0

@Colon Szkoda, że ubywa ludzi słuchających takiej MUZYKI, młodzi wolą teraz prosty chłam sączący się z rapu, hip-hopu lub disco-polo:-(

0

@SuperPatsonFCB Xavi jest dżentelmenem i nie chciał "srać" do ogródka Ronalda. Mógłby przecież powiedzieć, że Koeman zostawił mu wraki piłkarskie bez kondycji.

1

@Kgorecki2500 Nie mają czym przykryć Mejzy i cyk... padło na Piotrusia:-)

1

5pkt - @Don-Corleone
3pkt - @Colon
1pkt - @Janiama

2

@kazbychu Najlepszego:-)
Mój wnuk również dzisiaj świętuje.

1

Komentarz usunięty

0

@draxidox ...łudzisz się:-) Dobra, idę spać, rano coś napiszę mądrzejszego:-)

8

@Tomo_95 ...albo odwrócę to - a może syn chce zerwać kontakt ze mną zarażając mnie?

2

@maroon Moje pytanie brzmiało inaczej...ale odpowiem, zresztą tak samo jak komuś niedawno na tym portalu.
Jestem zaszczepiony i gówno mnie obchodzi, że Ty lub Tobie podobni unikają szczepienia, chętnie bym "przyniósł" wirusa w Twoje okolice....bo gdybyś był zaszczepiony, miałbyś to w dupie, podobnie jak ja.

10

@Tomo_95 Tak, jestem gotowy, bo chciałbym jeszcze kilka lat poczytać Twoje wypociny odnośnie tego syfu.

8

@olejtm Każdy ma jakiś wybór, ja wybrałem szczepionkę. Nie dlatego, że uważam ją za panaceum, po prostu czuję się pewniej... bo szpital dla mnie lub mojej żony równa się z bankructwem. Leczenie w Ameryce jest potwornie drogie, zwłaszcza dla nieubezpieczonych imigrantów!
Mój syn też jest przeciwny szczepieniom... ale znalazłem szybką ripostę - albo szczepienie... albo koniec obiadków u mamusi, bo my chcemy czuć się bezpiecznie.

1

@Destroyer_of_Worlds ...zanim położę się spać. Z tym sznurem... to może być prawda.
Ja tutaj siedzę od 16-tu lat a moja zdążyła jeszcze odwiedzić Polskę 2 razy i była bliska rozpaczy. Załamana wróciła do Ameryki, na Florydę, po czym znowu wróciła do Polski. Akurat było deszczowe lato, w naszym mieszkaniu nie było możliwości zamontowania suszarki do bielizny.... to była mobilizacja, że jednak Ameryka, to inny świat.
. Inny świat, ciepło, palmy, cały rok w szortach i klapkach... ciężko z tego zrezygnować. Była opcja powrotu do kraju, powrotu do Chicago lub Kalifornia... już się domyślasz, co wybraliśmy:-)

0

@BartqRKO ...ale za to zwiedziłem prawie cały zachód US, wszystkie parki narodowe, polecam ( w razie wizyty tutaj - Bryce Park w Utah)

0

@Mario96w Krótko, daremne żale:-(

5

@Hasszz Gratuluję, jednak masz nosa do ludzi. Zdołowałeś mnie swoim IQ, ja mam tylko 158, przykre, że trafiłem na gościa z 200 kilka IQ, sorry.

4

@Hasszz Bredzisz chłopcze. Piszesz, że widziałeś ulice w L.A., które, w TVPIS?
Śmiem twierdzić, że nigdy nie byłeś w Los Angeles, bo wiedziałbyś, że od 2 lat maryśka jest legalna w Californi

30

@Hasszz Mylisz się, ja jestem starszym, zaszczepionym człowiekiem, który uważa, że szczepienie przynosi korzyści. Sam tego doświadczyłem, bo w moim budynku mieszkalnym 12osób, zaszczepiony byłem tylko ja i moja żona.... reszta, na szczęście skończyła tylko w szpitalu, nie na cmentarzu.
Tyle w temacie, wierz nadal Braunom i innym oszołomom z Konfy, bo to oni są winni teoriom, które głosisz.

0

@Deraxium Teraz doczytałem - brak przyszłości, dlaczego?
Przecież wszyscy najlepsi fachowcy wyjechali z Polski, moim zdaniem jest to szansa dla tych, którzy nie mogli się przebić w biznesie, usługach itd., powinni teraz właśnie przejąć zarobki tych, których nie ma, bo nie mają konkurencji.

