jacobFCB
Dołączył/a: listopad 2010
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Veratti też jest genialny i młody.
Pogba dałby trochę więcej do gry w powietrzu i w sile. Nie wiem za ile PSG by Verattiego wypuściło, ale pewnie też za okolice 60 mln.
5
Byłby dobrym politykiem.
0
Jeśli wybierze kasę to śmiało do PSG.
Natomiast jeśli projekt sportowy to Barcelona ewidentnie :D
3
Chciałbym mieć w życiu tylko i wyłącznie takie dylematy - Pogba czy Veratti....
0
Co to za przelicznik?
Pogba ma 21 lat. Jest młody, ma ogromny potencjał i cała kariera przed nim. Tacy piłkarze są w cenie.
Gra w reprezentacji, zdobywa tytuły w Europie z Juventusem.
Neymar który grał w Brazylii też był drogi ;)
0
To nie był pierwszy sezon Alexisa
0
I powtórzę tylko swoje słowa- Dlatego właśnie demokracja to najglupszy ustrój na świecie.
19
Dla Ciebie Leo nie ma trudnych terenów.
19
I dlatego właśnie demokracja to najglupszy ustrój na świecie.
2
Czemu Rakitic gra tak wspaniale tylko w Mega ważnych spotkaniach?
0
a PK to też RFEF?
2
Sytuacji nie brakuje. Mieliśmy cztery setki. Martwi mnie Suarez który gra kupę słonia.
1
No to jazda Barcelono ! Zalicz Bayern!
0
Czepialski jak Ballack w 2009 w drugim meczu półfinałowym :P
0
Mathieu ma kontuzję jakby co.
0
Jak Rasiak :p
0
O dziwo przed Manchesterem, czy PSG byłem pełen obaw. Teraz zaś jestem pełen optymizmu. Oby tylko nie odbiło mi się to czkawką. TFU!
0
Nasz polski Hannibal Lecter polegnie dziś niestety tak samo, jak jego imiennik w bitwie pod Zammą :P
13
jesteś ciepły? :DD
4
za godzinę to już będzie 1-0 dla nas :D
4
Jeszcze chwilka, jeszcze momencik i usłyszymy gwizdek :D
Jaram się tym meczem jak drewno w kominku.
0
Komentarz usunięty
1
Komentarz usunięty
0
co to za brednie xd
1
Najważniejsze żeby nie stracić bramki. :)
I dość ważne jest też, że walnąć najlepiej z 5. (nie, nie mówię o piwach. Mówię o bramkach)
5
W fazie pucharowej nie mieliśmy ani jednego słabego meczu. BA! Nie mieliśmy nawet średniego meczu, wszystkie zagraliśmy fenomenalnie.
Tym bardziej dzisiaj wydaje mi się, że znów zepniemy dupska, i złoimy tyłki Bawarczykom :)
2
No ja wiem, ale i tak zapowiada się lawina komentarzy.
1
*Niemców.
E tam, większym chamstwem było to:
2
Hehe, półtorej godziny meczu a tutaj 1200 komentarzy. Czyżby rekord? ;D
Nie mogę się doczekać....
0
Życzę mu prezentu w postaci dwóch asyst.