- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 954 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
170
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Conradxc
5
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Deathwing112
3
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
33 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 954 Culés
0
Co sądzicie o antyukraińskiej ofensywie Grzegorza Brauna ? Jak dla mnie podchodzi to już pod rosyjską agenturę. PiS się go boi że nic z nim nie robi?
2
@betonito A po co ma robić? Oni tylko siedzą i patrzą jak ich rywal po prawej stronie sceny politycznej gubi wyborców w zastraszającym tempie.
3
@betonito Nie antyukraińskiej, a nacjonalistycznej.
0
@osa91 Po jakiej prawej stronie, przecież teraz najbardziej prawicową jest PO:-) Pisiory - populizm a Konfederacja - prawica z populistycznym programem., dodatkowo okraszona naziolstwem.
0
@osa91 ale ja nie wiem czy tak zgubi. Zaczną się jakieś problemy albo jednostkowe sytuacje typu, że trafi się jakiś Ukrainiec co kogoś napadnie albo będą problemy w szkołach (przy 2 milionach ludzi zawsze może się coś stac). I ja odnoszę wrażenie że on będzie starał się jechać na jakiejś takiej antyukraińskiej nucie w stosunku " do obcych". Szczęść Boze.
0
@kamyk_23 Prawej stronie pod względem światopoglądowym.
0
@barcelonaLM ja bym powiedział że całe życie Brauna to jakieś anty. Antysemityzm, antyszczepionkowiec. W ogóle ktoś to pozwał już za te "interwencję" jak ganial Szumowskiego z alkomatem. W ogóle pytanie czy to cynik czy on ma niedobrze w głowie.
1
@osa91 to taki bardziej międzywojenny w najgorszym tego znaczeniu przekaz. Pytanie jaki typ człowieka kupuję te wszystkie tyrady o masonerii itp.
0
@betonito Braun mocno odleciał. Ogólnie konfederacja zawiodła, nie spodziewałem się takiej reakcji po nich. Pis nic nie robi bo nie brał tej partii nigdy na poważnie. Może czasem chciał się bratać ale przez wieksząść czas zlewali ich.
0
@SantinoFortelos Ale w ogóle wchodzenie w retorykę prorosyjska w takim momencie to samobójstwo polityczne.