jacobFCB
Dołączył/a: listopad 2010
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Moja ciotka wróżbitka (notabene fanka Juventusu) przewiduje 3-1 dla Barcelony w finale LM. 4-0 w finale CdR i amnestię dla Barcelony.
Dzwoniła przed chwilą.
#potwierdzoneinfo
19
A czy Blatter nie obiecywał czasem amnestii dla Barcy? Chociaż z drugiej strony Tusk z Komorem też obiecywali....
0
O której są wybory dzisiaj?
43
Luis Suarez will be able to play the Spanish cup final. He had new tests today and he would get the medical green light on Saturday. [sport]
0
Słabe.
0
Do tego rekordu Realu ilu Nam goli brakuje?
0
Czerwone XDDDD.
0
Ma ktoś może linka do fety po meczu?? :)
0
... no tak. Ale szczególnie ciekawi mnie postawa Thomasa :D
0
Przy takim skladzie, to gramy zabojczo.
Caly czas obserwuje Vermaelena :D Czy jako jedyny? :D
0
Mi również działa :)
0
A rytm meczowy? Myślisz że dwa tygodnie bez meczu jest spoko dla piłkarza i jego formy? Regeneracja to nie wszystko.
2
Pytanie tylko czy mikael to trener
2
Muszą ponieważ?
0
Chciałbym ostatni raz w tym sezonie zobaczyć w lidze MNS..., szkoda ze to Raczej nie wypali...
3
A czytałeś artykuł....?
0
20/30? Jeżeli już to góra 15 bo kończy mu się kontrakt. Można z nim zrobić jak Bayern z lewym ;) zakontraktowac i jak mu wygaśnie umowa To dojdzie.
1
No gdyby Gundo doszedł Za darmo I kupilibysmy Pogbe albo Verattiego to byłbym spełniony. :D
0
TAK
0
Zrobi równie huczny comeback co Guardiola czy Enrique (nie zapeszam) :)
1
Patrząc po zachowaniu to gdyby do nas Pogba doszedł to dodałby się z Neymarem ;DD
0
Juve gra żenująco. Pomyśleć ze Real z nimi odpadł.... ;DD
0
Odpoczynek? Nie można spoczywac na laurach. Jeszcze dwa tytuły do zdobycia
1
Superpuchary przynależą już do następnego sezonu.
0
Dlaczego usunięto mój komentarz o treści: Campeones Campeones?
3
1
Wszyscy teraz grają . 0-0
3
kozacki mecz Alby. Jego powroty i odbiory to klasa światowa
3
Pedro biega za piłką jak pies za kijem :P Takie odnoszę wrażenie.
Rękoma macha tworzy kąt 300 stopni. Nóżki tak drobią śmiesznie :P
0
Ładnie gramy tylko brakuje wykończenia :P Suarez by się przydał.