0

myślę że będzie "buzi-buzi . dupci-dupci" czyli "kara" na 3 spotkania..

0

przyznam że slyszałem tylko że Pepe kopnął obrońce ale myślałem że nie zdążyl przeskoczyć nad nim podczas jakiegoś starcia np.. ale to co ten ( trudno to inaczej nazwać ) debil to już pokazuje frustracje Realu..nie dosyć że go ewidentnie popchnął to jeszcze zaczął kopać.. w niektórych ligach za takie coś jest dożywotnia kara tzn zakończenie jego kariery piłkarskiej... na stronie rm wyczytałem że faulu nie było , a poza tym że ładnie strzelał Higuain.. nie wiem co jest ważniejsze bramki czy tępe zachowanie Pepe.. jak można być tak ślepo zapatrzony w klub żeby nawet nie skomentować że Pepe zachował się jak idiota..

z taką grą to Real nie ma co szukać z Valencia i Sevilla.. żeby 2 bramki tracić z Getafe.. jestem pewny że w jednym z tych spotkań stracą punkty.. a Barca niech gra swoje :)

pozdro.

0

jak wchodzę na strony Chelsea to aż mnie głowa zaczyna boleć jak widzę co oni tam piszą.. nie wiem jakie oni mecze oglądają ale jak piszą że Chelsea gra lepszy futbol od Barcelony to trochę chore :) rozumiem kibicowanie własnemu klubowi no ale to wystarczy obejrzeć powtórki kilku ostatnich meczy Barcy i Chelsea..

a co do newsa to chyba Pep widzi że to jest pic na wodę.. nie rozumiem tej gry Hiddinka.. to tak jakby Pep chciał dać do podstawowego składu Caseresa.. czy ktoś w to uwierzy? nie ,nie wyszedł mu ten ruski żart :)

0

wiadomo już coś na temat Alvesa? nie ma kontuzji?

0

demones

10/10 ;)

0

henry14 dobrze mówisz.. jak był mecz z Valencia to kto strzelił 3 bramki i był najlepszym zawodnikiem w Barcelonie? Messi? to chyba inny mecz oglądaliście..

Henry ma 32 lata i jest stary? .. Larsson ile miał lat jak u nas "hasał" w ataku?

pozdro..

0

ja też stifler111 , nie neguję że jesteś inteligentny.. pozdro:)

0

nie uważam że Bosingwa jest gorszy od Alvesa , ba są mecze że jest od niego lepszy ale należy się szacunek do graczy a nie mówienie że jest słabiakiem :D

na str rm.pl nie mam zamiaru wchodzić :) oszczędzę swoją klawiaturę

0

podobają mi się komentarze "kibiców" na stronie Chelsea :P prowadzą dyskusję o tym że Alves i Yaya to najsłabsze ogniwa naszego zespołu.. no cóź , pozostaje im pogratulować :D

0

w meczu z Chelsea moim zdaniem kluczowe będzie przygotowanie naszych do stałych fragmentów gry.. widać że Chelsea ma to bardzo dobrze przygotowane.. po prostu musimy uważać na rzuty wolne w pobliżu pola karnego i rzuty rożne.. jeśli mecz będzie czysty to nasza wymienność pozycji i podania z pierwszej pilki zmęczą graczy Chelsea.

jedyne czego się jeszcze boję to "kosiarzy" którzy mogą coś zrobić Messiemu a co gorsza Inieście który panuje w pomocy :)

coś czuje że będzie dużo bramek :P

niech wygra lepszy ! VeB!

0

pappi... fajnie jesteś magistrem dziennikarstwa ale czytanie ze zrozumieniem to u Ciebie leży..

przeczytaj ze zrozumieniem drugie zdanie mojego cytatu o Chelsea z Wikipedii.. (setki milionów euro).. przecież Chelsea nie kupuje zawodników teraz bo ma ich wystarczająco dużo po zakupach jakie zrobiła w 2003r.. (SETKI MILIONÓW EURO)

znajdź sobie skład Chelsea w 2003r i mi powiedz że nie wymienili 3/4 zespołu, zostawiając trzon zespołu tzn Terrego i Lamparda

po co w sezonie 2008/2009 mają kupować graczy jak mają kupiony cały skład i wymieniają pojedyńczo zawodników??? Barca sprzedała Ronaldinho i Deco więc jednych z najważniejszych zawodników Barcelony i zmienił się styl gry po przyjściu nowego trenera , dlatego transfer m.in Yaya oraz Alvesa.. A Chelsea? co oni mają zmieniać w swoim dream teamie kupionych za ruską kasę???

przepraszam za stylistykę ale nie jestem magistrem dziennikarstwa i czasem popełniam błędy

cfcfan25 Ty widzę zacząłeś mnie od 1 posta wyzywać od dzieciny.. no sorry nie będę tego komentował..

0

po co mam się kłócić z osobą która po drugim poście zaczyna mnie wyzywać od matołów...

