4

8 minut i cyk Messi odchodzi :)

0

Jupi jupi jupi jupi Leooooo jupi Jupi jeeee

1

Ja tylko oczekuje aby to się już dzisiaj wszystko zakończyło bez względu na to czy zostanie czy odejdzie bo chyba każdy ma już dosyć tego cyrku.

1

@D10SLEO Pjoter też mówi że wraca...

3

Koniec szopki wracać na trening :)

0

@BarcaInfo aha rozumiem dziękuję dziękuję:)

0

@BarcaInfo clarin jakis nowy tier?

3

W co ty grasz Messi ? Chłopie w co ty sobie pogrywasz.

0

Dobra skoro już każdy się pobyczyl Bartoemu , La Liga , Messi to może czas na konkrety w sprawie przyszłości.

0

@MesQueUnClub_87 podzielam jak najbardziej , Suarez to wciąż gwarancja kilkunastu goli w sezonie.

0

@Bykunn no nie musi ale może , mniejsza rola w zespole mniejsza kasa.

1

@MesQueUnClub_87 minimum o połowę w dół kasa i mamy świetnego zmiennika.

5

Dla mnie zostanie Luisa Suareza to dobra wiadomość oczywiście tylko i wyłącznie w roli zmiennika.

10

Niech już idzie Messi w siną dal, w styczniu znowu zamieszania narobi bo będzie mógł już negocjowac z nowym klubem.

3

Podobno w klubie toczy się debata czy Thiago czy Wijnaldum.

https://mobile.twitter.com/HagridFCB/status/1301589341425283074

0

@bartekvisca z keczupem.

10

Nie wiedziałem że istnieje pomocnik 3w1 .. Xavi , Busquets, Iniesta = Thiago.. co za klasa zawodnika.

0

Gdzie nie wejdę to pocisk po Barcelonie jadą z nami niemiłosiernie , aktualnie Facebook.

0

@Hushovt za baby się weź chłopie;)

5

@Brosik kopnij ty się w czoło ;)

0

@Ghotti może być i Laporta nie ma problemu :)

3

Przyjdzie i potwierdzi że wypełnią kontrakt i odejdzie , ale nie odjedzie bo zatrzyma go nowy zarząd z Xavim na czele i skończy tu karierę:)

1

@Demazo wszystkich 30 + nie wywalisz w jednym okienku myśl trochę.

0

@Ratamahatta też nie wyobrażam sobie tego że zostanie.

0

@BarcaInfo A co to za jakiś nowy tier :)

0

Jestem bardzo ciekaw jakie przychody generuje nam Messi wliczając Koszulki i ogólnie cały marketing. Ile stracimy jak odjedzie ? Zyskamy na pensji ok ale on nam chyba większe przychodu robił niż pensja co dostawał?

7

No co za jakaś pała bita, niech gnije w więzieniu bydlak. Przepraszam za wyrażenia.

https://gazetalubuska.pl/zielona-gora-wyrok-w-sprawie-mordercy-jezy-mezczyzna-trafi-za-kratki/ar/c1-15156288

1

@Coutinho007 znieczulica już mnie bierze , starczy tych nerwów;D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?