jacobFCB
Dołączył/a: listopad 2010
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
20 plus zmienne.
0
Sluchaj, jest Gamper, sa sparingi przed sezonem, sa mecze z barcelona b :D Jeszcze sie nagra przed tym styczniem :D spoczko:D
7
oczywiscie ze bedzie mogl :)
Nie moze tylko w meczach oficjalnych, gdyz nie moze zostac zarejestrowany w poszczególnych ligach czy pucharach :)
0
To kup Verattiego cwaniaku.
3
To samo było z Suarezem ;P
1
Wszyscy razem zostali najlepszymi strzelcami. :-)
0
*To słowo można powtarzać jak mantrę ;-)
2
Coldplay? Przecież leciało seven nation army.
1
Record Barcelona in 60 games this season: WWWWWDWLWWWLLWWWWWWWWDWWLWWWWWWWWWWWLWWWWWWWWWDWWWWWWWWLWDWW #fcblive (50W 4D 6L) [via @barcastat]
0
Ma ktos linka do transmisji teraz ze studia w Canal +?
0
If Xavi plays today, it would be his 900th official game at senior level for club & country #fcblive
Świetne zwieńczenie kariery :)
0
Sport.TVP.pl.
8
Ehe, Barcelona która wyeliminowala wszystkich mistrzow krajowych, w porownaniu do Realu ktory ledwo co przeszedl Schalke daje chyba najprostrza riposte :)
6
Wiem, ze wsrod Was majacych wonty do tresci artykulu, sa poligloci obiegani w 20 jezykach swiata.
Przetlumaczcie zatem tekst, wykazcie sie zamiast szczekac ;)
0
Jesli wygramy, to zrzucamy sie na dywan kwiatowy z przeprosinami dla Lucho? :D
4
Vidal? Nie widzę przeciwwskazań. :-) co prawda wolałem Danilo, ale Real go klepnął. Jeszcze dogadać Pogbę, bo Veratti to raczej niestety niemożliwe, i będę całkowicie usatysfakcjonowany. Pedro nie odchodzi raczej, najwidoczniej pasuje mu rola zmiennika. Tak więc nikogo do przodu nam nie potrzeba. :-)
0
Myślę że już dawno im zamknelismy ;P
1
Prawie jak Achilles w Troi.
0
Mi to wyskakuje jak na telefonie chce włączyć ;P
0
Ciekawe czy jak wygramy do Lucho dostanie nagrodę dla najlepszego trenera w styczniu. :-)
0
Ten film wideo jest niedostępny. ;(
1
Mecz pojedynków,
Messi-Tevez
Neymar- Pogba
Iniesta- Pirlo
Suarez- Morata
Ale będzie inba ;DDDD
0
Dzięki za zapro ziomeczku. ;DD
0
A Barca tu... a Barca tam... a Barca mistrza zrobi naam..
2
Tez nie wiem. Tym bardziej sie smieje :)
0
Tak siedze i mysle, czy jutro padnie rekord komentarzy podczas meczu :D
1
Barcelona could meet with Dortmund player Ilkay Gündogan (24) during his holidays in Ibiza. Player didn't yet make decision on future. [md]
0
A gdzie Ty tam masz profesorów? ;DDD hehehehe
0
Oczywiście, że tak !
Nie zgodzę się jednak w kwestii tożsamości w sprawie jedności. Ale to może tylko moja prywatna opinia.
Nie mniej jednak każdy rolnik w swoim polu doi. Widzisz, Katalończycy, Baskowie lekko rzecz biorąc nie przepadają za Hiszpanią samą w sobie, co ja szanuję, i rozumiem. Natomiast bezczeszczenie (tak nazwę bojkotowanie i wygwizdanie hymnu Hiszpanii) jest bardzo niesmaczne i wysoce nie w porządku.
Tak jak pisałem, jeżeli ukażą kibiców - jak najbardziej się zgodzę, jeśli nie - również. Demokracja jest głupia i uważa za stosowne to co uzna "jakieś tam" stowarzyszenie czy grupa ludzi.
W mojej obiekcji, prawda istnieje obiektywnie. Chociażby jedna osoba miała rację przeciw całemu światu, to i tak przytaknę tej jednej osobie :)
0
Specjalnie przywołałem taki a nie inny przypadek, ponieważ chciałem zaobrazować, że Xavi nie ma racji... bo po prostu jej nie ma.
Demokracja nie gwarantuje niczego, jak i również wolność słowa.
Te pojęcia pięknie brzmią, nie mniej jednak nie istnieją w rzeczywistości. Nie ma mowy o wolności słowa, bez wolności wyrażania swoich poglądów na JAKIKOLWIEK temat, co do demokracji nie wypowiem się, ponieważ moim zdaniem to najgłupszy ustrój na świecie.
Ustrój, w którym dwóch meneli spod budki z piwem, ma więcej do powiedzenia (patrząc przez perspektywe głosów) od profesora zwyczajnego z dziedziny politologii, stosunków międzynarodowych, prawa, czy czegokolwiek innego, albo i nawet razem wziętego :)