kamyk_23
Dołączył/a: styczeń 2015
Wolbrom
20 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Krystian1588 Ja jestem w uprzywilejowanej sytuacji, nie słucham muzyki tylko wtedy, kiedy oglądam jakiś film lub mecz:-)
1
@Colon Włochów są setki, wpisz sobie Progressivo Italiano w Prog Archive... tam znajdziesz :-)
1
@Coutinho007 Jeśli lubisz concept-albumy, to zdecydowanie polecam Norwegów z Magic Pie - "Circus Of Life", dla mnie rewelacyjny album, który najlepiej słuchać w słuchawkach i dać trochę czadu:-)
0
@Krystian1588 Po pierwszym przesłuchaniu dałem tej płycie ocenę 4/5, teraz słucham jej już 3-ci raz i zdecydowanie zyskuje, tak więc 5/5 !
3
Coś dla fanów Prog-Metalu:
https://theicon.bandcamp.com/album/beyond-the-universe-act-1
Nie słyszałem wcześniej o tej włoskiej grupie.... i zaskoczyli mnie in plus, zwłaszcza nagranie 5-te.
@Gandalf55 , @Coutinho007 @Colon
2
Ciekawy mecz w Phoenix. Ech, gdyby nie te p................ne reklamy, to koszykówka byłaby jednym z najpiękniejszych sportów.
1
@Comfortable_ Masz go jeszcze raz:
2
@SkilledHydra16 Dla mnie Messi przeciwko USA.
0
@Gandalf55 To nie Rosjanie, to Anglicy:-)
Wszystko to znam i odsłuchałem:-)
Ja się tym ekscytuję od 50 lat, tak że wiesz:-)))
Gdybyś miał jakieś pytania w tym temacie, zawsze służę odpowiedzią, bo niestety na LR... króluje bezmózgie techno, rap i hip-hop:-(((
1
Dla fanów Neo-Progressive.
Właśnie skończyłem słuchać debiutancką płytę zespołu - Retreat from Moscow - "The World as We Knew It" i jak dla mnie rewelacja.
Nr 1 na płycie, to - Moving Down
3
@Hubsao Mało zarabia? Stosunek umiejętności do płac, to zarabia kokosy i na moje, to w życiu sam nie odejdzie przed końcem kontraktu.
0
@SamuraJack Ma grać, zwolnić agenta i podpisać nowy kontrakt na warunkach klubu.
0
@KmN Ja mam lekki stres, bo w czerwcu mam 40-tą rocznicę i nie wiem co kupić Żonie:-(
0
@michal26 Nie agituj tak z tą Konfederacją. Wiesz przecież, że Konfa ma tutaj duże poparcie... ale 90% tego poparcia nie ma jeszcze wieku, żeby oddać głoś... a jak dorosną, to zmądrzeją:-)
0
@arasz1819 Mam podobne zdanie do Ciebie... pod warunkiem, że zagra Ney, Ramos też przydałby się, bo w parze z Marquiniosem mogą zamknąć Realowi możliwość wjazdu przez środek.
0
@Compadre Nie śmiałbym żartować z Ciebie:-)
Jest też nowy album Big Big Trane.
1
@Comentateiro Byłem w Sedonie, tam jest naprawdę stromo. Dupa się marszczy od samego patrzenia:-)
5
Szybciej Wam czas zleci do zamknięcia okienka :-).
Jeśli ktoś jeszcze o nim nie słyszał - Michał Kollbek.
To co gość wyprawia w Arizonie, to przyprawia o dreszcze!
1
@Compadre Jethro Tull - The Zealot Gene
0
@Encore Co z tego? Jeśli (???) dojdą do finału, to CP3 zniknie znowu na 2-3 mecze i... po balu.
Zresztą nie ma się czemu dziwić, skoro Monty Williams w takich gównianych meczach trzyma go na parkiecie przez 40 minut.
3
Bryłki zmiażdżyły Kozłów 136 : 100 dominując ich w każdym elemencie gry.
0
Jeśli ktoś jeszcze o nim nie słyszał, to proszę wpisać w YT - Michał Kollbek.
To co gość wyprawia w Arizonie, to przyprawia o dreszcze!
1
@Dankhog ??? Obojga, może obu, nie sądzisz?
1
@tomek8756 Jakie to szczęście...że w przyrodzie nic nie ginie... i tak się zeszmacić!
0
@FioletoweOczy Wydaje mi się, że Twoje życie jest memem:-(
1
@FC1899Barca Precz z Konfederacją!!!
0
@tbas Dziwi mnie, jak ludzie wiedzący o swojej ułomności nie korzystają z dobrodziejstwa internetu?
0
@LS Wszystkim "cwaniakom" na przejściach polecam pojeździć w Stanach. Tutaj za nie ustąpienie pierwszeństwa pieszemu jest bez mała gleba z miejsca. Broń boże zatrzymać się w połowie pasów, bo taki Mex lub czarny wlezie w Ciebie i zaraz będzie skarżył... i puści Cię w skarpetach
0
@sergio5 Cóż... ja już przy końcowych stacjach... a może to i dobrze, patrząc dokąd ten świat zmierza:-(
1
@tomek8756 ...a mienią się takimi "świętymi", lol