karoool
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
jak Iniesta strzelił bramke to był mój najgłośniejszy i najdłuższy krzyk jaki w życiu oddałem :D serioo!!!
szacunek !!!!!!!!!!!!
teraz chyba nie możecie nic złego powiedzieć o sędzi tego meczu :D
pozdro
0
tak jakby nie patrzeć przed meczem z Chelsea to my jesteśmy bardziej podbudowani :P nie dosyć że rozbiliśmy najgroźniejszego rywala w naszej lidze to jeszcze zapewniliśmy sobie tytuł mistrza Hiszpanii :D
i jedziemy do Londynu jako Mistrz Hiszpanii i będziemy walczyć z 3 drużyną angielską która w tym sezonie oprócz LM nic nie może osiągnąć :D
uogólniając :
nawet jeśli byśmy przegrali to nie ma co obwiniać trenera , zwalać na kontuzję itp , i tak w tym sezonie jesteśmy wygranymi , nie dosyć że wygraliśmy ligę to gramy w kosmiczny sposób :D
PS. Henry będzie grał ;)
0
Alves - 7 , w 1 połowie był widoczny :D prawie sobie samobója strzelil
Henry - 10 ! gdyby nie on byśmy się nie podnieśli , te jego dwa trafienia na 1-1 i 2-4 były najważniejsze
reszta raczej ok.. chociaż z tym Abidalem teź trochę przesadziliście..
0
ja tam życzę wszystkim kibicom Barcy dobrego zdania matur :P
0
mamy 1000 komentów :D
jeszcze raz gratujację :D
0
szok :D
godz 2 -11 użytkowników
godz 3- 14 użytkowników :P
0
napisałem Xavi Alonso :D
taka godzina więc mogłby być błędy :P
0
zawołanie Chelsea "Comon Chelsea" idealnie nadaje się do pierwszego meczu na CN :D zawołaniem tej drużyny powinno być chyba " Defend Chelsea" !!! :D
mam nadzieje że genialny stratego Guus Hiddink w końcu zrozumie że taktyka "all defend" + "mamy Drogbe z przodu może coś strzeli jak wybijemy piłkę" nie może przynieść sensu z naszym zespołem :P
może i na tej stronie są kibice pokroju CFCfan z którymi mozna normalnie popisać ale jak czytam na stronie Chelsea : "Real jest słaby , przecież L'pool wygrał z nimi 4-0 a poźniej my wygraliśmy z L'poolem więc jesteśmy nie do pokonania nawet przez Barce" to się osłabiam..
nie interesuje się zbytnio PL ale tam są mecze typu :
Arsenal Londyn 2-1 Manchester United
Chelsea Londyn 1-2 Arsenal Londyn
Fulham Londyn 1-0 Arsenal Londyn
idąc kibiców Chelsea tokiem myślenia to tak : Arsenal jest dobry bo wygrał z Man Utd i Chelsea Londyn ale mistrzem w tym sezonie będzie Fulham..
porównywanie meczu Real - L'pool do meczu L'pool-Chelsea a co gorsza do Real-Chelsea(?) to zbrodnia.. każdy mecz jest zupełnie inny i uzależniony od dyspozycji dnia a suche przystawianie że Chelsea by rozniosła Real jest śmieszne , a mówi to kibic Barcy
aha i jeszcze jak już sie rozpisuje rozwieje jakąś nieścisłość która widziałem na jedym z forów.. piszą tam że"Iniesta nurkuje w pole karne i tylko wymusza "wapno" , gorzej niź C. Ronaldo"
mam dzisiaj za dobry humor żeby wywlekać moje racje na ten temat :D kibice Chelsea jednak mogą obejrzeć dokładnie rewanżowy mecz Chelsea-L'pool i pamiętam że była tam akcja z Xavim Alonso i Drogbą..(coś koło 60-70minuty) pojedynek obu graczy po którym piłkę przejmuje(bez żadnego kontaktu) Xavi Alonso a Drogba ląduje na ziemii.. Drogba krzyczy jakby mu noge urwali a gdy do niego podchodzi Xavi Alonso i z rozłożonymi ręcami pokazuje że faulu nie było.. Drogba się na niego patrzy.. przestaje krzyczeć , wstaje jakby nigdy nic i jeszcze pokazuje Xavi'emu Alonso że nic nie było..
spojrzenie Xavi'ego Alonso - bezcenne :D
to tak do napinaczy którzy zawsze wiedzą żę czystko gra Chelsea :)
0
taki troche offtopic ale czy słyszałeś CFCfan że w niedalekiej przyszłości Celtic i Rangersi mają grać w PL ??? dzisiaj tak słyszałem na meczu Abendeen- Celtic
0
sidwinho90 tam to akurat o mało co zawału nie dostałem xD
liczę na adminów ze wstawią jako fotę tygodnia gest Guardioli :D
enjoy !
