kanver_
Dołączył/a: maj 2023
A teraz nalejcie mi, panowie, w to oto naczynie wódki, albowiem będę wygłaszał głębokie prawdy i różne filozofie, w tym egzystencjalne.
3 obserwujących
0 obserwowanych
2
@tbas Wczoraj był sporo lepszy od Pedriego.
1
@danijacek A w jakiej formie jest Lewy? Wczoraj przy każdym kontakcie tracił piłkę i nie zrobił kompletnie nic na plus. Poprzednio to samo. Wraca po kontuzji i nie nadaje się do pierwszej 11.
3
@Cules69 To ile oni mają robić asyst? 30? 40? A Lewy strzelał mniej nie przez czyjekolwiek ego, tylko przez własną słabszą formę.
5
Pedri dzisiaj:
- 17 strat
- 0 kluczowych podań
- 0 stworzonych wielkich okazji
- 6/12 pojedynków wygranych
- 1/3 dryblingi udane
- 1 strzał zablokowany
Najgorszy występ Kanaryjczyka od... Na pewno długiego czasu.
0
@Roobo A Pedri to co, święta krowa? Mnóstwo strat (17), żadnej stworzonej okazji, większość pojedynków i dryblingów przegrana. Fatalny występ.
4
Najlepszy występ bramkarza od conajmniej sezonu.
1
To był bardziej karny, niż ten co dostaliśmy.
3
Gdyby nie Garcia to już by było 1-3
0
Nic nie było. Sędzia ślepak?
0
Ładne te koszulki, co?
1
Takich Szczęsny nie wyjmował
2
Murawa jest w świetnym stanie.
0
Ferran powinien mieć tu gola
0
Co jak co, ale 2 lata temu to nikt by nie pomyślał, że Ferran wygryzie Robercika z pierwszego składu.
2
Kamiński w końcu dostał to, czego potrzebował - zaufania i gry w ataku. Jest pierwszy gol i oby tak dalej.
1
@Katalończyk 99 Ferran gra w pierwszej 11stce, bo prezentuje odpowiedni poziom.
1
A więc stało się, Ferran przebił się do pierwszej jedenastki.
7
Ale Igunia jak WALEC leci, od kiedy odpaliłem strumyka. Jeden kibic zmienia wszystko.
0
@Barceloniarz987 Mogą ugotować w tym sezonie.
4
Ronaldo ma już przy sobie w Arabii całkiem zgraną ekipę. Brozović, Inigo, Laporte, Coman, Mane, Felix, Bento... Czyżby nadchodziło pierwsze trofeum? Łatwo nie będzie, bo Al Hilal wzmacnia się potężnym Darwinem Nunezem i to oni wysuwają się na pozycję faworyta.
1
@Laminedependencia No tak, te pucharowe mecze na peryferiach futbolu zadziwiająco często są dla topowych ekip trudne. Ale nie ma co wyciągać po nich wniosków, jakby Bayern wygrał ten mecz 10-0, to też bym się nie podniecał.
0
@Laminedependencia Bayern gra podobnym stylem do nas, to jest wesoła, ofensywna piłka. To naturalne, że będą tracić bramki. Jeśli chcieli grania na 0 z tyłu, to wzięliby Allegriego.
0
@Stinger_ Albo taki Guirassy - kosztował BVB tylko 18 mln, po fenomenalnym sezonie w Stuttgarcie. Szkoda, że po niego nie sięgneliśmy, bo to naprawdę były grosze.
0
@Stinger_ Ciężko powiedzieć, bo jeszcze parę lat temu Haaland z jeszcze 2-letnim kontraktem z BVB odszedł do City za 60 mln. Trzeba szukać okazji i dobrze się targować.
1
Nick Woltemade
Liczby w ostatnim sezonie w Bundeslidze przed odejściem: 28 spotkań (1 620 minut), 12 goli i 2 asysty
Wartośc rynkowa (Transfermarkt): €30.00m
Kwota transferu do Newcastle: €85.00m + €5.00m w bonusach
Śmierdzi mi tu jednym z większych flopów ostatnich lat. Ale nawet jeśli wypali, to i tak kosmicznie przepłacone.
0
@Laminedependencia A kogo obchodzi mecz z 3-ligowcem? Mecz wcześniej zrobił 2 asysty z RB Lipskiem w lidze.
0
@Kubsoleon Z Lipskiem grał tam Gnabry i nie było problemu. Jak wróci Bischof to będzie pole manewru, a do tej pory pewnie bedą kombinować, tak jak my z DPM'em, gdzie nie mieliśmy na tę pozycję nikogo, a Flick wyczarował Casado i przywrócił do łask FDJ. Wciąż - to jest tylko jedna pozycja. W poprzednim sezonie mieli problemy w obronie i na skrzydle, gdzie nie dojeżdżał Sane, a do tego Kane musiał grać wszystko, bo nie miał zmiennika. Wszystkie te problemy na papierze zostały rozwiązane.
0
@Luciano99 Ważne, że Kane będzie mógł w końcu odpocząć.
1
@Kubsoleon W sensie? Tylko Musiala ma dłuższą kontuzję, reszta wraca we wrześniu lub w październiku.
1
Bayern ładnie się wzmocnił. Luis Diaz, Jackson, Tah. Załatali wszystkie swoje kadrowe dziury. Będą w tym sezonie rozdawać karty.