jacobFCB
Dołączył/a: listopad 2010
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Manita jest tylko jedna. :-) jak matka. :D
0
Znowu czas w robocie się będzie dluzyl. W końcu się umówilem na operacje więzadeł w kolanie. ;DD Poczekam do listopada.
1
To już dziś Pany!!!!!!!!!!
1
Mile widziana Manita.
0
Wystarczy ze Barca strzeli jutro jedną bramkę, wtedy Bayern będzie musiał strzelic ich 5.
11
Czołem Wolnej Polsce!
0
Brawo ! Też mnie to zastanawia.
Autorze, daj źródło :)
15
Mój kumpel siedzący na co dzień w Barcelonie, mówi, że od wczoraj jak chodzi po knajpach to multum osób gada o Pogbie. Wszędzie gdzie nie był to jego temat.
A, że transfer, a, że z Verattim lipa i, że Pogba przyjdzie na 100%.
Ciekawe o czym wiedzą miejscowi o czym my nie wiemy
77
Ostatnie 7 spotkań we wszystkich rozgrywkach, bilans 25-0.
To jest coś niesamowitego.
43
W jednym tygodniu uciszony Muller i Ronaldo z całym Realem, coś wspaniałego :D
1
stare...
5
Pepe jest szalony....
3
Heheszki. Dobra nasza.
1
Wiedziałem. ;)))
2
Wynik cieszy, gra umiarkowanie. Czekamy na krok Realu.
0
Apeluję o nie trollowanie i nie irytowanie userów :)
Z wyrazami braku szacunku,
J.
2
Dobrze, za 3 minutki początek transmisji, zatem klasycznie:
1. Pstryk piwko
2. Pstryk telewizorem
3. Pstryk dekoderem
4. Pstryk Manita (oby)
1
Wyczuwam 100 okejek...
2
*Niewykorzystane
I to nie jest cytat Szpakowskiego, tylko panujące dłuższy czas stwierdzenie, które nie raz już znalazło sobie oparcie.
0
Bayern dostaje wciry od Augsburgu. W dodatku ten drugi nie trawił Karnego :D masakra.
0
jesteście tak samo pewni zwycięstwa jak w poprzedniej rundzie, co poniektórzy...
0
Martino
0
Komentarz usunięty
0
A moim zdaniem składzior będzie taki:
Bravo, Alves, Bartra, Pique, Alba, Sergio, Xavi/Iniesta, Rafinha, Messi, Neymar, Suarez.
3
Ma ktoś może filmik z bramkami z Bayernem z komentarzem TVP? :D Bo szukam szukam i nie mogę znaleźć. Tylko i wyłącznie z Canal + Sport mam.
0
to ja już wolę Strootmana
0
Veratti też jest genialny i młody.
Pogba dałby trochę więcej do gry w powietrzu i w sile. Nie wiem za ile PSG by Verattiego wypuściło, ale pewnie też za okolice 60 mln.
5
Byłby dobrym politykiem.
0
Jeśli wybierze kasę to śmiało do PSG.
Natomiast jeśli projekt sportowy to Barcelona ewidentnie :D
3
Chciałbym mieć w życiu tylko i wyłącznie takie dylematy - Pogba czy Veratti....