kkbarca
Dołączył/a: czerwiec 2014
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
https://mobile.twitter.com/neurophate_/status/1306681690044104707
0
@HypeR ajjjj heheheh no życie życie:)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Jak się nie uda z Destem to trzeba spróbować z Emersonem , broń Cie Panie Boże zostać z Semedo i Roberto na prawej flance.
0
@bartoszekkk Nie smierdzimy złamanym groszem do tego mamy problem ze sprzedazą zawodników. Kiszka straszna
8
Dest ... taki transfer kolo nosa A my puste jak bęben.
0
@Persyfl odbędzie się.
0
Bartoemu ma już wywalone na transfery czy to przychodzące czy odejście z klubu , niech się martwi nowy zarząd gość już wie że musi zwijac żagle.
0
@BarcaInfo tak jak się spodziewaliśmy ;)
0
@RobsonPL oni już to mają dawno , teraz już tylko się bawią. Będzie około 17 tyś głosów.
0
Ciekawe czy Pedri zostanie w pierwszej drużynie w tym sezonie :)
5
Czuje że nie raz Pjanic będzie poprawiał wszystkie błędy De Jonga.
7
Konrad mój imiennik jest kurde dobry ;D
38
Trincao chłopak ma mega jakość to jest materiał na wyjściowy skład.
7
Miałem wrażenie że Dembele trochę utykal z grymasem na twarzy he :)
1
@kamilop to ty zły mecz oglądasz.
0
Cou na jakiej pozycji nie oglądałem?
5
Gajdek odpowiada na wszelkie pytania co dalej jeżeli wotum się powiedzie.
https://mobile.twitter.com/michalgajdek/status/1306241614613020674
0
A tutaj cała procedura do przeczytania o wotum nieufności.
https://www.fcbarca.com/78900-wotum-nieufnosci-w-barcelonie-jaka-jest-procedura-i-kto-jest-uprawniony-do-glosowania.html
0
@Rust_Cohle wiem o co chodzi z tym tematem natomiast cieszę się że socios wzięli się do roboty.
0
@BarcaInfo to raczej jest pewne że wyjdzie pełno brudow.
0
Ja wam mówię Panowie, Panie otwierajcie już szampany, browary co tam macie ... koniec Bartomeu nadejdzie już za kilka godzin!!!!
1
@Grubson06 no tak będzie nowy termin wyborów nie ma innej opcji.
1
@BarcaInfo jest tak jak mówisz oni są już tego pewni , podejrzewam że będzie jakieś 17 tyś jak nie więcej. Cały czas rośnie..
1
Według mnie jeszcze tego wieczora zostanie zebrana potrzebna ilość! Bartomeu szykuj taczke, wyjeżdżamy!
2
@FCMichalo ich poprawność pewnie z miejsca jest weryfikowana także raczej problemu nie będzie.
0
@KruszoN16 one do jutra mają być przesłane czyli najlepiej dziś do wieczora zebrać.
12
Brakuje 1000..
https://mobile.twitter.com/HagridFCB/status/1306224282603839489
1
Oni będą mieli więcej niż potrzeba, socios wzięli się do roboty.
2
Jak wotum się nie uda to Socios do wymiany w takim razie :)