0

Edit:

garść statystyk :

Chelsea:

Mistrzostwo Anglii: (3)

Puchar Anglii: (4)

Superpuchar Europy: (1)

Puchar Ligi Mistrzów: (0)

Barcelona:

Mistrzostwo Hiszpanii: (18)

Puchar Hiszpanii: (24)

Superpuchar Europy: (2)

Puchar Ligi Mistrzów: (2)

cyferki nie klamią :*

0

ale teraz dałeś pappi...

kim by była i gdzie by się znajdowala Chelsea bez Abramowicza?

hasali by sobie w 2 lidze :)

poszperałem w wikiedii :

"Klub pierwszy ważniejszy sukces osiągnął w roku 1955, kiedy to został mistrzem kraju. W latach 60. oraz 70. Chelsea zdobyła kilka pucharów, jednak do roku 1997 nie osiągnęła ważniejszego sukcesu"

bonusik dla sezonowcow :

Po przyjściu rosyjskiego multimiliardera, Romana Abramowicza, Chelsea przeżywa prawdziwy rozkwit. Setki milionów euro wydawane na piłkarzy, działaczy oraz szkółkę młodzieżową szybko przyniosły oczekiwane efekty. Na Stamford Bridge przybył trener Jose Mourinho i to on sprawił, że Chelsea stanęła na samym szczycie nie tylko angielskiej ale również europejskiej piłki. Idealnym prezentem na 100-lecie istnienia Chelsea F.C. okazało się Mistrzostwo Anglii w sezonie 2004/05, zdobyte dopiero po 50 latach od pierwszego oraz półfinał Ligi Mistrzów.

pieniądze nie grają^^

pozdro..

0

no i nareszcie pora na ulubioną drużynę dzieci w wieku 12-15 lat tzn. Chelsea :D może i Hiddink jest lepszy od Guardioli ale gdyby go Abramowicz nie prosił to by tam nigdy nie trenował i Chelsea byłaby w pierwszej 5 PL... komentarz w stylu Guardiola nie umie sobie poradzić jak przeciwnik strzeli bramke wydjae mi się śmieszny.. no nie wiem kto z wyniku 0-2 dochodzi do wyniku 3-2 żeby później znowu sobie pozwolić strzelić dwie bramki :) jeśli nawet przegramy to nie będę przybity porażką , mam jednak nadzieje że Barcelona pokaże kto potrafi grać piłkę z fantazją , nie opierającą się na schematach :P

miałem okazje obejrzeć kilka ostatnich meczów Chelsea i wydaje mi się że jesteśmy w stanie to spokojnie wygrać.. Ivanović.. gwiazdor który jak wrzuca piłka prawie znajduje się na aucie po drugiej stronie boiska.. a te jego bajeczne dryblingi :D Cech ostatnio odstawia jakieś szopki na bramce i w obecnej formie Valdes jest od niego lepszy..obawiam się tylko że Hiddink ustawi Essiena koło Messiego i nasz mistrz sobie nic nie pogra.. ale od czego jest Eto'o czy Henry?:P kto ich zatrzyma ? Carvalho ? ... dobrze że my też mam ludzi od czarnej roboty którzy mam nadzieje uprzykrzą gre Lampardowi (chodzi oczywiście o Yaya Toure;D) jedyne o co się obawiam to obsadzenie prawej obrony bo na środku wystąpi Puyol pewnie a na Abidala bym na pewno nie postawił po tej kontuzji nie jest jeszcze ograny..

moja ocena

bramkarz : + dla Barcy

obrona : remis(Puyol-Alves kontra Terry-Bosingwa)

pomoc : szanujmy się;P Lamprd nie będzie miał z kim grać jak m.in. Cola nie będzie..( Ballack przypomina mi Gudjonsena więc o niego się nie obawiam) .. w formie Xavi , Iniesta , Yaya , Keita.. wymieniać dalej ?:D + dla Barcelony

napastnicy : ..... + dla naszych

obstawiam dużo bramek na własnym stadionie i wyczekiwanie na błędy w rewanżu czyli coś w stylu 4-2 i 2-3 w rewanżu :D

pozdro :P

0

no i nareszcie pora na ulubioną drużynę dzieci w wieku 12-15 lat tzn. Chelsea :D może i Hiddink jest lepszy od Guardioli ale gdyby go Abramowicz nie prosił to by tam nigdy nie trenował i Chelsea byłaby w pierwszej 5 PL... komentarz w stylu Guardiola nie umie sobie poradzić jak przeciwnik strzeli bramke wydjae mi się śmieszny.. no nie wiem kto z wyniku 0-2 dochodzi do wyniku 3-2 żeby później znowu sobie pozwolić strzelić dwie bramki :) jeśli nawet przegramy to nie będę przybity porażką , mam jednak nadzieje że Barcelona pokaże kto potrafi grać piłkę z fantazją , nie opierającą się na schematach :P

