karoool
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Unicef jak to nie ma czynników ??? widziałeś jaką bramke Eto'o z daleka ? ( więcej niź 35m) ?? albo albo z wolnego?
albo widziałeś jakąś bramkę Eto'o strzeloną w ekwilibrystyczny sposób ?
albo (nie w tym filmiku) okiwanie 7 zawodników na przysłowiowy "zamach" ? bo ja sobie nie przypominam..
nie chce aby ktoś pomyślał że nie lubię Eto'o czy coś w tym stylu , nie cisnąłem na niego jak wielu z Was że jest pazerny na kasę itp.. po prostu zarząd robi zmiany i coś zmienia a nei tak jak w 2006 roku w którym to prawie nic nie zmieniliśmy
0
to na Hleba mówimy od dzisiaj H21 ;D
0
nareszcie w LM będą się bać jak będziemy mieli rzuty rożne i wolne z daleka :D za dużo to z nich bramek nie dobywaliśmy a podczas meczów z taką Chelsea lub L'poolem to o awansie mogą decydować stałe fragmenty gry :P
0
myślę że gdyby Pep nie powiedział że nie chce Eto'o bo to jego odczucie to Kameruńczyk nie chciał by tego bonusu..
źle to rozegrał po prostu , trzeba było powiedzieć że zmienia taktyke drużyny i go tam nie widzi a wyszło na to że Guardiola go nie lubi bo ma np. 179 a nie 180..
0
jakby twoi rodzice byli z Zimbabwe i bys urodził się w Polsce to byś miał pochodzenie Zimbwawyjskie(czy jak to się w ogołe pisze)? o_0
0
z tych waszych wywodów niedługo wyjdzie że ma polskie korzenie i będzie grał w naszej kadrze , Leo powołaj go! ;]
0
po prostu wie że to on rozdaje karty..
0
no oczywiście ! Cesa damy na defensywnego pomocnika ! on się tam nadaję ! ;
0
wczoraj się założyłem z kuzynem o połówkę , że Zlatan w 1 sezonie trafi 25 bramek :D
0
czekam z wypiekami na twarzy na smutne emotikony kibiców Villi...
a poza tym jeśli za Henrego daliśmy 24mln a za Villa mieliśmy dać 50 to to już jest przegięcie.. gdzie jest Henry a gdzie Villa??? to o klasę niższy zawodnik ..
0
domino0996 rocznikowo ma 13 ale chcialem go jeszcze troche odmlodzic :F
0
domino0996
12lat masz?
0
najbardziej bym chciał żeby Eto'o został i zarząd mu podwyższył zarobki.. jeśli jednak mam wybierać pomiędzy Villa a Ibrą to w ciemno biorę szweda.. może skończy się ta fala Villomani która jest tutaj od kilku miesięcy. obejrzeli 3 mecze w pucharze konfederacji i zaczynają pisać o tym jaki on dobry nie jest.. to jest dla mnie komiczne..
pzdro!.
0
Uważam ,że gdyby zarząd dał podwyżkę Eto'o powiedzmy o 1mln więcej na sezon to sprawa już by była skończona. Zarząd chce się go pozbyć i dlatego dał mu taką samą ofertę.. widać że grał , starał się, cofał do pomocy i tam konstruował akcje.. w najważniejszym momencie sezonu (moim zdaniem) tzn podczas walk m.in z Valencia i Sevilla zawiódł , ale Messi też nie błyszczał ale mu jakoś nikt wtedy nie cisnął..
oglądałem 80% spotkań Barcy i wydaje mi się że jeśli Valdes dostał podwyżke to Eto'o powinien ją dostać bez mrugnięcia i przedłużyć kontrakt o 2 lata. Wydawać 50mln na transfer to może tylko Real :)
takie jest moje zdanie , nie musicie się z nim zgadzać.
pozdro.
0
musi zostać !
0
moim zdaniem powinien zostać !
przyjdzie dodatkowo Keirrison , Henrique i Luis Felipe
sprzedani zostaną Gudi i Hleb..
i w ich miejsce trzeba kupić jednego(najwyżej dwóch) zawodnika który radził by sobie zarówno dobrze jako napastnik i pomocnik ofensywny
powinien to być raczej jakiś silny zawodnik a nie np. Villa i Silva , których z resztą bardzo lubię..
a co do wyjazdu Yaya , Keity i Eto'o na PNA to wydaje mi się że Guardiola przesunie kogoś z obrony żeby grał jako defensywny pomocnik , a w ataku również dobrze sobie poradzą :)
pozdro.
0
a co sądzicie o Gutim w Realu? trzymają go bo jest playmaker'em?
to jest polityka klubów..
0
co do tematu to mowa jest o 35,2 mln funtów czyli coś powyżej 41 mln euro ,a co do Valdesa to za swoją pazerność powinien być wyśmany..
0
wydaje mi się że jest już po ptakach :P
będzie tak samo jak z Henrym i oficjalnie to powiedzą za 3 tygodnie :)
teraz niech zaczną szukać zmienników którym odpowiadała by gra jako rezerwowy na obronę lewą i rozgrywającego i mam nadzieje że to nie będzie jakiś głośny transfer tak jak to robi Real tylko coś w stylu Yaya lub Keita.
