kamyk_23
Dołączył/a: styczeń 2015
Wolbrom
20 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
USA Today:
Wczoraj był dzień z olbrzymią ilością wolnych miejsc parkingowych pod dużymi domami handlowymi. Dzisiaj wracając z pracy widziałem znowu olbrzymie ilości samochodów i o miejscu na zaparkowanie samochodu można pomarzyć.
Wiecie dlaczego?
.
.
.
.
.
.
.
Po rozpakowaniu prezentów przedwczoraj, dziś nastąpił masowy zwrot wszystkich nietrafionych.
Dziwny ten kraj:-)
1
Here is Monday’s NBA schedule.
Game Time (ET) TV
Rockets @ Hornets 7:00 PM Bally Sports SE-CHA, ATTSN-SW
Bulls @ Hawks 7:30 PM NBA TV, Bally Sports SE-ATL, NBC Sports Chicago
Celtics @ Timberwolves 8:00 PM Bally Sports North, NBC Sports Boston
Jazz @ Spurs 8:30 PM Bally Sports SW-SA, ATTSN-RM
Grizzlies @ Suns 9:00 PM Bally Sports AZ, Bally Sports SE-MEM
Mavericks @ Blazers 10:00 PM ROOT SPORTS, Bally Sports SW-DAL
Nets @ Clippers 10:30 PM Bally Sports SoCal, YES
3
@Encore Mam nadzieję, że wreszcie Byki wrócą na salony:-)
1
@Gitarkafcb Korzystam z własnej biblioteki na iTunes, mam na niej 17250 pozycji i nie korzystam z wątpliwych wynalazków:-)
0
@Krzychu1010 Spartakus [2004]
2
Teraz pora na następny hit"
Lal - Nets
8
GSW - PHX 116:107, piękny mecz pięknej drużyny (osłabionej).
6
@Iago Nie przejmuj się, ja już mam 13-letniego wnuka i do tej pory żałuję, że nie zaliczyłem wszystkich panienek, które puszczały do mnie oczko:-)
1
@FCB24 Nie tylko Klaya, brakuje 2 zawodników pierwszej piątki:-(
0
@Rewolucja123 Chłopak z Zawiercia? Z tego co wiem, jest sporo młodszy:-)
1
Ayton przy Looneyu wygląda jak profesor. Nie da się zdobyć mistrzostwa z takim lujem na pozycji centra:-(
7
@Momals11 1959...ktoś mnie przebije?:-)
1
@kamiVeB Namówiłeś mnie, miałem odpalać dopiero GSW:-)
1
@Comentateiro Ja pamiętam jeszcze czasy Jurkiewicza z Wybrzeża Gdańsk, bił rekordy ligi polskiej rzucając na owe czasy niemal w każdym meczu po 40 pkt.
Później nastały czasy Air Jordana i nie dało się spać po nocach... no bo jak odpuścić sobie ligę NBA, to był inny świat:-)
Edit: to nie cała kolejka, tylko transmisje:-)
0
@Essos Nikt tutaj nie pisze o serialu "Shooter" - 3 sezony, dla mnie sztos!
1
@Comentateiro ... po czym wnosisz? :-)
1
@Encore @Marcin91fcb @KapiFCB
Też skupię się chyba na Wojownikach i później na Netsach.
W polskiej tv macie mniej reklam, tutaj nawet podczas wykonywania wolnych wskakuje reklama z boku:-(
5
Moje Święta z NBA:
Saturday, December 25 (Christmas Day games)
Time ET Game TV
Noon Hawks – Knicks ESPN
2:30p Celtics – Bucks ABC
5:00p Warriors – Suns ABC
8:00p Nets – Lakers ABC, ESPN
10:30p Mavericks – Jazz ESPN
0
@magister97r Ładnych kilka lat temu bardzo po chamsku potraktował jednego z zawodników Bulls (zapomniałem nazwiska) i od tej pory nie trawię typa.
2
@Kurkmen Powiem Ci, że są kultury, w których bekanie oznacza wyrazy podziękowania dla tego, kto szykował posiłek, tak że, luzik:-)
1
@Azi Czego nie rozumiesz?
Długopis zawsze na deser:-)))
2
Pamiętacie? :
"W żłobie leży" - Ewa Bem
0
@gumaz U mnie rano jeszcze, później, po wigilii może "cóś" się pyknie:-)
2
Słucham sobie właśnie kolęd z płyty - "Progressive Rock Christmas" z 2009 roku - wśród wykonawców: Millenium, Loonypark, RSC, Nemezis, Albion, Mindfields, Grendel, Moonrise itd.
Polecam posłuchać, jest to coś innego niż powszechnie oklepane kolędy.
1
@Pawel13sz Happy Thanksgiving???
Coś im się odkleiło?
0
@Janiama Mam tylko nadzieję, że Rysiu zagra taki mecz, że dasz mu już spokój:-)
4
@Destroyer_of_Worlds To przykre... trzymaj się, przyjdą lepsze czasy.
2
@Zoker Napisz do mnie wcześniej, o której będziesz lądował w L.A. - wyjadę po Ciebie na lotnisko:-)
2
@Zoker Zapraszam:-)
1
@Kinginiesta Ma, ma... wiem coś o tym:-(