0

Manita jest tylko jedna. :-) jak matka. :D

0

Znowu czas w robocie się będzie dluzyl. W końcu się umówilem na operacje więzadeł w kolanie. ;DD Poczekam do listopada.

1

To już dziś Pany!!!!!!!!!!

1

Mile widziana Manita.

0

Wystarczy ze Barca strzeli jutro jedną bramkę, wtedy Bayern będzie musiał strzelic ich 5.

11

Czołem Wolnej Polsce!

0

Brawo ! Też mnie to zastanawia.
Autorze, daj źródło :)

15

Mój kumpel siedzący na co dzień w Barcelonie, mówi, że od wczoraj jak chodzi po knajpach to multum osób gada o Pogbie. Wszędzie gdzie nie był to jego temat.
A, że transfer, a, że z Verattim lipa i, że Pogba przyjdzie na 100%.
Ciekawe o czym wiedzą miejscowi o czym my nie wiemy

77

Ostatnie 7 spotkań we wszystkich rozgrywkach, bilans 25-0.
To jest coś niesamowitego.

43

W jednym tygodniu uciszony Muller i Ronaldo z całym Realem, coś wspaniałego :D

1

stare...

5

Pepe jest szalony....

3

Heheszki. Dobra nasza.

1

Wiedziałem. ;)))

2

Wynik cieszy, gra umiarkowanie. Czekamy na krok Realu.

0

Apeluję o nie trollowanie i nie irytowanie userów :)
Z wyrazami braku szacunku,
J.

2

Dobrze, za 3 minutki początek transmisji, zatem klasycznie:
1. Pstryk piwko
2. Pstryk telewizorem
3. Pstryk dekoderem
4. Pstryk Manita (oby)

1

Wyczuwam 100 okejek...

2

*Niewykorzystane

I to nie jest cytat Szpakowskiego, tylko panujące dłuższy czas stwierdzenie, które nie raz już znalazło sobie oparcie.

0

Bayern dostaje wciry od Augsburgu. W dodatku ten drugi nie trawił Karnego :D masakra.

0

jesteście tak samo pewni zwycięstwa jak w poprzedniej rundzie, co poniektórzy...

0

Martino

0

Komentarz usunięty

0

A moim zdaniem składzior będzie taki:
Bravo, Alves, Bartra, Pique, Alba, Sergio, Xavi/Iniesta, Rafinha, Messi, Neymar, Suarez.

3

Ma ktoś może filmik z bramkami z Bayernem z komentarzem TVP? :D Bo szukam szukam i nie mogę znaleźć. Tylko i wyłącznie z Canal + Sport mam.

0

to ja już wolę Strootmana

0

Veratti też jest genialny i młody.
Pogba dałby trochę więcej do gry w powietrzu i w sile. Nie wiem za ile PSG by Verattiego wypuściło, ale pewnie też za okolice 60 mln.

5

Byłby dobrym politykiem.

0

Jeśli wybierze kasę to śmiało do PSG.
Natomiast jeśli projekt sportowy to Barcelona ewidentnie :D

3

Chciałbym mieć w życiu tylko i wyłącznie takie dylematy - Pogba czy Veratti....

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?