0

Unicef jak to nie ma czynników ??? widziałeś jaką bramke Eto'o z daleka ? ( więcej niź 35m) ?? albo albo z wolnego?

albo widziałeś jakąś bramkę Eto'o strzeloną w ekwilibrystyczny sposób ?

albo (nie w tym filmiku) okiwanie 7 zawodników na przysłowiowy "zamach" ? bo ja sobie nie przypominam..

nie chce aby ktoś pomyślał że nie lubię Eto'o czy coś w tym stylu , nie cisnąłem na niego jak wielu z Was że jest pazerny na kasę itp.. po prostu zarząd robi zmiany i coś zmienia a nei tak jak w 2006 roku w którym to prawie nic nie zmieniliśmy

0

to na Hleba mówimy od dzisiaj H21 ;D

0

nareszcie w LM będą się bać jak będziemy mieli rzuty rożne i wolne z daleka :D za dużo to z nich bramek nie dobywaliśmy a podczas meczów z taką Chelsea lub L'poolem to o awansie mogą decydować stałe fragmenty gry :P

0

myślę że gdyby Pep nie powiedział że nie chce Eto'o bo to jego odczucie to Kameruńczyk nie chciał by tego bonusu..

źle to rozegrał po prostu , trzeba było powiedzieć że zmienia taktyke drużyny i go tam nie widzi a wyszło na to że Guardiola go nie lubi bo ma np. 179 a nie 180..

0

jakby twoi rodzice byli z Zimbabwe i bys urodził się w Polsce to byś miał pochodzenie Zimbwawyjskie(czy jak to się w ogołe pisze)? o_0

0

z tych waszych wywodów niedługo wyjdzie że ma polskie korzenie i będzie grał w naszej kadrze , Leo powołaj go! ;]

0

po prostu wie że to on rozdaje karty..

0

no oczywiście ! Cesa damy na defensywnego pomocnika ! on się tam nadaję ! ;

0

wczoraj się założyłem z kuzynem o połówkę , że Zlatan w 1 sezonie trafi 25 bramek :D

0

czekam z wypiekami na twarzy na smutne emotikony kibiców Villi...

a poza tym jeśli za Henrego daliśmy 24mln a za Villa mieliśmy dać 50 to to już jest przegięcie.. gdzie jest Henry a gdzie Villa??? to o klasę niższy zawodnik ..

0

domino0996 rocznikowo ma 13 ale chcialem go jeszcze troche odmlodzic :F

0

domino0996

12lat masz?

0

najbardziej bym chciał żeby Eto'o został i zarząd mu podwyższył zarobki.. jeśli jednak mam wybierać pomiędzy Villa a Ibrą to w ciemno biorę szweda.. może skończy się ta fala Villomani która jest tutaj od kilku miesięcy. obejrzeli 3 mecze w pucharze konfederacji i zaczynają pisać o tym jaki on dobry nie jest.. to jest dla mnie komiczne..

pzdro!.

0

Uważam ,że gdyby zarząd dał podwyżkę Eto'o powiedzmy o 1mln więcej na sezon to sprawa już by była skończona. Zarząd chce się go pozbyć i dlatego dał mu taką samą ofertę.. widać że grał , starał się, cofał do pomocy i tam konstruował akcje.. w najważniejszym momencie sezonu (moim zdaniem) tzn podczas walk m.in z Valencia i Sevilla zawiódł , ale Messi też nie błyszczał ale mu jakoś nikt wtedy nie cisnął..

oglądałem 80% spotkań Barcy i wydaje mi się że jeśli Valdes dostał podwyżke to Eto'o powinien ją dostać bez mrugnięcia i przedłużyć kontrakt o 2 lata. Wydawać 50mln na transfer to może tylko Real :)

takie jest moje zdanie , nie musicie się z nim zgadzać.

pozdro.

0

musi zostać !

0

moim zdaniem powinien zostać !

przyjdzie dodatkowo Keirrison , Henrique i Luis Felipe

sprzedani zostaną Gudi i Hleb..

i w ich miejsce trzeba kupić jednego(najwyżej dwóch) zawodnika który radził by sobie zarówno dobrze jako napastnik i pomocnik ofensywny

powinien to być raczej jakiś silny zawodnik a nie np. Villa i Silva , których z resztą bardzo lubię..

a co do wyjazdu Yaya , Keity i Eto'o na PNA to wydaje mi się że Guardiola przesunie kogoś z obrony żeby grał jako defensywny pomocnik , a w ataku również dobrze sobie poradzą :)

pozdro.

0

a co sądzicie o Gutim w Realu? trzymają go bo jest playmaker'em?

to jest polityka klubów..

0

co do tematu to mowa jest o 35,2 mln funtów czyli coś powyżej 41 mln euro ,a co do Valdesa to za swoją pazerność powinien być wyśmany..

0

wydaje mi się że jest już po ptakach :P

będzie tak samo jak z Henrym i oficjalnie to powiedzą za 3 tygodnie :)

teraz niech zaczną szukać zmienników którym odpowiadała by gra jako rezerwowy na obronę lewą i rozgrywającego i mam nadzieje że to nie będzie jakiś głośny transfer tak jak to robi Real tylko coś w stylu Yaya lub Keita.

