kanver_
Dołączył/a: maj 2023
A teraz nalejcie mi, panowie, w to oto naczynie wódki, albowiem będę wygłaszał głębokie prawdy i różne filozofie, w tym egzystencjalne.
3 obserwujących
0 obserwowanych
0
@Walpiano Ten Hag za to wygrywał puchary - raz Puchar Ligi, raz Puchar Anglii, do tego 2 finały.
0
Jaga - 4 w lidze
Legia - 9 w lidze
Lech - 11 w lidze
Raków - 13 w lidze
W europejskich pucharach jest super, ale trochę ich to kosztuje na własnym podwórku. Ale zobaczymy jak będzie dopiero jak nadrobią mecze, bo 2-3 mają zaległe.
0
@Nightraider No dobrze, ale teraz spójrz na to z tej strony. Mogliśmy sprzedać Raphinhę za jakieś 60 mln przed sezonem, a potem rozegrał sezon na poziomie Złotej Piłki. Barcelona ryzykuje, nie sprzedając kluczowych zawodników i jest to ryzyko wliczone w koszta sportowych sukcesów.
0
@Messibestplayerintheworld Bellingham max 86? Chyba jego pierwszy sezon w Realu przespałeś. Ten ostatni też zresztą miał świetny.
33
To po co był ten mecz pożegnalny dla Grosika? No bądźmy ludźmi poważnymi...
0
@kuz Ta, już postraszył XD
0
Nie strzelą tego karnego. Nie ma opcji. Oni by już nie strzelili, nawet jakby tamci bramkarza zdjęli z boiska.
1
Raków nie chce dzisiaj wygrać.
1
Bez niemiłych niespodzianek Raków, proszę.
0
Ale ten Haaland z Temu jest wolny.
0
Za 100 mln TAK.
0
@turhiay Newcastle i Eintracht też.
0
Jesteśmy ugotowani.
0
Chelsea? Przecież mają Palmera. Jakby Fermin chciał dalej siedzieć na ławie, to zrobiłby to tutaj.
1
@Piotr,1985 Może dlatego w Atletico tak boją się odejścia Simeone :O
1
@Kgorecki2500 Xavi jest wolny, jeden klub już wyciągnął z kryzysu, pora na drugi.
0
@Encore No, rywalizacja jest. Namnożyło się trochę tych napastników w United. Cunha, Sesko, Hojlund, Zirkzee... I po co im to wszystko? Mogli kupić jednego dobrego napadziora, to nakupili kotów w worku i się dziwią, że jest jak jest. Chociaż oczywiście cały sezon przed nami, może udowodnią mi rację.
1
@partymaker Nawet jeśli coś tam w sobie ma, to i tak wybrał sobie fatalny klub by to wydobyć na powierzchnię.
0
Sesko lepszy od Hojlunda? Wątpliwe.
0
@Kasy Robert Ogórowski, wiadomo.
2
@Encore No i nie wmówicie mi, że takie United nie skusiłoby się na Inakiego Penę.
0
@JohnKennedy Z polskiego podwórka chyba ciężko o lepsze porównanie, ale wiadomo, że to inny poziom :/
0
Oby się jakoś utrzymali w tym Premier League, trochę dziwnie by wyglądało United w Championship. Jak Wisła w 1 lidze.
6
@Kubsoleon Xavi chciał Zubimendiego.
0
@bartekvisca Bo Wojtek nie był dużo lepszy.
0
@luki9v Bramkarz, który ograł się przez parę miesięcy w Barcelonie (i grał niewiele gorzej od Szczęsnego) miałby mieć problem ze znalezieniem kupca? Nawet jeśli byłoby to symboliczne parę milionów, ktoś by się znalazł.
0
@Mro_01 Okej. Nie podoba mi się działanie klubu na rynku transferowym, więc nie jestem wierny klubowi. Fajnie.
0
@CPuyol Można też było wypożyczyć go komuś, kto pokryłby odpowiednią część wynagrodzenia. Albo sprzedać.
6
XDDD. Nie no, panowie. Zwijamy się. Trzeba było przedłużyć kontrakt, żeby się zgodził na wypożyczenie? Co za klub...
1
@Who_you_mam Okej, ja to rozczytałem tak, że według ciebie Raphinha wyglądał tam lepiej, niż na skrzydle. I ja się z tym nie zgadzam. Nie jest też problemem to, że nie mamy LS (według mnie mamy, ale to już kwestia definicji, więc mniejsza z tym). Gdyby to był problem, to byśmy nie mieli drugiej (albo pierwszej) najlepszej linii ofensywnej na świecie.