kamyk_23
Dołączył/a: styczeń 2015
Wolbrom
20 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@osa91 Po jakiej prawej stronie, przecież teraz najbardziej prawicową jest PO:-) Pisiory - populizm a Konfederacja - prawica z populistycznym programem., dodatkowo okraszona naziolstwem.
0
@AdamaTraore Będę musiał iść później niż zwykle do GYM-u.
Po meczyku (oby wygranym) załatwię sprawę:-)
0
@Janas11224 Dziwi Cię to, pamiętasz przecież U dwa i inne lapsusy tego gnoma:-)))
1
Problemy "Obatela" - ciąg dalszy po kasowaniu kilometrówek za jazdę kabrioletem w zimie:
Ryszard Czarnecki miał fikcyjnie zatrudnić asystenta parlamentarnego.
https://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,28237962,ryszard-czarnecki-mial-fikcyjnie-zatrudnic-asystenta-parlamentarnego.html#s=BoxOpImg8
No bo im się ***** należy!!!
0
@osa91 Drogo w tej Polsce:-(
1
@Nozyk Żona płaciła 100 kilka dolców (też z filmikiem) za skok z instruktorem w tandemie. O wszystkim co ważne, powie instruktor:-)
1
@endriuuu2 Zapytałbym dlaczego... ale nie interesują mnie Twoje pisowskie wysrywy kolego, dam Ci ignora i będziemy mieli spokój od siebie
2
@Transu96 Nie:-) Miała mega pozytywne wrażenia i namawia mnie do skoku:-)
Skakała w pięknym rejonie, między górami i jeziorem w miejscowości Lake Elsinore w Kalifornii.
0
@Nozyk Moja Żona, spytać o coś? :-)
1
@Kusco15 Mentzen jakoś mi nie pasuje do tych "orłów".
Znalazł by miejsce w KLD, gdyby Donald ogłosił reaktywację:-)
2
@koziar Nie zgodzę się, jeszcze nie tak dawno dyskutowałem z niektórymi kibicami Realu, teraz to jest niemożliwe, poziom odklejenia przekroczył granicę... a tych użytkowników (normalnych) już nie widuję.
5
Jeszcze rok, może dwa temu z ciekawości zaglądałem na stronę Realu... ale teraz, z tymi komentarzami hala-dzieciaków, wyzwiskami i odklejeniem niektórych nie ma co poczytać. Zresztą, co się dziwić jak ich moderacja też zachowuje się podobnie - starsi faceci z mentalnością hala-dzieci.
Nie dziwię się kibicom Realu, że przesiadują na naszej stronie... oby tylko nie prowokowali.
1
@Bogan Kiedyś dziewczyny były normalne, potrafiły zająć się domem, wychowywaniem dzieci a dzisiaj... myślą o tym jak powiększyć sobie usta albo wargi sromowe... więc nie dziwię się młodym chłopakom, że wolą być sami a nie żyć z takim monstrum, które ma jajecznicę zamiast mózgu:-(
0
@LS Nie zgadzam się. Kiedyś był kontrowersyjny... dopiero od kilku lat jest (pożytecznym) idiotą.
2
@Janiama Dla mnie Kevin to był kocur, szkoda że nie miał wtedy kilku partnerów na jego poziomie, bo w jego czasie Anglicy mogliby ze 2 mistrzostwa świata zrobić.
2
@Kusco15 Wiesz przecież o tym, że zdecydowana większość sympatyków Konfy na tej stronie nie ma jeszcze prawa głosu:-)
Usłyszą kilka sloganów i myślą, że realne życie jest na różowo, bo przecież tata z mamą dali na kino, lol
1
@koksik2700 Jak dożyję, to w czerwcu będziemy mieć 40-tą rocznicę:-)
0
@BombowiecKrawczyk Czyżby dlatego Alemany pojechał na meczyk???
0
@Nazio87 Namierzam Dextera - czy wszystkie sezony trzymają poziom?
0
Coś dla fanów muzyki progresywnej:
Rare Bird - Beautiful Scarlet The Recordings 1969-1975 (6 CD Box Set) 2021
https://raritetno.com/progressive-art-rock/194197-rare-bird-beautiful-scarlet-the-recordings-1969-1975-6-cd-box-set-2021.html
wystarczy się zarejestrować... i w kilka minut jest wasza:-)
Na stronie również odnośniki do niektórych kawałków (jeśli ktoś nie zna Rare Bird)
1
@Yiamuiaijahaima Kretyni, mogli zajrzeć do torby któregoś z lekarzy, nożyczki by się znalazły:-)))
0
@RobiS Podpatrzył u Puiga i poskładał obronę jak Riki:-)
1
@Colon Pamiętam Billego, miał potężne kopyto, nawet 35-40 metrów nie było dla niego problemem:-)
0
@Vebrol Może jakiś cudak zrobi nam przysługę?
2
@JarekS Może i na Ciebie ktoś się nabierze i będziesz pisał dla poważnej gazety? :-)
Nowy dyrektor finansowy nam się trafił, już będzie sprzedawał. Spokojnie, Xavi sam powie kto mu niepotrzebny.
12
Komentarz usunięty
0
@MrPGG Gdyby to była postawna noga, to miałby koło roku przerwy, taka prawda. Jak nie lubię tego białego błazna, to tutaj czerwień.
2
@Senstin Wygrywamy zaległy, pykamy Sevillę u siebie i już jest łyknięta:-)
2
@Objectivo Wade - jeden z moich ulubionych zawodników:-)
1
@taris Nie, nie znalazło się, za niego dopiero będziemy płacić.