O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 80
  • Polecenia 0

Komentarze

0

Unicef jak to nie ma czynników ??? widziałeś jaką bramke Eto'o z daleka ? ( więcej niź 35m) ?? albo albo z wolnego?

albo widziałeś jakąś bramkę Eto'o strzeloną w ekwilibrystyczny sposób ?

albo (nie w tym filmiku) okiwanie 7 zawodników na przysłowiowy "zamach" ? bo ja sobie nie przypominam..

nie chce aby ktoś pomyślał że nie lubię Eto'o czy coś w tym stylu , nie cisnąłem na niego jak wielu z Was że jest pazerny na kasę itp.. po prostu zarząd robi zmiany i coś zmienia a nei tak jak w 2006 roku w którym to prawie nic nie zmieniliśmy

0

to na Hleba mówimy od dzisiaj H21 ;D

0

nareszcie w LM będą się bać jak będziemy mieli rzuty rożne i wolne z daleka :D za dużo to z nich bramek nie dobywaliśmy a podczas meczów z taką Chelsea lub L'poolem to o awansie mogą decydować stałe fragmenty gry :P

0

myślę że gdyby Pep nie powiedział że nie chce Eto'o bo to jego odczucie to Kameruńczyk nie chciał by tego bonusu..

źle to rozegrał po prostu , trzeba było powiedzieć że zmienia taktyke drużyny i go tam nie widzi a wyszło na to że Guardiola go nie lubi bo ma np. 179 a nie 180..

0

jakby twoi rodzice byli z Zimbabwe i bys urodził się w Polsce to byś miał pochodzenie Zimbwawyjskie(czy jak to się w ogołe pisze)? o_0

Zobacz wszystkie

0

to samo pisałem wczoraj . Chelsea się otworzy i strzelimy kilka bramek.. pytanie tylko czy więcej niź Chelsea

pisaniem że Barca dostanie 4-0 nie pomożemy naszemu zespołowi

nie traćmy wiary w Barce :)

Visca el Barca !!!

0

CFCfan :D

ja naprawdę współczuje Chelsea :D

0-0 na Camp Nou i u siebie tzn. na Stamford Brigde będą musieli się otworzyć :D dzisiaj Real się otworzył i dostał worek 6 bramek..

szanuje Chelsea i inne zespoły ale po takim zwycięstwie morale naszego zespołu tak podskoczą że z każdym mogą wygrać :D

wyobraź sobie Chelsea jak wygrywa z Man Utd 6-2 !!!

po prostu BEZCENNE xD

jak uraziłem fanów Chelsea to sorka ;*

0

Hiddink: To będzie otwarty mecz--->(strzały) Barcelona 16(5), Chelsea 3(2)

enjoy :D

remis też dobry.. na GD odstawił Eto'o

0

ale teraz dałeś pappi...

kim by była i gdzie by się znajdowala Chelsea bez Abramowicza?

hasali by sobie w 2 lidze :)

poszperałem w wikiedii :

"Klub pierwszy ważniejszy sukces osiągnął w roku 1955, kiedy to został mistrzem kraju. W latach 60. oraz 70. Chelsea zdobyła kilka pucharów, jednak do roku 1997 nie osiągnęła ważniejszego sukcesu"

bonusik dla sezonowcow :

Po przyjściu rosyjskiego multimiliardera, Romana Abramowicza, Chelsea przeżywa prawdziwy rozkwit. Setki milionów euro wydawane na piłkarzy, działaczy oraz szkółkę młodzieżową szybko przyniosły oczekiwane efekty. Na Stamford Bridge przybył trener Jose Mourinho i to on sprawił, że Chelsea stanęła na samym szczycie nie tylko angielskiej ale również europejskiej piłki. Idealnym prezentem na 100-lecie istnienia Chelsea F.C. okazało się Mistrzostwo Anglii w sezonie 2004/05, zdobyte dopiero po 50 latach od pierwszego oraz półfinał Ligi Mistrzów.

pieniądze nie grają^^

pozdro..

0

podobają mi się komentarze "kibiców" na stronie Chelsea :P prowadzą dyskusję o tym że Alves i Yaya to najsłabsze ogniwa naszego zespołu.. no cóź , pozostaje im pogratulować :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?