0

@Tuc ty masz rację. Ale biorąc pod uwagę letnie okienko i odejścia zawodników plus bonus za miejsce w lidze, LM i PK będzie na transfery i inigo

0

Tak jak już kiedyś pisałem myślę że Yamal już był u Lapcia i ogarnął transfer ????

0

Nie da się tego lepiej rozegrać na 9 David z Lille a na lewo Nico ?

1

Dajcie spokój z płaczem. Jeżeli chcemy dołoży kolejny puchar do gabloty to musimy grać z najlepszymi. Sociedad to też nie jest łatwy rywal

6

Dajcie spokój kibice faul z nie jego winy, uderzenie i tak się dzieje a jeżeli chodzi o spalonego to jak każdy już widział to był więc to wina varu a nie ronalda

0

Moglibyśmy wypożyczyć kogoś teraz na skrzydło

0

@BarcaKings965212 oglądasz PL? Jest to gość który robi różnicę ? bo ja całkowicie nie oglądam

1

Bez szerokiej i w miarę mocnej ławki to my nie osiągniemy czegoś takiego jak zwycięstwo w LM ewentualnie coś na krajowym podwórku ale już jest ciężko. Takich zmienników jak Martin fort fati czy Victor to może mieć max Deportivo a nie klub taki jak Barca bijący się o trofea

1

@BISHBASHBOSH z Leganes też tak było

0

Idealny kierunek dla niego na odbudowanie

1

@novy1899 druga rzecz nowy LO PO LS do tego Tah czyli co Lewy dalej sam napastnikiem a kto odejdzie ? Christiansen, Garcia, Fati ? De jong pewnie zostanie Ferran też to jak ogarną FP ?

0

Nie wiem ale ten Martin albo ma papiery na Flicka albo on na treningach wymiata bo patrząc na mecze to tragedia

1

I ma pensje gdzieś 3mln więc pół sezonu to tak z 1.5 w porównaniu do Rasforda 9mln

1

Może dzięki temu uda się wypożyczyć Rasforda i może pomoże latem w transferach

0

@bartulek98 jeżeli chodzi o Rasforda to chodzi o wypożyczenie do czerwca. Po sezonie pewnie przyjdzie Nico bo Niby Leao chce zostać w Milanie , kvicha poszedł do PSG , Son stary więc jest jedno rozwiązanie

0

Nie ma szans. Można podziękować fatiemu

1

@Nefir Tylko żeby Bernal wrócił do formy oraz omijały go kontuzje i będzie pięknie

0

@gracianho7Znam fana Malagi i mówi że ten Cordero to mega kot jest i za tanie pieniądze

1

@Macior79 Nico zdecydowanie

0

A co z perła z Malagi ? Bo coś cicho się zrobiło na ten temat

1

@Nightraider i pewnie będziemy się z nim męczyć 2.5 roku i ogromnym kontraktem i latem mozna zapomnieć o np LS bo znając życie de jong też nie odejdzie i nie będzie żadnych transferów bo miejsca w FP nie ma

0

@Nightraider wątpie dla mnie on już jest straconym piłkarzem i pewnie będą z nim męczarnie jak z Francuzami ( Clement L i Samuel U)

1

Garcia okej że zostanie do lata ale fati? On nic nie wnosi oprócz kontuzji serio mamy opcje wypożyczyć tego Rasforda który gorszy od fatiego nie będzie a zawsze odciąży kogoś z trójki napastników. Czyli reasumujac transferu zima nie będzie

0

@zDeka prawdopodobnie Nico przyjdzie

1

Zabrakło wejścia Pablo Torre

0

Tylko i wyłacznie David z Lille ! Za darmo, dobry wiek oraz kontrakt powinien być dla Nas osiągalny do tego Bernal wróci po kontuzji , może Tek zostanie na jeszcze jeden sezon , Valle wróci z wypożyczenia (wtedy mamy 2 młodych LO) spróbować chociaż do grudnia 2025 jak będą wyglądać , Tah za darmo i transfer na który najbardziej liczę Nico ( mam jakąś słabość do tego gościa pozbyć się Erica, fatiego, de jonga, christiansena, wypożyczyć Marina i pomyśleć co z Rekinem wtedy mamy fajny, młody zespól połączony z weteranami ( Iniago, Lewy , Ter Stegen i ewentualnie Tek)

0

@on1977 Valle pokazał że talent ma. Dać mu szansę min do grudnia 2025 i zobaczyć jak sobie radzi

0

Coś czuję że jeszcze w tym tygodniu rashford przyjdzie na wypożyczenie

4

Ciekawe czy będą teraz na zimę jakieś transfery z i do. Ps żeby po dzisiejszym meczu Araujo przemyślał i został

0

Pytanko: Fati gdzieś był przy celebracji ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?