gumaz
Dołączył/a: luty 2019
Rzeszów
13 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@AllBundy to może za naszego przyjaciela Antoine Griezmann 187 M ?
0
@Ghotti za 70 marzenie !
0
@msmsms akurat pudzian według mnie z nim wygra,kondycja Hafthora pewnie max 1 min a pudzian juz jest w stanie walczyc 2 rundy na fajnym poziomie :)
0
@Kengo zostaje się %
0
Panowie kusi mnie że sląsk dzis przewali , ktoś ogląda ich mecze ? bo kurs na rywala 3 kusi !!
0
@Bruttal idziesz tam podpity ?
0
@Rewolucja123 17 lat masz ?
0
10 kurs na rywala legi dziś to przesada, wiem że dobrze gra legia no ale kur ktoś ma jakies zdanie ?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
@CuttingHead
0
@Kamyk37 wygra?
3
@Barca1992 co masz na myśli drogi przyjacielu ?
0
@barcelonaLM orientujesz sie może czy ten miłosz kleczek, jest teraz tvp info czy urlop bo cos cicho o nim , myslisz ze go specjalnie uciszyli bo już było o nim głosno ?
0
@MiloszFCB1899 ale mega dziwi fakt ,32 lata napewno dbał o siebie ,znajomosci z lewandowską czyli napewno dobra opieka , i niema chłopa dziwne to ,
0
dupczonko zawsze spoko
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
11
@Janas11224 tak było 15 lat temu , teraz to za 2 zł to możesz kupic husteczki, a lody to za 50 zł i to z finałem
0
@fart jaki plan w czasie lock downu co będziesz robił?
0
@Gwyn kolejny niewinny?
1
@tomek8756 ja ci polecam film motel i motel 2 na cda :) ciekawe czy takie coś ci sie spodoba :)
0
@mekston a doyle jak sobie radzi i co myslisz powalczy dzis ?
0
@Bruttalczemu nie spisz?
1
@Lola120 serial top 5 sezon dramat szkoda na siłę
0
Panowie jest spotkanie Rambli nad jeziorem i nagle topi sie , Clyde i Encore , możecie uratować jedno z nich , kogo ratujecie ?
4
1
@MesQueUnClub96 ja mieszkam i nic nie ma :D idzie burza ale spokój ;D
3
@Pilka_jest_okragla 20 by było spoko 15 troche mało :D
0
@SaulGoodman ile na klatę na raz?
0
@mikiiki dam ci fajny film na cda nazwa motel ;) polecam
0
@bixmix prezes będzie jakieś piwko dziś?