0

20 plus zmienne.

0

Sluchaj, jest Gamper, sa sparingi przed sezonem, sa mecze z barcelona b :D Jeszcze sie nagra przed tym styczniem :D spoczko:D

7

oczywiscie ze bedzie mogl :)
Nie moze tylko w meczach oficjalnych, gdyz nie moze zostac zarejestrowany w poszczególnych ligach czy pucharach :)

0

To kup Verattiego cwaniaku.

3

To samo było z Suarezem ;P

1

Wszyscy razem zostali najlepszymi strzelcami. :-)

0

*To słowo można powtarzać jak mantrę ;-)

2

Coldplay? Przecież leciało seven nation army.

1

Record Barcelona in 60 games this season: WWWWWDWLWWWLLWWWWWWWWDWWLWWWWWWWWWWWLWWWWWWWWWDWWWWWWWWLWDWW #fcblive (50W 4D 6L) [via @barcastat]

0

Ma ktos linka do transmisji teraz ze studia w Canal +?

0

If Xavi plays today, it would be his 900th official game at senior level for club & country #fcblive

Świetne zwieńczenie kariery :)

0

Sport.TVP.pl.

8

Ehe, Barcelona która wyeliminowala wszystkich mistrzow krajowych, w porownaniu do Realu ktory ledwo co przeszedl Schalke daje chyba najprostrza riposte :)

6

Wiem, ze wsrod Was majacych wonty do tresci artykulu, sa poligloci obiegani w 20 jezykach swiata.
Przetlumaczcie zatem tekst, wykazcie sie zamiast szczekac ;)

0

Jesli wygramy, to zrzucamy sie na dywan kwiatowy z przeprosinami dla Lucho? :D

4

Vidal? Nie widzę przeciwwskazań. :-) co prawda wolałem Danilo, ale Real go klepnął. Jeszcze dogadać Pogbę, bo Veratti to raczej niestety niemożliwe, i będę całkowicie usatysfakcjonowany. Pedro nie odchodzi raczej, najwidoczniej pasuje mu rola zmiennika. Tak więc nikogo do przodu nam nie potrzeba. :-)

0

Myślę że już dawno im zamknelismy ;P

1

Prawie jak Achilles w Troi.

0

Mi to wyskakuje jak na telefonie chce włączyć ;P

0

Ciekawe czy jak wygramy do Lucho dostanie nagrodę dla najlepszego trenera w styczniu. :-)

0

Ten film wideo jest niedostępny. ;(

1

Mecz pojedynków,
Messi-Tevez
Neymar- Pogba
Iniesta- Pirlo
Suarez- Morata
Ale będzie inba ;DDDD

0

Dzięki za zapro ziomeczku. ;DD

0

A Barca tu... a Barca tam... a Barca mistrza zrobi naam..

2

Tez nie wiem. Tym bardziej sie smieje :)

0

Tak siedze i mysle, czy jutro padnie rekord komentarzy podczas meczu :D

1

Barcelona could meet with Dortmund player Ilkay Gündogan (24) during his holidays in Ibiza. Player didn't yet make decision on future. [md]

0

A gdzie Ty tam masz profesorów? ;DDD hehehehe

0

Oczywiście, że tak !
Nie zgodzę się jednak w kwestii tożsamości w sprawie jedności. Ale to może tylko moja prywatna opinia.
Nie mniej jednak każdy rolnik w swoim polu doi. Widzisz, Katalończycy, Baskowie lekko rzecz biorąc nie przepadają za Hiszpanią samą w sobie, co ja szanuję, i rozumiem. Natomiast bezczeszczenie (tak nazwę bojkotowanie i wygwizdanie hymnu Hiszpanii) jest bardzo niesmaczne i wysoce nie w porządku.
Tak jak pisałem, jeżeli ukażą kibiców - jak najbardziej się zgodzę, jeśli nie - również. Demokracja jest głupia i uważa za stosowne to co uzna "jakieś tam" stowarzyszenie czy grupa ludzi.
W mojej obiekcji, prawda istnieje obiektywnie. Chociażby jedna osoba miała rację przeciw całemu światu, to i tak przytaknę tej jednej osobie :)

0

Specjalnie przywołałem taki a nie inny przypadek, ponieważ chciałem zaobrazować, że Xavi nie ma racji... bo po prostu jej nie ma.
Demokracja nie gwarantuje niczego, jak i również wolność słowa.
Te pojęcia pięknie brzmią, nie mniej jednak nie istnieją w rzeczywistości. Nie ma mowy o wolności słowa, bez wolności wyrażania swoich poglądów na JAKIKOLWIEK temat, co do demokracji nie wypowiem się, ponieważ moim zdaniem to najgłupszy ustrój na świecie.
Ustrój, w którym dwóch meneli spod budki z piwem, ma więcej do powiedzenia (patrząc przez perspektywe głosów) od profesora zwyczajnego z dziedziny politologii, stosunków międzynarodowych, prawa, czy czegokolwiek innego, albo i nawet razem wziętego :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?