1

@Azi zgadza się, jednak...
Gdyby nie NASZE błędy, nie trzaba by się z niczego podnosić.
To boli najbardziej, bo graliśmy dobrze, byliśmy lepsi....bramk stracone z dooooopy (w obu meczach).

0

@Stinger_ akurat on ma jeszcze czas, bardziej martwięsie o Rafe, bo co sezon ma...

1

Jeden z nielicznych, jeżeli nie jedyny, który wczoraj nie zawiódł (jak i w pierwszym meczu).
Mając na uwadze jego wiek, absolutnie ciągnął wczoraj ofensywę.
Szkoda, że nic nie wpadło... Szkoda, że nie wywalczył karnego...
A mogło być tak pięknie.

0

@RobsonPL zgodzę sie z tym, co piszesz.
Zgubiły nas błędy w obronie...dlatego, to tym bardziej boli.

0

Szkoda strzępić ryja.
Przeszła drużyna lepsza? Nie. Rutyna robiącą mniej błędów.
Strzelają nam 7 bramek i śmiem twierdzić że przynajmniej 6 po naszych błędach...jak nie 7.

Szkoda.
Wierni po....bla, bla,
Wczoraj, zwyczajnie zabrakło cwaniactwa na 3min, a weszło/wyszło frajerstwo.

Mam nadz ze mistrzostwo dowiozą w LM.

VeB

16

Okrutny to jest Ronald, potężny Urus.

2

Kogo to pojutrze będzie obchodzić.

0

@Fetta jeszcze powinien z tej drużyny wyciągnąć Urusa i będzie git.

0

@Jasiorro66 a pół metra niższy niż Tek...

0

@addept Potezny 'urugłajo', też 'swoje' zrobił

0

@johny11 Ten niedosyt przeżyję, się obawiam, że Urus pozostanie....

0

@WiernyKibic111 być może. Co nie zmienia faktu, że Urusa nie było tam, gdzie powinien być. Wstawić nogę, przepchnąć, cokolwiek...

3

Urus, sabotażysta za*ebał awans (ponownie).
Oke, rozliczamy drużynę, ale co ten klaun adpier*ala to głową mała.
Jakby to Szpaku powiedział, już witaliśmy się z gąską...

4

Potężny Urus ponownie zapomniał dotawic nogi.
O Martinie nie pisze nawet.
Wystarczyło doczłapać, ale nie, po co.
Marciniak już w 88min wiedział że doliczy 5....

0

@Lukas82 indywidualne błędy, bramki po stratach.
O pierwszej nie wspomnę, ale rzuć umiem na drugą, skąd się wzięła cała sytuacja z karnym...

0

@Korek365 ...no i reki, nawet nie sprwdzał.
Dumfires lubi to.

2

Zamiast szukać cudu w drugiej połowie, było nie popełniać błędów w pierwszej.

2

Najpierw strata Olmo ,bramka.
Teraz strata Martina, karny.
Masakra ile my ku*wa błędów robimy.

0

Brawo Flick. Optymalna 11ka na start.
Martin z bramką dzisiaj ????

0

@QuentinTarantino dlatego ja jednak wolałbym nie rozrywać tego, co sprawdzone i wyjść mimo wszystko z Inigo i Cubarsim w środku, Martinem na Lewej i Eric na prawej. Przy brakach Martina, jest to mimo wszystko lewy obrońca, INigo nim nie jest.
OK, Dumfries strzelił dwie bramki ostatnio, ale praktycznie ze stałych fragmentów...niekoniecznie jakoś 'kręcił' MArtinem.
Poza tym, bronienie nie jest naszym 'naturalnym' stlem gry i mimo wszystko będziemy chcieli grać 'swoje' i do przodu, a MArtin w ofensywie (wydaje się) jednak daje więcej niżInigo.
Oj, szkoda, że nie mamy Bade i Kounde....inna bajka by była.
Woerzę we Flicka, że ma jakiś plan.
VeB

4

Marciniak, Marciniakiem, mnie bardziej martwi VAR, bo to chyyba Ci dwaj pajace, co nie zauważyli eki Dunfriesa, nie (coś tam, że pomylili ją z ręką Ansu)?
MOże się mylę?

0

@VinDiesel w pierwszym meczu rednio, jednak zgodzé sié, że przy tak broniącym INterze, braku Lewego, może i mam nadzieję, że okaże siękluczowy.

0

@Tomek54321 dzięki. Tak mi się wydawało właśnie.

0

Jak to teraz jest przy wyniku np 0:0...dogrywka, nie?
Marzy mi się odwrócenie sytuacji z pierwszego meczu, czyli my szybko strzelamy 2 bramki...
Jednak te dziury/babole i brak koncentracji z tył ostatnio bardzo martwią.
VeB

0

@Murazor Mbapej, owszem, ale tak wyczekiwana/zapowiadana współpraca i sianie przez nich destrukcji w szeregach rywali już srednio działa.
Też uważam, że pozbycie się winisjusza i kupienie klasycznej 9ki bardziej by soe i nich sprawdziło, ale to nie nasz problem.

1

No to teraz, to już w ogóle 'naszczelaja' bramek i będą ofensywnym postrachem.
Przed sezonem,.po przyjsciu Mbapeja, trójząb winisjusz-mbapej-rodrygjusz miał rozstrzeliwywać wszystkich...trochę się wyszczerbił jednak.

1

Dumfries i jego ręka lubią to.
A tak na poważnie, strzelić dwie więcej niż przeciwnik i nie oglądać się na nic.
VeB

0

@Adi.Corp.Cule es lo que hay...też miałeś flashback??

0

@Pin0chet różnica klas, ot co. Dobrze, że nie mieliśmy ich w LM.

0

@BORO_12 gdzie napisałem że mam o niego pretensję za bramkę?
Napisałem, że brał przy niej bezpośrednio udział.
Tak, oglądam mecz.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?