1

Jak dla mnie transfer z praktycznie 'zerowym' ryzykiem. OK, leczył kontuzję ostatnio, ale...przed kontuzją byłna radarze wielkich klubów i praktycznie 'jedną nogą' w MC (chyba wyceniany wtedy na 17-20mln).
Nawet jak nie wypali, nawet jak się znowu połamie, to 2.5mln, w obecnym świecie' nie będzie wielką stratą, jednak...jak wypali*, to 2.5mln, to absolutna okazja.
*łudzę się, że po wtopie z 'tygrysem oraz mając na uwadze, kto jest naszym trenerm obecnie, jest spora szansa, że się udać.

0

Wie ktoś, czy Nico już wreszcie zadzwonił do szwagrów? Tak pytam, żeby nie było rozczarowań*.
*szwagry jak zwykle zrobili wszystko co w ich mocy, tylko ten znowu nie zadzwnił, a oni czekali.

2

Spikojnie, trojka 'szwagry'plus Tebas na bank zapewnią nam masę 'szaleństw' tego lata.

2

Nie chca MtS...chyba szukają bramkarza.

18

No to można powiedzieć, że klepnięty...jak Tah.

1

@catalanian09 ...dobrze, że gramy wysoką linią obrony...często będzie poza '16ką' :P

1

Ale jak to? To on nie czeka na BArcę? NIe ma świra na jej punkcie?
...jak zwykle, już się witał z gąską.

0

Wyobraźcie sobie zestawienie ŚO: Clement 'Cement' - Ronald 'potężny urus'.
Co ta dwójka by mogła odjeb*ć ;P

6

@mkl87 takim Grimaldo tez bym nie pogardził.

2

Zawodnik absolutnie pasujący do koncepcji Flocka. Dynamiczny, pracowity, inteligentny na boisku, do tego z serduchem Barcy miałby odejść? I don't think so.

0

@Goralkov ale za to ile szumu robimy, juz dzis, juz jutro, albo w pn bo dzis lombard zamkniety już, ale juz wszyscy potwierdzaja, już praktycznie klepniety...juz faks poszedł...

0

@Emerald beton odszedł, to jest szans, ze cos tam pogra...

0

@Mroziu Asencio mówi ze tak.

0

"Hansi Flick wyjaśnił już Nico Williamsowi projekt sportowy Barçy w rozmowie telefonicznej" mam nadzieję, ze nie jak Probierz Lewemu...

0

Solidnie to wygląda, trach się bać.

3

Pół piłkarskiego świata czeka na Barcelonę....

2

@Messiasz2 takie gó*no się zrobiła, że akurat 'klop' w tym przypadku by się przydał...spuścić całe to szambo.

1

Jeżeli szwagry kupią (zeby nie powiedzieć wynegocjują) Grimaldo wpłacając klauzulę15mln, to jakoś sztuka nie będzie*, ale....jak sprzedadzą Martina za 20mln, to już tak.
*choć w ich przypadku i to można spier*olić

0

'Deco przekonał na pewnej kolacji'....aj, te jego śniadania, obiady, kolacje...takie 'kuchenne rewolucje, które, w tym przypadku, nie wróżą dobrze (z kim to on juz nie jadł, dogadał sie, kogo zaklepał).
NIe ma 'ficzado', nie wierzę.

0

Dla tego drugiego, potężnego urusa, to by sie przydał plan 'zapobiegania babolom'

1

@Mroziu nie napisałem, że my musieliśmy go ściagąć (nie staćnas, poza tym on jak i papcio zakochani w RM), tylko, że im go zazdroszczę (wolałbym, żeby grał w innym klubie, nie musi to być FCB*)
*choćduet z Cubarsim mógłby być na lata.
A tak gwoli ścisłości, wracając do naszej obrony - czy do 'my obronęmamy' wliczasz może potężnego urusa (i mam tu na myśli nie obecność/na papierze, tylko doanie jakości na tej pozycji).
Pozdro,
K.

0

@Nightraider no właśnie tego się obawiam. To jest takie 'na tu i teraz'...niech się inni martwią za kilka lat, jak ja już nie będę prezydentem.

0

@ACRAB95 fakt, baza jest, ale, żeby konkurować w LM (a chyba taki mamy zamiar?) to jednak solidne wzmocnienia* na 2-3 pozycjach (oraz topowa 9ka w np. następnym roku) to mus.
*jest to możliwe niekoniecznie wydając setki mlnów, ale robienie to z głową, a u szwagrów (czesto) to szwankuje.

0

@Marcys11 ...my robimy dużo szumu, trąbimy na prawo i lewo, kogo to nie obserwujemy, podpisujemy, kto CZEKA NA BARCĘ...
NIe zdziwię się, że ten Garcia będzie jedynym transferme (if at all), a jeszcze możliwe, że to wypożyczenie nie jest tylko gadaniem pismaków...jeżeli MtS zostanie.

2

Francuz miał zrezygnować z aż 32 milionów euro...masakra jakie te kontrakty dawaliśmy. Mam nadzieję, że Lapcio nie popełni tego błędu (al pewny nie jestem).

0

"Wszystko na Luisa Díaza" ......i szwagry, już się boję.

NIe wiem jak Wy, ale ja białym zazdroszczę transferu Huijsena...(może być) prze-kot. NIe wiem do końca jak defensywnie, ale z piłką, do przodu...wygląda naprawdę świetnie.

Czylki ten Garcia już za chwileczkę, już za momencik....i cyk, w Arsenalu.

1

Kurde, jak Lapcio mówi 'otwarcie', a na dodatek Alvarez podoba się Deco, to praktycznie klepnięte, nie?
(jak zwykle szwagry/klub jużpraktycznie zrobił wszystko co w ich mocy, co do tego transferu)

0

Szwgry mają wszystko dopięte jak guzik w marynarce Lapcia, przecież Garsja, to tylko początek zakupów szwagrów, jeszcze: chalant, lało, djas, raszfort, virc...i kilku innych.

3

@AxelF Tu nie chodzi o hejt (sam byłem ogromnym fanem Ronalda, ale przez ostatnie ekscesy, nie tylko boiskowe, stracił u mnie strasznie i tak, chętnie bym sięgo pozbył)
Wracając do wspomnianego Pujola, on w całej karierze nie zrobił tylu (wiel)błądów co Ronald potrafi zrobićw 3-4 meczach (kompletnie nieprzewidywalny w każdym, najmniejszym momencie, czy 'broni' czy próbuje wyporwadzi/przyjąć piłkę).


23

Gundo lubi to.
Potężny urus w 'formie':
- przyjęcie
- szybkość
- siła
oraz to boiskowe IQ.


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?