5

Największy w historii blamaż a poki co nie ma nawet oficjalnego komunikatu o zwolnieniu rolnika. Sushi i obiadki wpier.... zarobasy pierniczone.

0

A co w sprawie wyborów te gamonie wymyślili ?;)

1

Nie przekreslajmy Koemana za wczasu.

2

Nie ma bola na jabola, naprawdę jest to bardzo mega cholernie dziwne że nie ma możliwości w trybie natychmiastowym wywalić Bartomeu. Przecież też klub należy do Socios.. jak pytam się jak to możliwe?

9

A to jeszcze konferencja prasowa
Bartek to lepiej niech kask ochronny na sagan zalozy żeby tam lepy nie dostał w kinola.


https://mobile.twitter.com/J_Krecidlo/status/1295289174095011840

5

Pimienta, Fati, Puig , Trincao , Pedri , Dembele , Balde , Ilaix Moriba !! Do młodzieży świat należy:)

1

Don Pietro Savastano!

1

Rudym nie pogardzę ale całym sercem za Pimientą.

0

Rudy to ma jaja chociaż żeby podnieść głos na kogoś w przeciwieństwie do Setiena i kucajka Valverde.

0

Aha czyli wszystko o 11 pasuje robota.

Bartomeu Dimission!!

0

Będzie Koeman to będzie Koeman napewno zyska De Jong , natomiast serducho za Pimientą.

0

Dzień sądu, winni niech zostaną ukarani.

4

Jak my wiemy że to zwykła zagrywka Leo Messiego , to Bartek tymbardziej to wie.. to nie jest głupi łeb.

4

Rajcuje mnie ta atmosfera w naszym klubie , w końcu coś się dzieje ,złapali byka za rogi.

3

A propos kurczę jaki taki świat jest niesprawiedliwy.. ludzie nie mają wody do picia , nie mają co do gara włożyć , śniadanie to kromka chleba plus smalec a na obiad same kartofle... kolacja albo jest albo nie ma. Piłkarze Barcelony mają wielkie miliony a w meczu z Bayernem nie potrafią nawet pokazać woli walki , już wuj w te pieniadze ale osikali nas , tak nas kibiców osikali ciepłym moczem razem z kapitanem na czele.

2

@Coutinho007 A co tam ludzie do gęby nie mają co włożyć A tu takie pensje:)

0

Mordeczki weźcie powiedzcie coś pozytywnego w tym dniu ;D czy to nasza Polska przypadłość takie narzekanie?;)

0

Rudy Koeman nie da sobie w kasze dmuchać bez urazy do rudych oczywiście.

3

Fajnie że jutro mam wolne od rana będę śledził co dzieje się w naszym klubie ;)

6

Nadzieja umiera ostatnia i liczę że nie będziemy musieli się podnosić tyle czasu co United i Milan.

0

@VenoM to tylko jedna osoba narazie napisała.

2

@VenoM jestem za Koemanem.

19

Przy Koemanie to chociaż De Jong będzie na swojej pozycji grał.

0

@VenoM Nie trzeba kontaktować wystarczy wziąć z Barcy B.

2

Informacja która jutro mnie ucieszy to napewno zwolnienie trenera bo w sumie to obowiązek i ogłoszenie wcześniejszych wyborów w styczniu. Realnie to pewnie Garcia Pimienta obejmie drużynę, żaden inny ceniacy się trener nie przyjdzie na pół roku czy rok bo z nowym prezydentem wszystko może się zmienić.

1

@Batys dokładnie to długi proces.

18

Nas nie stać teraz na kupienie Aouara , druga sprawa takich talentów skauci powinno szukać jak jeszcze nie kosztują grube miliony. Wniosek taki że nasi skauci są na poziomie zerowym. Widzą talent wtedy kiedy już widzi cały świat :)

0

@tadzik447 No pewnie że tak , jeszcze by mi dyscyplinarke dali to już wogole by było.

0

Setien to też jakieś charakterne stworzenie zamiast samemu podać się do dymisji to czeka na wuj wie co.

0

Też wam tak przycina stronę przy przewijaniu w dół?:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?