gracianho7
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Tuc ty masz rację. Ale biorąc pod uwagę letnie okienko i odejścia zawodników plus bonus za miejsce w lidze, LM i PK będzie na transfery i inigo
0
Tak jak już kiedyś pisałem myślę że Yamal już był u Lapcia i ogarnął transfer ????
0
Nie da się tego lepiej rozegrać na 9 David z Lille a na lewo Nico ?
1
Dajcie spokój z płaczem. Jeżeli chcemy dołoży kolejny puchar do gabloty to musimy grać z najlepszymi. Sociedad to też nie jest łatwy rywal
6
Dajcie spokój kibice faul z nie jego winy, uderzenie i tak się dzieje a jeżeli chodzi o spalonego to jak każdy już widział to był więc to wina varu a nie ronalda
0
Moglibyśmy wypożyczyć kogoś teraz na skrzydło
0
@BarcaKings965212 oglądasz PL? Jest to gość który robi różnicę ? bo ja całkowicie nie oglądam
1
Bez szerokiej i w miarę mocnej ławki to my nie osiągniemy czegoś takiego jak zwycięstwo w LM ewentualnie coś na krajowym podwórku ale już jest ciężko. Takich zmienników jak Martin fort fati czy Victor to może mieć max Deportivo a nie klub taki jak Barca bijący się o trofea
1
@BISHBASHBOSH z Leganes też tak było
0
Idealny kierunek dla niego na odbudowanie
1
@novy1899 druga rzecz nowy LO PO LS do tego Tah czyli co Lewy dalej sam napastnikiem a kto odejdzie ? Christiansen, Garcia, Fati ? De jong pewnie zostanie Ferran też to jak ogarną FP ?
0
Nie wiem ale ten Martin albo ma papiery na Flicka albo on na treningach wymiata bo patrząc na mecze to tragedia
1
I ma pensje gdzieś 3mln więc pół sezonu to tak z 1.5 w porównaniu do Rasforda 9mln
1
Może dzięki temu uda się wypożyczyć Rasforda i może pomoże latem w transferach
0
@bartulek98 jeżeli chodzi o Rasforda to chodzi o wypożyczenie do czerwca. Po sezonie pewnie przyjdzie Nico bo Niby Leao chce zostać w Milanie , kvicha poszedł do PSG , Son stary więc jest jedno rozwiązanie
0
Nie ma szans. Można podziękować fatiemu
1
@Nefir Tylko żeby Bernal wrócił do formy oraz omijały go kontuzje i będzie pięknie
0
@gracianho7Znam fana Malagi i mówi że ten Cordero to mega kot jest i za tanie pieniądze
1
@Macior79 Nico zdecydowanie
0
A co z perła z Malagi ? Bo coś cicho się zrobiło na ten temat
1
@Nightraider i pewnie będziemy się z nim męczyć 2.5 roku i ogromnym kontraktem i latem mozna zapomnieć o np LS bo znając życie de jong też nie odejdzie i nie będzie żadnych transferów bo miejsca w FP nie ma
0
@Nightraider wątpie dla mnie on już jest straconym piłkarzem i pewnie będą z nim męczarnie jak z Francuzami ( Clement L i Samuel U)
1
Garcia okej że zostanie do lata ale fati? On nic nie wnosi oprócz kontuzji serio mamy opcje wypożyczyć tego Rasforda który gorszy od fatiego nie będzie a zawsze odciąży kogoś z trójki napastników. Czyli reasumujac transferu zima nie będzie
0
@zDeka prawdopodobnie Nico przyjdzie
1
Zabrakło wejścia Pablo Torre
0
Tylko i wyłacznie David z Lille ! Za darmo, dobry wiek oraz kontrakt powinien być dla Nas osiągalny do tego Bernal wróci po kontuzji , może Tek zostanie na jeszcze jeden sezon , Valle wróci z wypożyczenia (wtedy mamy 2 młodych LO) spróbować chociaż do grudnia 2025 jak będą wyglądać , Tah za darmo i transfer na który najbardziej liczę Nico ( mam jakąś słabość do tego gościa pozbyć się Erica, fatiego, de jonga, christiansena, wypożyczyć Marina i pomyśleć co z Rekinem wtedy mamy fajny, młody zespól połączony z weteranami ( Iniago, Lewy , Ter Stegen i ewentualnie Tek)
0
@on1977 Valle pokazał że talent ma. Dać mu szansę min do grudnia 2025 i zobaczyć jak sobie radzi
0
Coś czuję że jeszcze w tym tygodniu rashford przyjdzie na wypożyczenie
4
Ciekawe czy będą teraz na zimę jakieś transfery z i do. Ps żeby po dzisiejszym meczu Araujo przemyślał i został
0
Pytanko: Fati gdzieś był przy celebracji ?