1

@BonusKiller Stary i słaby Robert Lewandowski był najlepszym strzelcem w Europie w poprzednim sezonie klubowym.

0

@adamek20151 Jeszcze w EFL Cup zagrał 90 minut.

5

Sesko póki co mocne wejście do Manchesteru United, 5 meczów, 0 goli i 0 asyst. Szykuje się kolejny agent 007, ale oni chyba już przyzwyczajeni.

0

Nie no. Z całym szacunkiem - ale czy to są jakieś jaja?

0

Ciekawe, gdzie trafi Lewy po obecnym sezonie. Skoro czuje się tak dobrze fizycznie (zresztą w poprzednim sezonie wciąż był w TOP 3 najlepszych dziewiątek na świcie), to być może spróbuje swoich sił we Włoszech?

4

Rashford - Ferran - Rapha z przodu

0

@adamek20151 łatwo jest żyć w zgodzie z mediami jak są wyniki :)

0

@ViscaelBarca2007 No nie, ale przy takim Rashfordzie to bylo od początku wiadome, że to transfer na ławkę. Nico i Diaz mogliby gorzej zareagować na mniej minut.

0

@ViscaelBarca2007 Pytanie, czy u nas miałby miejsce w pierwszym składzie. Przy zdrowym Olmo raczej nie.

5

Luis Diaz to był dla nich strzał w dziesiątkę

0

@Czajka90 Mi się taki komentarz dużo bardziej podoba, niż wiecznie podniosła i schematyczna gadanina Borka.

0

@kubix05 Do dzisiaj nie rozumiem, dlaczego nie postawili na niego po bardzo obiecującym pierwszym sezonie.

2

Kolejny gol Kamińskiego w Bundeslidze! Oby tak dalej, oby były kolejne występy w pierwszym składzie i kolejne gole. Tego właśnie potrzebujemy w naszej kadrze.

1

@konrad1661 Jest świetny. Jak na moje, to najlepszy zawodnik ligi w poprzednim sezonie.

0

@escarabajo Niee, chyba mnie pomyliłeś z kimś :/

0

@Lionel_Messi10 Oni tak jęczą nawet na treningach? XD.

0

Też mogę sobie taką wiadomość napisać i zescreenować. Jakiś dowód?

2

@misterio Też sobie zostawię na jutro

0

@Criss18Barca Kane? Kane na pewno zagra na jeszcze jednym mundialu.

7

@MsBarca A kim jest Charlie Kirk, żeby wywoływać poruszenie jego śmiercią? Papieżem? Na świecie umierają miliony osób w wyniku zabójstw rocznie. Dlaczego miałbym bardziej przejmować się jakimś palantem o skrajnie szkodliwych poglądach, niż przeciętną, nikomu nieznaną osobą?

4

@Pomimo27 Jakie Camp Nou? Camp Nou wymyśliliście wy, Ramblowicze.

0

@marcin62 Tak, jak przewidywałem. Szykuje się kolejny rozłam w Konfie. Na razie to są tylko symptomy, ale podział jest nieunikniony.

10

Ach, uwielbiam, gdy z tajemniczych przyczyn wszystkie przyciski na stronie przestają działać. Na szczęście wszystko wyjaśnia się po odświeżeniu strony - nie przyjąłem jeszcze dawki reklam na te 5 minut.

1

@Konradowskyy klasyczny żółty zamek z początków Lego

0

@KrwawiaceoczyVEB O co chodzi?

1

@Lanosss Czy ja wiem, czy dobrze? Jeśli jest za to kasa, to pewnie by nam się przydała.

0

@Czyhrynski Odyseja kosmiczna. Przetrwałem 15 minut małp, ale odpadłem na 5 minutowym ujęciu kręcącej się w rytm klasycznej muzyki stacji kosmicznej.

0

@Doren01 Jeszcze chyba nigdy nie widziałem tu dyskusji, w której jedna ze stron otwarcie przyznałaby rację drugiej :)

0

@RoberDzik Mnie do piłki nożnej przyciągnął transfer Lewego z Bayernu, więc prawdopodobnie kibicowałbym jakiejkolwiek drużynie, do której by trafił (pewnie PSG / Chelsea, jak sobie przypomnisz, jakie wtedy były plotki). Chyba, że by mnie to wtedy tak nie wciągnęło.

0

@rasta212 Ten, którego imienia nie wolno wymawiać. Albo już wolno?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?