0

CNFCB czy ja się ośmieszam? od czego jest forum? od wyrażania swoich opinii chyba?

Ibrahimović był jest i będzie lepszy od Eto'o , takie jest moje zdanie i możesz się z tym nie zgadzać ok.. nie oglądam meczy od wczoraj żeby mówić tak nie mając żadnych dowodów..

jest to piłkarz chimeryczny i ma trudny charakter ale myślę że Guardiola by go utemperował. jednak jeśli dodasz do tego instynkt , technikę i grę głową to ten zawodnik idealnie nadawał by się do naszego zespołu..

naszych w końcu może zaczęli by się bać jeśli chodzi o rożne z których za dużego niebezpieczeństwa nie robimy ( no ok.. kilka bramek po rożnych strzeliliśmy ale ile tego było ? 5 ?)

0

po przeczytaniu większości komentarzy zastanawiam się o co wam w ogóle chodzi.. jeśli uważacie że Ibrahimović to przeciętny piłkarz to szacunek dla was..

ktoś tam pisał że to 1 sezon jak zdobył 20 bramek.. no ciekawe gdzie jeszcze mógł tyle strzelić ? w Juve gdzie był tylko zmiennikiem Trezegue?

czy może w lidze holenderskiej czy szwedzkiej? zrozumcie że na tyle piłek ile dostaje Eto'o w meczu to powinien mieć 40 bramek bez rzutów karnych.. cały czas tylko Ribery i Ribery... dla mnie to on jest przereklamowany

podsumowując : Inter nie ma takich grajków w środku pola jak my i dlatego Ibrahimovic nie ma tyle okazji w meczu co Eto'o

0

szkoda że Sergio Asenjo przeszedł do Atletico...

0

AVE BARCA !!!

pozdro dla wszystkich ;D

0

nawet jak przegramy to będę z nich dumny :) pokazali że efektowną piłką można wygrywać puchary ( Liga i CdL) jesteśmy na pewno lepiej przygotowani niż rok temu kiedy to Man Utd był po prostu lepszy.. patrząc realnym okiem na ten mecz nie jesteśmy faworytami tak jak w spotkaniu z Bayernem czy Lyonem , a SAF pewnie ułoży dobrą taktykę.

ogólnie to mam nadzieje że jak nie wygramy(odpukać) to nie będzie tutaj na forum żadnego szlochania, zrzucania winy na sędziów itd.

mamy w tym sezonie już 2 puchary zdobyte w świetnym stylu + ośmiesznie Realu , czego chcieć więcej: D

0

nie wiem czy adminowie tej strony czytają mi w myślach ale chciałem napisać dzisiaj rano żeby zamiast Puyola wstawić na górze Guardiolę :)

nad tym obrazkiem obok można jeszcze popracować :P widział mi się inny :D

nie macie czegoś w stylu jak Eto'o i Henry salutują ?:)

podobało mi się to foto bardzo :D

albo takie fotki kluczowych graczy sezonu tzn Henry , Messi , Eto'o ,Pique , Valdes no i oczywiście Iniesta , Xavi i Yaya :D

0

według mnie dobrze by było jakby miał do nas trafić

charakter ma ciężki to fakt ale Eto'o aniolkiem też nie jest i go Pep ustawił :)

plusy Ibrahimovica :

-gra głową(Eto po prostu rzadko trafia głową , a takie elementy gry jak wolne i rożne powinny być wyćwiczone na treningu żeby później w walce z najlepszymi tzn. LM strzelić coś z niczego , a nie walenie w mur jak to miało miejsce z Chelsea)

-szybkość(idealnie by się nadawał do Barcy)

-technika(finezja + siła , Eto brakuje tego pierwszego)

wg mnie jest to jeden z najlepszych graczy na świecie i zrozumiał by naszą taktykę długiego rozgrywania

Eto Ibrahimović

0

Deadcandance , jeśli rzeź się pisze "żeź" to nie mamy nawet o czym pisać :P

na początku popracuj nad językiem polskim i później się na forum wypowiadaj :)

0

jeśli Barcelona nie była w tym dwumeczu lepsza to ja chyba jakiś inny mecz oglądałem... nikt o karnym w Barcelonie nie mówił , o czerwonej kartce nie wspomnę.. futbol i finezja w dwumeczu okazały się lepsze niź "taktyka" i bronienie 1-0 grając w 11 na 10 na swoim stadionie , ściągając napastnika i wpuszczając obrońce :P

pozdro obiektywni :*

chociaż... dobra nauczka do napinaczy ze stron Chelsea którzy o wygranej trąbili po meczu na CN.. ;)

0

mecz za 3 tygodnie , mamy czas na przygotowanie nowej taktyki ;p może Milito wbije się na 1 mecz ? :)

0

nie wiem kto po meczu z Realem wrzucil świetną tapetkę o rozdzielczości 1152x864 ale mogłby to zrobić jeszcze z meczu z Chlesea :D

lulinho czy coś podobny miał nick ;D

moje zdanie są nieskładne bo jeszcze nie dowierzam ;D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?