0
CNFCB czy ja się ośmieszam? od czego jest forum? od wyrażania swoich opinii chyba?
Ibrahimović był jest i będzie lepszy od Eto'o , takie jest moje zdanie i możesz się z tym nie zgadzać ok.. nie oglądam meczy od wczoraj żeby mówić tak nie mając żadnych dowodów..
jest to piłkarz chimeryczny i ma trudny charakter ale myślę że Guardiola by go utemperował. jednak jeśli dodasz do tego instynkt , technikę i grę głową to ten zawodnik idealnie nadawał by się do naszego zespołu..
naszych w końcu może zaczęli by się bać jeśli chodzi o rożne z których za dużego niebezpieczeństwa nie robimy ( no ok.. kilka bramek po rożnych strzeliliśmy ale ile tego było ? 5 ?)
0
po przeczytaniu większości komentarzy zastanawiam się o co wam w ogóle chodzi.. jeśli uważacie że Ibrahimović to przeciętny piłkarz to szacunek dla was..
ktoś tam pisał że to 1 sezon jak zdobył 20 bramek.. no ciekawe gdzie jeszcze mógł tyle strzelić ? w Juve gdzie był tylko zmiennikiem Trezegue?
czy może w lidze holenderskiej czy szwedzkiej? zrozumcie że na tyle piłek ile dostaje Eto'o w meczu to powinien mieć 40 bramek bez rzutów karnych.. cały czas tylko Ribery i Ribery... dla mnie to on jest przereklamowany
podsumowując : Inter nie ma takich grajków w środku pola jak my i dlatego Ibrahimovic nie ma tyle okazji w meczu co Eto'o
0
szkoda że Sergio Asenjo przeszedł do Atletico...
0
AVE BARCA !!!
pozdro dla wszystkich ;D
0
nawet jak przegramy to będę z nich dumny :) pokazali że efektowną piłką można wygrywać puchary ( Liga i CdL) jesteśmy na pewno lepiej przygotowani niż rok temu kiedy to Man Utd był po prostu lepszy.. patrząc realnym okiem na ten mecz nie jesteśmy faworytami tak jak w spotkaniu z Bayernem czy Lyonem , a SAF pewnie ułoży dobrą taktykę.
ogólnie to mam nadzieje że jak nie wygramy(odpukać) to nie będzie tutaj na forum żadnego szlochania, zrzucania winy na sędziów itd.
mamy w tym sezonie już 2 puchary zdobyte w świetnym stylu + ośmiesznie Realu , czego chcieć więcej: D
0
nie wiem czy adminowie tej strony czytają mi w myślach ale chciałem napisać dzisiaj rano żeby zamiast Puyola wstawić na górze Guardiolę :)
nad tym obrazkiem obok można jeszcze popracować :P widział mi się inny :D
nie macie czegoś w stylu jak Eto'o i Henry salutują ?:)
podobało mi się to foto bardzo :D
albo takie fotki kluczowych graczy sezonu tzn Henry , Messi , Eto'o ,Pique , Valdes no i oczywiście Iniesta , Xavi i Yaya :D
0
według mnie dobrze by było jakby miał do nas trafić
charakter ma ciężki to fakt ale Eto'o aniolkiem też nie jest i go Pep ustawił :)
plusy Ibrahimovica :
-gra głową(Eto po prostu rzadko trafia głową , a takie elementy gry jak wolne i rożne powinny być wyćwiczone na treningu żeby później w walce z najlepszymi tzn. LM strzelić coś z niczego , a nie walenie w mur jak to miało miejsce z Chelsea)
-szybkość(idealnie by się nadawał do Barcy)
-technika(finezja + siła , Eto brakuje tego pierwszego)
wg mnie jest to jeden z najlepszych graczy na świecie i zrozumiał by naszą taktykę długiego rozgrywania
Eto Ibrahimović
0
Deadcandance , jeśli rzeź się pisze "żeź" to nie mamy nawet o czym pisać :P
na początku popracuj nad językiem polskim i później się na forum wypowiadaj :)
0
jeśli Barcelona nie była w tym dwumeczu lepsza to ja chyba jakiś inny mecz oglądałem... nikt o karnym w Barcelonie nie mówił , o czerwonej kartce nie wspomnę.. futbol i finezja w dwumeczu okazały się lepsze niź "taktyka" i bronienie 1-0 grając w 11 na 10 na swoim stadionie , ściągając napastnika i wpuszczając obrońce :P
pozdro obiektywni :*
chociaż... dobra nauczka do napinaczy ze stron Chelsea którzy o wygranej trąbili po meczu na CN.. ;)
0
mecz za 3 tygodnie , mamy czas na przygotowanie nowej taktyki ;p może Milito wbije się na 1 mecz ? :)
0
nie wiem kto po meczu z Realem wrzucil świetną tapetkę o rozdzielczości 1152x864 ale mogłby to zrobić jeszcze z meczu z Chlesea :D
lulinho czy coś podobny miał nick ;D
moje zdanie są nieskładne bo jeszcze nie dowierzam ;D