0

Veratti też jest genialny i młody.
Pogba dałby trochę więcej do gry w powietrzu i w sile. Nie wiem za ile PSG by Verattiego wypuściło, ale pewnie też za okolice 60 mln.

5

Byłby dobrym politykiem.

0

Jeśli wybierze kasę to śmiało do PSG.
Natomiast jeśli projekt sportowy to Barcelona ewidentnie :D

3

Chciałbym mieć w życiu tylko i wyłącznie takie dylematy - Pogba czy Veratti....

0

Co to za przelicznik?
Pogba ma 21 lat. Jest młody, ma ogromny potencjał i cała kariera przed nim. Tacy piłkarze są w cenie.
Gra w reprezentacji, zdobywa tytuły w Europie z Juventusem.
Neymar który grał w Brazylii też był drogi ;)

0

To nie był pierwszy sezon Alexisa

0

I powtórzę tylko swoje słowa- Dlatego właśnie demokracja to najglupszy ustrój na świecie.

19

Dla Ciebie Leo nie ma trudnych terenów.

19

I dlatego właśnie demokracja to najglupszy ustrój na świecie.

2

Czemu Rakitic gra tak wspaniale tylko w Mega ważnych spotkaniach?

0

a PK to też RFEF?

2

Sytuacji nie brakuje. Mieliśmy cztery setki. Martwi mnie Suarez który gra kupę słonia.

1

No to jazda Barcelono ! Zalicz Bayern!

0

Czepialski jak Ballack w 2009 w drugim meczu półfinałowym :P

0

Mathieu ma kontuzję jakby co.

0

Jak Rasiak :p

0

O dziwo przed Manchesterem, czy PSG byłem pełen obaw. Teraz zaś jestem pełen optymizmu. Oby tylko nie odbiło mi się to czkawką. TFU!

0

Nasz polski Hannibal Lecter polegnie dziś niestety tak samo, jak jego imiennik w bitwie pod Zammą :P

13

jesteś ciepły? :DD

4

za godzinę to już będzie 1-0 dla nas :D

4

Jeszcze chwilka, jeszcze momencik i usłyszymy gwizdek :D
Jaram się tym meczem jak drewno w kominku.

0

Komentarz usunięty

1

Komentarz usunięty

0

co to za brednie xd

1

Najważniejsze żeby nie stracić bramki. :)
I dość ważne jest też, że walnąć najlepiej z 5. (nie, nie mówię o piwach. Mówię o bramkach)

5

W fazie pucharowej nie mieliśmy ani jednego słabego meczu. BA! Nie mieliśmy nawet średniego meczu, wszystkie zagraliśmy fenomenalnie.
Tym bardziej dzisiaj wydaje mi się, że znów zepniemy dupska, i złoimy tyłki Bawarczykom :)

2

No ja wiem, ale i tak zapowiada się lawina komentarzy.

1

*Niemców.
E tam, większym chamstwem było to:

2

Hehe, półtorej godziny meczu a tutaj 1200 komentarzy. Czyżby rekord? ;D
Nie mogę się doczekać....

0

Życzę mu prezentu w postaci dwóch asyst.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?