0
po bramce na 2-6 bylo przybliżenie kamerą na Guardiole który woła Xaviego i pokazuje pieść ( znaczy że grają genialnie :D, tak mi się zdaje przynajmniej) :D
0
do 1000 postów dobiajmy ?:D
0
zibis
wynik 2-4 , jak strzelili bramkę kilka sekund później niż Real to już wiedziałem że będzie dobrze :D
moment- gest Guardioli do Xaviego :D
0
tak CFCfan :D to będzie ciekawy mecz:D
dobrze że Henry zszedł wcześniej , bo jest na takim gazie że masakra;O
0
CFCfan :D
ja naprawdę współczuje Chelsea :D
0-0 na Camp Nou i u siebie tzn. na Stamford Brigde będą musieli się otworzyć :D dzisiaj Real się otworzył i dostał worek 6 bramek..
szanuje Chelsea i inne zespoły ale po takim zwycięstwie morale naszego zespołu tak podskoczą że z każdym mogą wygrać :D
wyobraź sobie Chelsea jak wygrywa z Man Utd 6-2 !!!
po prostu BEZCENNE xD
jak uraziłem fanów Chelsea to sorka ;*
0
najbardziej mi utkwi w pamięci gest Guardioli po 6 bramce do Xaviego :D
coś w stylu "jest dobrze , roz****** każdego" :D
0
kobe24 1110 hahaha xD
mówiłem że jak się otowrzą to będzie dużo bramek :D
jedyny minus to stałe fragmenty gry.. te drewniaki z Chelsea tylko na to liczą..
ogólnie pozytywnie :D
bijemy rekord komentów :D
było kiedyś 1000? xD
0
współczuje Chelsea :D
0
gdzie są napinacze którzy niewidzieli Henrego w tym zespole?
kilka osób tylko go obroniło.. tak to z "kibicami" jest :)
na następny sezon proponuje sprzedać Eto'o
ustawienie Ribery-Henry-Messi...
za Eto'o byśmy mogli kupić wkońcu obrońce środkowego z jajami i rywala do Valdesa :)
0
Wydaje mi się że taki pojedynek w tym sezonie jest mało prawdopodobny ;(
fajnie by było jakby Kolo dołączył do naszego teamu:P
były kiedyś jakieś przesłanki o takim transferze?
0
Pep wymyśli pewnie najlepsze rozwiązanie :)
ja myślę że początek meczu będzie bardzo ważny więc zagramy taką liną obrony:
Alves-Pique-Abidal-Sylvinho
jako że Sylvinho jest pewnym obrońcą i nie szarżuje tak jak Alves to jest dobry pomysł.. jednak ten zawodnik ma już 35lat i Hiddink pewnie na jego stronę wystawi szykiego zawodnika żeby zmęczyć naszego stopera.. wydaje mi się że większą część meczu wytrzyma Sylvinho i około 60-70minuty zmieni go Cáceres
będzie dobrze ;) z Realem będzie 1-3 :)
0
to samo pisałem wczoraj . Chelsea się otworzy i strzelimy kilka bramek.. pytanie tylko czy więcej niź Chelsea
pisaniem że Barca dostanie 4-0 nie pomożemy naszemu zespołowi
nie traćmy wiary w Barce :)
Visca el Barca !!!
0
ucięło mi wiadomość ;| , cytat tygodnia z relacji tekstowej
" Barca stworzyła sobie kilka okazji, ale dobrze bronił Cech. Najlepszą okazję Chelsea, zmarnował Drogba. Remis sprawiedliwy..."
komentarz do ostatniego zdania zbędny :)
0
trochę się rozpiszę , a co :D
Po obejrzeniu tego meczu + skrótów (bardziej mi chodziło o ocenę gry Michała Kołodziejczyka) uważam że możemy być dumni z postawy FC Barcelony(sezonowcy pewnie są zdziwieni^^)
Widać że Hiddink ustawił zespół bardzo defensywnie, i jak widać opłaciła mu się ta taktyka(jeszcze:)), bo wynik 0-0 na Camp Nou robi wrażenie.
Nie wiem tylko dlaczego przed meczem podgrzewał atmosferę mówiąc że zagrają ofensywną piłkę (rozumiem wojna psychologiczna przed meczem, no ale drugi Mourinho z niego nie będzie :P)
Jeśli chodzi o Guardiolę to myślę ,że był przygotowany na to że Hiddink "zamuruje bramkę" i będzie liczył tylko na kontrataki Drogby lub rosłych stoperów przy stałych fragmentach gry.
