0

Boję się trochę o żołądek Deco, ile on tych obiado-kolacji będzie znów jadł z potencjalnymi zawodnikami, którzy mają do nas przyjść.

Mhm, już widzę jak Flick pozbywa się Fermina i Gaviego....no chyba że szwagry coś odje*ią za jego plecami.

0

Ja tam jest spokojny, szwagry (rzutem a taśmę na koniec okienka) wyciągną z kapelusza jakiegoś 'olmo'...niekoniecznie w porozumieniu z trenerem...

1

Jak moja żona, słyszą to, co chcą!

1

Nie jest demonem szybkości, ale boiskową inteligencję to ma....w odróżnieniu od innego naszego obrońcy, rosłego obrońcy.
Eric, zmiennikiem Dżula...pod flickiem to się może udać.
Niesamowicie cenny zawodnik*
*Jeszcze na początku sezonu nie sądziłem, że to napiszę.

3

Może wymiana na Urusa...jeszcze by mu na wyspach podwyżkę dali.

1

@niepijpiotrek ręka, nie ręka, ale objechał ich jak Thuram Urusa....

1

@Kibicodlat5 Martwi to, że szwagry pewnie coś odje*ią, niekoniecznie po myśli Flicka.

0

Nasi powonni grać z bandazami na oczach, bo oczy krwawià jak sie patrzy co brać sedziowska wyprawia.

0

IN YOUR FACE, FOOOOOOOOKERS!!!!

0

Robią co mogą, ciekawe czy się uda??
Obstawiam.jeszcze +9min doliczonego

0

Ale dziurawa ta obrona RS, nie chcą poteznego Urusa dla 'wzmocnienia'?

0

Odprawa przed meczem i dogadanie ostatnich 'szczegółów /wytycznych' od Pereza, czego nie rozumiesz?
Nie byli na gali ZP, więc postanowili się wybrać na to spotkanie.

0

Fajne to 'motywujące' zdjęcie Mundo, szkoda, że nie dali zdjęcia całej drużyny pochylającej się nad karkówką na grillu....

0

Słabo polewali chyba....

0

No, to teraz już jestem absolutnie spokojny, Wy też??

0

A może by tak wrócić....do formy, hmm?

4

@bulo jak zobaczymy kto siedział na VAR, to nic nie dziwi.

3

Obecnie mniej ważne jest kto będzie sędzią głównym, niż kto zasiądzie w beczkowozie VARu - jak widać, tam lubi się 'rozegrać' wiele rzeczy.
Wykrzesać c z siebie ostatki sił i zamknąć ligę.
VeB

0

@Litman Baena, kapitalna opcja...

0

Uuuuu, szwagry ruszająna 'łowy' :P

2

Lapcio, wstydu oszczędź!

0

@heniusss luz......

1

@heniusss sarkazm chłopie.

0

@GucioH ja bym powiedział, że praktycznie, 7 które nam Inter strzelił to były bramki z dooooooopy/po błędach naszych. Dlatego, to odpadnięcie tak boli, bo ogólnie graliśmy świetnie.

3

Było przeczłapac 2-3min i 'kazdy' byłby zadowolony...a nie dać się wydymać i teraz płakać.
Mam nadzieję, że młodzi wyciągnęli wnioski z tej 'lekcji' na przyszłość.

0

Prawidłowo. Bernala też mógł.

2

Mhm...patrz na siebie Lapcio i szwagra.
Nie udało się awansować przez nasze błędy, które idąc Twoim tokiem rozumowania, zasadniczo wzięły się ze zbyt krótkiej kołderki kadrowej, która zasadniczo, w,ieła się z tego że ze szwagrem wywaliłeś 50baniek na ziomka, na pozycję gdzie akurat mamy grajków, a nie np na wzmocnienie/zmiennikow obrony...
I tak się ciesz, że Pan trener Flick ulepił z tego co miał (mu daliscie) MEGA ekipę, a.....nie narzekał jak poprzednicy.

0

Być zdrowa, bo jak to babcia mówiła: 'zdrowie najwazniejsze'.

0

@Hadim przyj*buje się o 'coś innego' od czasu jak ma zjazd...a już trochę to trwa. Do tego nowy kontrakt dostał (bo ponoć groził odejsciem), którego nie jest wart. 'Kolejny raz'w klasyku, czyli zagra dobrze dwa, góra 3 mecze na sezon tak?
Wpłacają klauzulę i nie ma za kim płakać.

1

Nie musi! Obrona jest 'zabezpieczona', mamy potężnego Urusa!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?