kamyk_23
Dołączył/a: styczeń 2015
Wolbrom
20 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@vangoor Z wanny by się ulało niejeden raz... ale zawsze czysta:-)
10
Projekt ustawy o pomocy obywatelom Ukrainy w czasie wojny trafił już do Sejmu - jak się jednak okazuje, znalazł się w nim także zapis, który może gwarantować funkcjonariuszom publicznym bezkarność dot. nadużycia uprawnień i niegospodarności w czasie pandemii. "Żądam ujawnienia tego, kto i na czyje polecenie do ustawy mającej pomagać Ukrainie wprowadził ukradkiem przepisy zapewniające bezkarność ludziom PiS, którzy złamali prawo" - zaapelował prawnik Marcin Matczak.
3
Rozpędza się ruski knur coraz bardziej:
0
@Triv44 Jestem tutaj od 2005 roku, wiem więc trochę więcej od tych, którzy z odległości komentują sytuację w Ameryce, gówno o niej wiedząc.
Mam przyjaciół tak wśród Republikanów, jak i Demokratów, słyszę więc jak oni to komentują... a wiedzą na pewno więcej od "wolaków" pierdzących w stołki przed komputerem.
edit - następny się odezwał @daniel32778 , lol
2
@PodkarpackiKibic Bredzisz chłopcze. Oszukana, to została Hilary przez ruskich trolli. Tramp to chodzi na smyczy Putina, bo może w każdej chwili pokazać światu "korniszonka" Trumpa z wizyty w przybytku panienek lekkich obyczajów!
0
@Roni/VEB Śmiem twierdzić, że gdyby ten kretyn nadal rządził Ameryką, to kacapy byliby już nad Wisłą!
4
Czy można być większym kretynem?:
Donald Trump odleciał. "Oznaczmy amerykańskie samoloty chińskimi flagami i zbombardujmy Rosję"
Może sobie z JKM rękę podać:-)))
1
@LeoMessi1994 https://motoklub.pl/ile-pali-czolg
0
@kaamil1910 ...i pod koniec nasze 2 gwiazdy, wracające po kontuzjach:-)
1
@insp1re Dystansowym, zdecydowanie tak.
2
@fafera To weź się do pracy...a nie siedzisz na koszt angielskiego podatnika (za co tak długi wyrok?) :-)))
2
Komentarz usunięty
4
W Meksyku kibole też nieźle się zabawiają:
stadionowa bitwa między ultrasami – mówi się o 17 martwych... chociaż władze zapewniają, że nie ma zgonów w „piekle” Querétaro.
0
@urbipl #BLM, lol
0
@kejdzi Ayrton Senna - mój ulubiony kierowca i te pojedynki z Schumacherem, ech...
0
@Odcinkowy ...ale oni obaj wprost wybuchnęli śmiechem:-)
5
Oglądam Betis z Atletico na ESPN+ i co mają komentatorzy bekę z obu drużyn, zwłaszcza z sytuacji 3 na 1, to niewiarygodne:-)
3
@puyol_presidend5 C.K. Dezerterzy:-)
4
@Zielu2001 Są kibice Realu i Barcy...ale są też haladzieciaki (tych na notatniku zatrzęsienie) i viscałebki, no i u nas większa kultura bo mamy NORMALNĄ moderację a nie idiotów pokroju elfujarka:-)
2
@michal26 GSW gra bez "centra", to jedno...a drugie - sędziowie tak przymykali oczy na faule ofensywne LbJ, myślałem że są już ślepi.
To tyle o jego boskości, lol
1
@pioz123 Ja nabluzgałem temu kretynowi eljarkowi i ...o dziwo, dał mi tylko 14 dni:-)
0
@lucas/catalan Racja, racją...ale może coś bluzgnął, tego nie wiemy.
1
@Michael27061990 Stanowczo NIE. Nam potrzeba DRUŻYNY a nie gwiazdora zarabiającego krocie. A co będzie jeśli będzie łapał kontuzje, jedną po drugiej zarabiając takie kosmiczne pieniądze?
0
Za tą nerwówkę winię naszych chłopaków, dlatego że trochę zlekceważyli przeciwnika. Nie było (jak w kilku ostatnich meczach) tego wqurwu po stracie piłki... a było - jakoś sobie z nimi poradzimy.
1
@Janiama Elche : Barcelona 1:5
4
@forzablanca Tutaj chodzi o efekt propagandowy kolego, spuść powietrze:-)
4
LAL pokonali u siebie GSW i cieszą się jak gdyby mistrzostwo NBA zdobyli... a nawet play-offów nie powąchają:-)))
1
@Dr Joint Nie, ja myślę, że z takim przesłaniem nasi wypruwali by żyły, żeby wygrać:-)
6
Nie uważacie, że fajnym pomysłem byłoby dedykowanie jutrzejszego meczu Fanom i Penji z Kijowa?
Mogliby podać mikrofon Busiemu przed pierwszym gwizdkiem z takim przesłaniem i poszłoby to w świat, że Barca nie zapomina o swoich kibicach.
0
@FC1899Barca Zacznij się martwić o swoje, młody jesteś, mogą Ci się przydać.