0

I bardzo dobrze.
Szwagry nie pozwolą, żeby ktoś nam pluł w twarz a już na pewno dymał w d*pę!!
Z naszej strony (jak zwykle) wszystko było zaplanowane z głową, przemyślane i dopięte na ostatni guzik. (Jak zwykle) klub, szwagry (i ich rodzinni poplecznicy) nie mają sobie absolutnie nic do zarzucenia!

0

Widze , że ten problem szwagrow z ejakulacją to grubsza sprawa (to nie jest pierwszy raz).

4

Dobrze, że nie przyleciał na otwarcie stadionu....bo by sie zdziwił.

0

Jest wreszcie jakaś 'oficjalka' - brawo zarząd!

2

@Comentateiro też sobie tego rzyczę (nie zapokmniał jak się gra)

1

Myślę, że Flick na pewno przeczyta ten tekst jak i komenty pod nim - czymśsię muśi inspirować przecież.
A tak na poważni.
Przychodzi typowy LS, szybki, dobry technicznie ze świetnym strząłem. Do tego może zagrać na '9ce'.
Nie zapomniał jak się gra w piłkę + ma 27 lat + chęć (mam nadz) udowodnienia Światu, że dalej jest TOP + Hansi + debiut na nowiutkim, pachnącym stadionie (ok, tu mnie poniosło) = (mam nadzieję) sukces!

10

'ale panuje spokój' - (inaczej zwany słynnym 'barcelońskim optymizmem') - to mi wystarcza!

1

"ale klub uważa, że spełni zasadę 1:1 już w pierwszym tygodniu sierpnia"...ktorego roku?

0

Będzie 'aktualizacja' ???

3

Czy będzie 'aktualizacja' do tego postu, np którego dziś zaczął śledzić i o której, a którego we środę, którego odfolołował itp?
Tak pytam, bo nie wiem.

3

Jak się nie ma co się lubi...
Powodzenia.
Oby Flick wydobył z niego to, co najlepsze, bo grać potrafi.

1

@barteq klauny w zarządzie, to i cyrk.

0

I cyk, szwagry mają wymówkę.
Bagno nie klub.

PS, ta pani na zdjęciu z tyłu, już wie, czas Matsa w FCB dobiega końca...

0

uffff, jest i 'aktualizacja' bo już się bałem.
ABsolutnie jest to mój temat TOP, który z pewnością bedę śledził z zaciekawieniem, stąd podwójna radość, że będe informowany na bieżąco.

1

@a1a ......szwagry potrafia spier*olić wszystko....potem i tak powiedzą, że się nie 'nadawał' / nie ten profil / nigdy nie był brany pod uwagę.

4

@Seba41 już spieszę z odpowiedzią: wg szwagrów, a ja im wierzę to - chalant, leało, raszfort, alfares, lukmen...to tak na 150%, bo wszyscy sie podobają parze nieudaczników i krętaczy: lapcio-deco

0

....no I jest odpowiedź, gdzie Deco (upcha) ewentualne pieniądze, które I tak jest mało w klubiwej kasie.
Szykuje sienkolejny majstersztyk.

2

"Barcelona pozostaje faworytem do pozyskania Anglika i wyprzedza konkurencję" - szwagry absolutnie wyprzedzają wszelką konkurencję oraz cały piłkarski świat we wszystkim.
Są tak bardzo z/do przodu, że już prawie wchodzą we własną du*ę.

W obecnej sytuacji (niestety prawie każdy, a już na pewno ten topowy) zawodnik się dwa razy zastanawia, czy do nas przyjśc, czy nie. To już (ponownie niestety) nie te czasy, gdzie na hasło: 'BArca jest tobą zainteresowana' robiło się mokro w gaciach większości piłkarzy...ale szwagry żyją w swojej bańce i klepią sie po plecach opowiadając historie wyssane z palca.

0

'Rashford [tu wstaw Nico] robi wszystko, by trafić do Barçy i ma sprzymierzeńca w osobie Hansiego Flicka [tu wstaw Deco/Laporta]'...
...tylko ja mam deja vu ?

0

Ja bym dał '0' [Z.E.R.O] dal Deco.

1

„Mój transfer przeszedł do historii” – Marca przedstawia słowa Luisa Figo i przypomina, że mija 25 lat'.......
Spokojnie - nie zapominamy sprzedawczyku pier*olony (a byłeś jednym z ulubionych moich piłkarzy tamtej ery Barcy).
Oczywiście, tradycyjnie, trzeba był wypuścić jakieś 'gów*o', na naszego njusa o nowej '10ce' Barcy.
Jak zwykle - klasa.

0

fajnie by by było, jakby jego umiejętności/boiskowe ogarnięcie* się też wzrosło.
*obawiam się, że nie zobaczymy szybko tak znanej i lubianej na tym portalu 'aktualizacji' wtym akurat temacie.

0

dawać 'aktualizację'......

3

Lothar Matthaus o Ter Stegenie: Musi zaakceptować fakt, że klub ma inne pomysły, inne plany; Nie ma co narzekać - wyjaśnił ziomka w paru słowach.
Problem jest taki, że MtS wypchnął Bravo z klubu (płakał za jego plecami), jednak to było kilka dobrych lat temu...obecna sytuacja - z transferem Garcii, jest zgoła inna.
Problem w tym, że mundial mundialem, ale ka$$$$ka też sięmusi zgadzać (a latka lecą).

0

@Luciano99 nie tylko on się 'zes*ał' w ostatnich minutach, ale cała nasza ekipa. Bolało jak uj, ale zrzucę to na brak...ogrania/doświadczenia/cwaniactwa (tego ostatniego, takiej ekipie jak Inter nie brakuje)...choć to może być marne usprawiedliwienie...

0

Eeeee, tam i tak rekinami rynku transefrowego będą nasze szwagry...po cichutku, bez szumu, bez pośpiechu, gotują coś 'wielkiego' ;PPP

1

Czyli Rodrygo za 80+ mln (lub więcej*) do Live a potem LD do nas za 80+ mln - fajnie.
*szwagry by go wypożyczyły do AM opłacając dalej jego pensję - banda nieudaczników.

2

Powinno być: "Agent Niemca zaczyna szukać innych opcji [na wypadek jego] do odejścia z Barcelony".
Ten 'transfer' Kospo, to absolutny majstersztyk naszego pseudo-dyrektora sportowego...raz, że odchodzi perspektywiczny zawodnik, dwa, że przytulili tyle kasy.
Oczywiście szwagry nie są w ciemię bici, i za kilka lat odkupią go za 30-40+ milionów, nie takie numery z nimi.

0

Była siostra Neymara?

1

@Guillegavira no tak.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?