gumaz
Dołączył/a: luty 2019
Rzeszów
13 obserwujących
0 obserwowanych
Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Encore jaką częśc lubisz najbardziej ?
0
@barcelonaLM potrzeba 232 głosy żeby witek odwołać ? jakie masz zdanie na temat tego ruskiego ładu ?
13
@KmN Zostało wódki ?
0
Panowie jakie według was są, najniebezpieczniejsze miasta w polsce albo jakieś dzielnice, kiedyś napewno nowa huta :P
1
@FanBarcy123 jaki sos?
0
@AntekGriezmann ładna bramka ?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
10
PiS - 26% (-3)
PO - 26% (+2)
Polska 2050 - 17% (+2)
Lewica - 10% (+2)
Konfederacja - 7% (-)
PSL - 3% (-)
Sondaż Kantar
1
@tomek8756 również , Polska piękna jest patrząc za okno
0
@tomek8756 szefie lubisz jazde pociągiem ?
0
@Colin94 czemu tak akurat?
0
@jeyx77x i co mówili ?
1
mamy kogoś z rambli w Afganistanie ?
0
@AmigoBlancos co dała ci Rambla czego nie dało ci cafe ?
0
Amerykańska agencja USGS szacuje, że mogło zginąć 10 tys. osób (prawdopodobieństwo na poziomie 35%), a nawet 100 tys. osób (prawdopodobieństwo na poziomie 28%). koniec swiata Trzesienie ziemi w Haiti
0
Nasser Al-Khelaifi:
„Dokonaliśmy 4 darmowych transferów: Wijnaldum, Ramos, Donnarumma i Messi. Wartość tych tych zawodników to okolo 400-500 mln euro. Nie wiem, czy wiecie, ale w styczniu zaoferowaliśmy Barcelonie 600 mln euro za Messiego. Teraz widzicie, ile zaoszczędziliśmy" xD
0
@Michal03 myśle że jeszcze urosniesz , ja mam 188 i polecam :P
1
@norbercikvisca2007 nie zagra
0
@Michal03 ile masz wzrostu ?
1
interesuje sie ktoś Grand Prix Szwecji w Malilli i ma jakieś fajne typki ?
8
@kamiVeB no bo są duże szanse że, niestety kariery już nie zrobi .
2
@gizmo zrób konkurs i rozdaj żarcik :D
0
@gumaz kara śmierci jak są dowody 100 % !!
0
https://www.rmf24.pl/fakty/polska/news-rodzinny-dramat-w-kamieniu-krajenskim-wnuk-zamordowal-swoich,nId,5416052#crp_state=1
3
@Survier rakitic vidal busi Roberto pomocy
1
@zTx rozdali tyle kasy że patola ich kocha
7
@Sulimo trzymaj sie ! i dużo zdrowiaa
0
Komentarz usunięty
0
Jakby zamkneli w windzie kukiza i bartomeu ktoś by ich uwolnił ?
0
@Nazio87