten spektakl za robotę się brać, drużynę trzeba budować.

2

Lionel Messi planuje przerwać milczenie i wyjaśnić powody swojej decyzji. Nie jest znana dokładna data, ale intencją Argentyńczyka jest przedstawienie swojej wersji wydarzeń w najbliższych dniach i przesłanie wiadomości do fanów.
@rubenuria
#FCB

1

Na realmadryt.pl już piali z zachwytu.. poczekajcie do końca :)

0

@robsesh niech się bujaja mam na nich wyj....

6

Trzeba przyznać że ten leszcz w binoklach w postaci Bartomeu to zajebiscie ale to zajebiscie silnie psychiczny człowiek, miliardy osób włącznie ze mną w tej chwili obdarli by go ze skory na żywca a on dalej robi ten swój specyficzny uśmiech, zapamiętam chyba już do końca życia tego sukinsyna.

0

@LuisSalvano Barto nawet jak sam nie padnie na zawał to ktoś mu w tym pomoże.

0

Niech ten cyrk się już kończy albo wóz albo przewóz.

1

@IronSanHybrid zgadzam się w 100 % wuj w Bartomeu ale kibiców szanuj.

3

Ja mimo wszystko dalej będę stał przy swoim , nie ucieka się z tonącego statku Kapitanie.

1

Klub mem dosłownie:)

1

Skoro właścicielem klubu są socios to co jeszcze tutaj robi Bartomeu to nie mam zielonego pojęcia.

1

Take Kubo by pasował;D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?