M. Kołodziejczyk powiedział że wygranym tego meczu jest Hiddink , hmm... może to prawda , ale za bardzo nie wierzę żeby Hiddink zaplanował że Barcelona odda ponad 20 strzałów na bramkę.. od tego są właśnie defensywni pomocnicy którzy powinni przerywać grę w środku pola. Taktyka ofensywnej gry Guardioli się sprawdziła i gdybyśmy mieli więcej szczęścia przy strzałach wygralibyśmy ten mecz dwoma lub trzema bramkami. Gdyby nie błąd Marqueza to "strzał" Lamparda byłby chyba jedyną próbą pokonania V.Valdesa w dzisiejszym meczu przez zespól Chelsea. Wydaję się że tego Hiddink nie przewidział i myślę że liczył na stałe fragmenty gry które delikatnie mówiąc nie wychodziły jego zawodnikom w dzisiejszym meczu(no może oprócz główki Ballacka w 1 połowie)(chociaż jakie można mieć stałe fragmenty gry jak stoi się 30m od swojej bramki:))
Przed rewanżem nie stoimy na straconej pozycji ,Stamford Brigde nie jest fortecą nie do zdobycia [świadczą o tym wyniki w tym sezonie(PL to oni w tym sezonie nie zdobędą)]
Jedziemy z wynikiem 0-0 i drużyna Chelsea musi strzelić bramkę a co za tym idzie będzie musiała się otworzyć[Common's Chelsea??(do tej drużyny(taktyki) to raczej nie pasuje:D)]. Nie będą to piłkarskie szachy takie jak w dzisiejszym meczu i w końcu zobaczymy ofensywny futbol ze strony Chelsea.. Na pewno stracimy bramkę, brak 2 stoperów(można nawet powedzieć filarów) Barcelony nie da się załatać Caseresem lub Silvinho) , jednak mam nadzieje że nasi napastnicy w końcu się przełamią(w końcu!) i strzelą bramkę która zagwarantuje grę w Rzymie(a sytuacji będzie do do tego aż nadto dużo :D)
pozdro :)
0
Hiddink: To będzie otwarty mecz--->(strzały) Barcelona 16(5), Chelsea 3(2)
enjoy :D
remis też dobry.. na GD odstawił Eto'o
0
po co jedziecie na sędziego?
jak miał być karny to co chwile pisaliście posty że sędzia głupi a jak Puyol faulował i powinnien być karny to jakoś cisza nastała.. bądzie obiektywni.. sędzia się myli w 2 strony
0
ta bramka Ronaldinho przejdzie do historii futbolu tak jak ręka Maradony :) możemy się cieszyć że żyjemy w czasach w których ktoś zdobywa takie bramki i za kilkadziesiąt lat będziemy się tym chwalić :D
0
ja bym polecił adminom tej strony aby zrobili automatyczne bany do osób które co chwile piszą o sprzedawaniu graczy który mają ponad 30lat lub w pewnej częsci sezonu mają zniżkę formy.. jeśli lubicie jak zespół robi 10 transferów na rok i wymienia połowe składu to zapraszam od kibicowania Man City...
0
podobają mi się komentarz na stronach Chelsea :D jeden był w stylu
"Chelsea musi grać tak jak Barca , tzn przytrzymywać piłkę..." . Ja nie wiem czy oni oglądali tylko wczorajszy mecz z Valencia ale jeśli myślą że Mauloda , Ballack i Lampard są w stanie wymieniać się pozycjami i kreować grę tak jak Iniesta , Xavi i Messi to naprawde życze im powodzenia :D jeśli zagramy tak jak zwykle Chelsea będzie sobie biegać za piłką i się zmęczy :) technika jest po naszej stronie.. siła fizyczna nie jest najważniejsza , chociaż dobrze że mamy Yaye i Keite którzy potrafią odebrać piłkę i uspokoić grę a nie wybijać na oślep byle oddalić niebezpieczeństwo
i denerwują mnie teksty że Essien zatrzyma Messiego i ten sobie w ogóle nie pogra.. jeśli wszyscy wiedzą że Messi jest taki dobry to dlaczego do tej pory 95% drużyn nie potrafi go wyłączyć z gry.. czasem mu nie idzie ale to nie jest spowodowane dobrym kryciem tylko chwilową zniżką formy :)
niech wygra lepszy
VeB
pozdro :D
0
czytałem ten artykuł i tam własnie napisałem o tym żeby nie wywyższać Alvesa bo również bardzo dobry jest Bosingwa , S. Ramos też.. denerwują mnie komentarze typu : "Alves najlepszy , Ramos to ciota"
szanuje obu piłkarzy i nie mówie że Ramos jest słaby.. jednak i jeden i drugi potrafią grać na wysokim poziomie :)
kilka lat temu też mowiłem że jeśli Barca przegra to wina sędziego itp.. za duży na to jestem , za dużo meczy oglądałem, nie tylko Barcy ale także ligi angielskiej i portugalskiej
dobijają mnie komenty Henry za stary a Messi to bóg futbolu.. jest genialny , potrafi sam wygrać mecz ale do graczy którzy sezony życia mają za sobą też powinniśmy się odnosić z szacunkiem.. a poza tym Henry jest bardzo pożyteczny dla zespołu i nie tylko strzela ale i asystuje , wraca na swoją połowe i walczy żeby odebrać piłkę , podoba mi się taka walka z zaangażowaniem , a mówienie że jest ciotą gdy nie strzelił 2 sytuacji które w normalnej dyspozycji by strzelił z łatwością jest chore :D
pozdro. dla Pepe minimum pół roku chciałbym zawieszenia..baranów trzeba tępić :)