miałem okazje obejrzeć kilka ostatnich meczów Chelsea i wydaje mi się że jesteśmy w stanie to spokojnie wygrać.. Ivanović.. gwiazdor który jak wrzuca piłka prawie znajduje się na aucie po drugiej stronie boiska.. a te jego bajeczne dryblingi :D Cech ostatnio odstawia jakieś szopki na bramce i w obecnej formie Valdes jest od niego lepszy..obawiam się tylko że Hiddink ustawi Essiena koło Messiego i nasz mistrz sobie nic nie pogra.. ale od czego jest Eto'o czy Henry?:P kto ich zatrzyma ? Carvalho ? ... dobrze że my też mam ludzi od czarnej roboty którzy mam nadzieje uprzykrzą gre Lampardowi (chodzi oczywiście o Yaya Toure;D) jedyne o co się obawiam to obsadzenie prawej obrony bo na środku wystąpi Puyol pewnie a na Abidala bym na pewno nie postawił po tej kontuzji nie jest jeszcze ograny..

moja ocena

bramkarz : + dla Barcy

obrona : remis(Puyol-Alves kontra Terry-Bosingwa)

pomoc : szanujmy się;P Lamprd nie będzie miał z kim grać jak m.in. Cola nie będzie..( Ballack przypomina mi Gudjonsena więc o niego się nie obawiam) .. w formie Xavi , Iniesta , Yaya , Keita.. wymieniać dalej ?:D + dla Barcelony

napastnicy : ..... + dla naszych

obstawiam dużo bramek na własnym stadionie i wyczekiwanie na błędy w rewanżu czyli coś w stylu 4-2 i 2-3 w rewanżu :D

pozdro :P

0

po meczu wejdźcie na strone Chelsea żeby sobie jeszcze bardziej humor poprawić :D

tamta strona upodabnia się do str Realu ;P

0

stwórzcie już jakiś temat o Chelsea to się rozpiszę :D

0

marcia - wiem o co Ci chodzi ale spójrz na to z innej strony np kibica Arsenalu.. transfer Henry , Hleba spekulacje na temat Adebayora i Cesa , Van Persiego.. niedługo to Barcelona zamiast sama w swoich szkółkach szukać piłkarzy będzie wykupywać cale zespoły Arsenalu..nie dziwie im się że są zdenerwowani i sfrustrowani faktem że co chwile jakieś pogłoski na temat przenosin do Barcy filaru Arsenalu - Cesa

trzeba sobie zadać pytanie jak Wenger znajduje takie brylanty jak RvP , Senderos , Fabiański(:)) .. bo w moim odczuciu Predo nigdy się nie przebije do 1 składu a Wenger stawia na młodzież i chwała mu za to

0

mam nadzieje że przejdzie do innego klubu niż Chelsea.. mam nadzieje że Barcelona też go nie kupi a tym bardziej Cesa z Arsenalu , pewnie spytacie dlaczego.. denerwuje mnie to że FCB ostatnio zamiena się w Real i tylko kupuje gwiazdy.. wiem że taka jest polityka zarządu żeby miećlepszy skład itp. no ale bez przesady..... Cesc . Adebayor , Buffon , Villa ,Silva.. piłkarz o którym w swoim klubie jest głośno już zainteresowana jest Barca.. wiem że Fc Barcelona to więcej niż klub ale coraz bardziej przypomina mi to Chelsea lub ostatnio Man City ( Real to robi całą swoją klubową historię) mam nadzieje że będzie więcej transferów takich piłkarzy jak Yaya lub Keita.. zapewne więszkośc użytkowników tego forum nawet nie wie jaki był ich poprzedni klub

jak już mam wene to piszę a co :D

mam pytanie do wszystkich jakby to nazwać... "użytkowników" lub "kibiców" którzy rejestrują się na forum pseudo typu : DON Raul którezy są typowymi napinaczami i po porażkach FCB wchodzą i zaczynają denerwować kibiców którzy i tak są zdenerwowani po porażce.. jaki to ma sens? chcecie być fajnii? robicie to dla swojego klubu? wydaje mi się że bardziej robicie mu siare.. myślałem że dotyczy to tylko kibiców Realu ale na niektórych forach innych drŹżyn widzę "napinaczy" którzy bez celu wyzywają ich drużynę.. zastanówcie się co robicie , przynajmniej kibice Barcelony bo na innych forach nie będę się udzielal nie mój klub - nie moje forum

Ps.

mam nadzieje że Barcelona wygra z Chelsea bo jak widzę kmoentarzy "kibiców" w wieku 13-15 lat typu : barca przegra bo Chelsea jest najlepszym klubem" to się zastanawiam gdzie jest sens kibicowania.. LUDZIE.. Szanujcie inne kluby i nie wyzywajacie ich skoro nie lubicie jak ktoś to robi na waszych stronach

POZDRO^^

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?