kamyk_23
Dołączył/a: styczeń 2015
Wolbrom
20 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@pluszek Otóż nie kolego, nie mam ubezpieczenia i za mojego lekarza domowego i dentystę bulę z własnej kieszeni.
3
@michal26 Teraz k.. my
2
@michal26 TKM...mówi Ci to coś?
1
@tomek8756 No coś Ty:-) Mnie tu dobrze.
2
@michal26 Nie martw się, dojdą do władzy w koalicji z PiS-em:-)
2
Komentarz usunięty
4
@tomek8756 Niektórzy nie czują sarkazmu:-)
25
Łapy precz od PiS-u, Kukiza i Konfederacji !!!
Ja sobie siedzę wygodnie na kanapie w USA i leję ze śmiechu.
Mieliście Rząd, który podczas ogólnoświatowej zapaści przeprowadził Polaków niemal bez strat i gdyby dalej rządził, to mógłby inwestycjami podnieść wasz poziom życia... to zachciało się "socjalów", "reformów" sądownictwa itd... to macie teraz!!!
Nie podejmuję dyskusji, bo nie ma sensu:-)
0
@SkyWalkerr Co, co chodzą w glanach na pewno się nabiorą. Mają tyle inteligencji, że ho,ho:-)
0
@Ferrantorres91 Zamiast się tutaj udzielać, to weź słownik i popracuj z nim trochę, bo aż w oczy kole!
0
@MrPGG Ja uważam, że zostanie. Coś tam mu dołożą w ramach premii za rozegrane mecze i trofea. On jedyny potrafi zrobić różnicę w ataku. Młodzi, cóż... czas pokaże.
0
@PatrychoO Nazywanie kogoś takiego artystą, to jest bluźnierstwo!
0
@talizmo Tak, bo Dembele to śmiga po hiszpańsku, nawet kataloński mu nie straszny:-)))
1
@Pawel13sz Na czasie dałeś zdjęcie. Wybieram się za 2 tygodnie z Żonką na kilka dni:-)
0
@Encore ...ależ seria Dallas!!!
1
@Encore Wiesz o tym, że taki zawodnik może odpalić w każdym momencie. To nie jest jakiś świeżak, który rzuci w jednym meczu na dziesięć.
Steph może zdominować 4 kwartę i rzucić ze 20 pkt:-)
0
@Encore Jak Wojownicy wzięli się za robotę, to wióry lecą w Dallas:-)
2
@Encore Ma problem nawet z osobistymi. Liczyłem, że po pobiciu rekordu zejdzie ciśnienie i swobodnie te trójki będą wchodzić, cóż...:-(
0
Niestety Dani, dzisiaj słabiutko. Wracaj może na PO, bo tam nie mamy kim grać.
0
@amanter Puig dzisiaj spoko mecz... choć 3 jego straty były niebezpieczne. Alvaro nic na razie nie pokazał... ale trzeba dowalić Ryśkowi, Ty i jeszcze kilku innych.
Może powiedz coś na temat dzisiejszego meczu Alby i Alvesa, byli kilka razy gorsi od Puiga.
0
@Rokita Oj diable Rokito, chcesz powód, żeby mnie zbanować?
Nie jestem teraz w formie, żeby Ci dopiec nie załapując bana.... ale masz potencjał, który na pewno w najbliższym czasie wykorzystam.... ciekaw tylko jestem z kogo normalni ludzie będą się śmiać???
0
@Rokita Pozostań w swoim świecie... ja nie chcę bana, żeby Ci odpisać, pozdrówki:-)
0
@AlexDark00 Dzięki, wiedziałem, że ktoś wpisze się w moją narrację:-)
Pozdrawiam:-)))
Edit;
No i popatrz, jota w jotę się sprawdza, ja pierdolę:0)))
Za pisanie idiotyzmów - herbiki:-)
Ja jestem za stary na takie plewy kolego, współczuję, że nie masz nic konkretnego do napisania, pozostań w swoim świecie - Visca el Barca:-)))
1
@Baaarca95 Nie ma problemu.
1
Już po 22-giej, na dziadków pora - Wam miłego dnia i sukcesów. w odspawywaniu (nawet redaktor Googla mi podkreśla, że się nie da :))))) pisiorów od koryta:-)
0
@kamyk_23 Idąc dalej, dać Marcowi czas do do końca tego sezonu i... sprzedać?, zostawić, jeśli wróci do formy... dać szansę Inakiemu lub Carevicowi? sprzedać Neto - obowiązkowo.
Obrona (środek) - zostawiłbym Pikeja, Araujo, Garcię, Lengleta i szukał wśród młodych,
na prawej Alves, Dest (dałbym mu się doleczyć) i szukać w rezerwach,
na lewej - niestety Alba, jeśli byłby chętny - natychmiast do odstrzału (Gaya w jego miejsce) Balde.
0
@Aneurysm Nie było odzewu, to coś tam napisałem, sprawdź, ja i tak zaraz lulu:-)
2
Ja pierdziu, oczekujecie, że napiszę Visca el Barca, ja nie szukam "herbików" za taki idiotyczny wpis, choć wiem, że takie wpisy dostają multum herbów.
Nie wnoszą nic do dyskusji...ale są kretyni, którzy chcą tym zabłysnąć...i mają chętnych kretynów naśladowców, lol.
Stawiam konkretne pytanie;
czego oczekujecie w tym sezonie?
Ja oczekuję poprawy gry obronnej, zmniejszając rolę Pikeja (dziękując za całokształt)
Garcia jest do ogarnięcia, jego wyprowadzanie piłki jest o poziom wyżej, niż reszty naszej obrony.
Wykreowania, lub kupno DM z topu, raczej nie mamy takiego, bo Nico - to nie DM -
sprzedać FdJ, póki coś dadzą (dla mnie gość do odpalenia....jeśli do końca sezonu będzie szukał formy), możżżże wróci (raczej nie)
Czekam (i mam nadzieję), że Puig pokaże jaja pod nieobecność podstawy, byłby to super strzał, potrzebna rotacja w pomocy, później sprzedać za dobrą kasę (Gavi, Nico, Puig, Pedri - niestety, jednego trzeba odpalić, oby za dobrą kasę), chyba, że Frenkie pokaże jaja i wejdzie w buty Busiego, wtedy niestety trzeba odpalić dwóch:-(
Atak - nie wiem, chciałbym Dembusia ze Złotą Piłką, wtedy wystarczy na "9" Ferran lub Depay.
Alternatywnie, gdyby Dembouz zawalił będziemy musieli niestety "zastaw sie, postaw się sięgnąć po Norwega.
Tak, czy siak potrzebna jest ciężka praca - począwszy od góry (Laporta, Alemany) do trenera i reszty kadry.
0
Macie 1.5 godziny (później idę spać) żeby mnie sprowokować - jakiś chętny?
Każdy temat, oprócz gwałtów i pedofilii.
0
@StrangeFruit Mają nie niewyłączoną stronkę z Barcą:-) prawdziwi CULES:-)