1

@Deraxium ...no wiesz, jeśli czytałeś wszystko, ja mam 62 lata i nie mam ubezpieczenia. To jest ból, bo w razie czego mogę wylądować na ulicy (choć na bilet powrotny do kraju, żeby spocząć w polskiej ziemi, mam odłożone).
Bez ubezpieczenia, EKG które muszę robić co rok kosztuje 150$ (zaznaczam, że jestem po zawale, ze stentami) + wizyta 80$ + badania krwi corocznie 400$ to się uzbiera... ale dopóki pikawa pika, to człowiek zawsze oczekuje ( w moim wieku), że rano znowu się obudzi, żeby zajrzeć na La Ramblę:-)

14

@Hasszz Nawet nie czytałem w całości Twojego wpisu, wystarczył mi pierwszy akapit....doczytałem do końca jednak i...lol
Kaszpirowski jest Ci nieodzowny...i tylko coś w plecach zacznie Cię nap......ć:-)

22

@Medium To prawda, jego ego tak wyjebało w kosmos, że to jest już żenujące:-( OD DAWNA

2

@Waslak12 Przepraszam, czego tu nie rozumiesz?

0

@Hasszz Możesz wierzyć lub nie... do sklepu z "marychą" mam 1,5 mili i jeszcze tam nie byłem:-) Sąsiad lubi zapalić ale mnie to zaczęło przeszkadzać ( choć sam czasem się zaciągnę, kiedy mój pierworodny jara), więc "kulturalnie" (w tym kilka polskich przekleństw) zwróciłem mu uwagę ... i teraz idzie zapalić na kort tenisowy, żeby mnie nie wq...ć, choć mógłby nadal palić na swoim patio.
Ja mieszkam na ogrodzonym osiedlu i gdybyś tutaj był, wiedziałbyś, że w takich okolicach nie ma narkomanów. Zresztą w takiej małej mieścinie (wielkości Katowic), jak moja jest tylko czasem problem, jak się "meksyki" nawalą, oni lubią sięgnąć po nóż...ale to nie moja dzielnica, niech się nawalają, trochę juchy musi być, rano idą do pracy:-)

0

@Destroyer_of_Worlds Dopiszę Ci jeszcze tak, mój 38-letni syn przyjechał do mnie 3 lata temu, popracował 5 m-cy, wrócił i ponownie po pół roku zawitał do Stanów. Kiedy miał termin powrotu, jebn..ła epidemia, starał się wrócić ale nie było takiej możliwości i NIECHĘTNIE został. Spróbuj go teraz ( lot do Polski bez problemu) namówić do powrotu.
Zamienił wegetację w Polsce na zapier..ol tutaj i sobie chwali.
Pracy w brud... każdy chcący może zarabiać i ŻYĆ, życiem prawdziwym, nie udawanym - ZAPIERDALASZ - MASZ.

0

@tomek8756 Odpowiem Ci przewrotnie. Niby amerykanie nie interesują się soccerem... ale mam więcej znajomych wśród nich, którzy to oglądają , niż Polaków... których to nie interesuje:-)

2

@BartqRKO One way... niestety. Jestem bez "zielonej".

0

@Zazinho ...uwierz mi, że tutaj High School mają ładniejsze stadiony, niż polska I liga.
Za tym nie tęsknię, choć chciałbym zobaczyć "nowy" stadion mojej Wisełki, bo ostatni raz tam byłem na meczu z Górnikiem Zabrze w 2002-3 (chyba) :-)

0

@Destroyer_of_Worlds Musiałem 2 razy przeczytać żeby jakoś sklecić odpowiedź.
Nie wiem jak porównać moje zarobki tutaj... i do cen tutaj... i jak to odnieść do (być może) moich zarobków po powrocie.
Tutaj pracuję przeciętnie 100 (czasem więcej) godzin miesięcznie. Stać mnie na zapłacenie czynszu i pozostałych opłat (światło, internet+tv), zachcianek - typu - Barca (ESPN+), koszykówki (NBA TV) dla Żonki - Planeta.pl, oraz opłat za ubezpieczenie mieszkania i samochodów.
Teraz policzmy - mieszkanie - 2300$ i pozostałe - 500$, masz 2800$. Dodaj do tego życie, ubezpieczenie (tylko samochodów, bo na życiowe nie płacę) dochodzi ok. 1000$ m-c. Tylko dlatego tyle, ponieważ Żonka gotuje wyśmienicie i nie musimy stołować się w restauracjach.
Na "odkładkę" idzie pensja mojej Ukochanej, zbyt wiele tego nie ma, bo z tego uszczuplamy jeszcze na kulturę, np - za 2 bilety na E. Claptona zapłaciliśmy 1200$...ale byliśmy w IV rzędzie pod sceną.
Ja pracuję na wezwanie - dzwonią że jestem potrzebny (jestem kamieniarzem- artystą) i jadę - 80$/h w górę w zależności, co mam zrobić lub naprawić.
Nie odniosę się do zarobków (być może) w Polsce, nie znam realiów. Tu mnie boli...:-)

0

@Encore No i w dupę...ale myślę, że jeśli spadnie ciśnienie z SC... to wróci do swojego poziomu w "trójkach". Widać wyraźnie, że wszyscy na jednego...ale po pobiciu rekordu będzie mu po prostu łatwiej:-)

1

@PIWOSZ89 :-) Taka sama statystyka - idzie 2-ch policjantów z psem, przed nimi bandzior( mniejsza o kolor skóry) z bronią...i mają osiem nóg, kto pierwszy sięgnie po broń.
I tu przewrotnie, czekam na odpowiedź:-)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?