0

Myślę że Nico to nie jest spalony temat ale może chodzi o to żeby mu pokazać że chcesz grać dla nas to pokaż chęci. Są też inni Rashford, Lookman... oby nie Diaz

8

Żadnego Diaza i fatiego w następnym sezonie

0

Na pewno nie możemy robić transferów których chce Deco( Diaz) i Lapcio ( Lewo) tylko takich których chce Flick

0

@19Macio93 myślę że tak i Flick go jeszcze ulepszy

0

@19Macio93 na LO Valle sprawdzić

0

@Eto'o9 R10 na LO Valle spróbować

0

Myślicie że sprowadzimy kogoś ? Czy będzie jednak że mamy dobrą kadrę u La masie i nie potrzebujemy nikogo

1

Mamy to !!! VeB !!!

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@adamomarzec1990 boczni obrońcy i skrzydłowy chyba że Araujo odejdzie. W tym roku priorytet a za rok bramkarz i 9. Jeżeli chodzi o LO czemu nikt nie myśli sprawdzić Valle a na PO może Venderson albo ten Rumun z Rayo. Chociaż boję się że już Deco sobie zaplanował że tam będzie Eric i powie nie ma kasy więc kupimy tylko skrzydłowego a tu nazwisk jest trochę ( Nico , Lookman , Rashford, Dias itp)

0

@Gohan93 ciekawe czy odnalazłby się u nas

0

Dla mnie transfer ok. Myślę że Flick go ułoży ale pytanie jest inne czy Yamal nie będzie fochow strzelał że jest Anglik a nie Nico jego przyjaciel

0

Oby udało się dopiąć umowę z miejscami Vip bo potrzebujemy 3 transferów : zmienników dla Balde oraz Kounde ( może do Balde spróbować Valle ) i skrzydłowy. O Nico ucichło chyba że to taka zagrywka ale jest ( lookman , Rashford, młodziak z Monaco itp)

2

Jakby był Balde Kounde i casado do rotacji myślę że ten mecz poszedłby w inna stronę. No cóż gramy finał w niedzielę a co do lata... To Życzę nam wszystkim Cules 3 dobrych transferów oby bez głupich kwot ( LO, PO, LS) Visca Barca Visca Katalonia. Głowa do góry to młody zespół !!!

0

Dziś czytałem że Barca interesuje się Eliesse Ben Seghir z Monaco (skrzydłowy) ktoś może go ogląda i może coś powiedzieć ?

0

Widzę że już szukamy młodych na presezon i super ale ja dopisalbym jeszcze pomocnika Ebrima Tunkara co to będzie za grajek (teraz 15lat) talent niesamowity

0

Jeżeli chodzi o finał to mam jakieś złe przeczucia. Gdyby był Balde i lewy to myślę że byłbym spokojny o kolejne trofeum. Obym się pozytywnie zaskoczył

0

I Nico dziś z bramka. Rozkręca się pod koniec sezonu

0

Czas najwyższy. Miejsce tego gościa jest u nas

3

Dlatego jeżeli będziemy mogli zrobić chociaż jeden transfer latem to kupić skrzydłowego np. Nico

1

Coś czuję że możemy zapomnieć o Nico , Tahu i ogólnie o transferach latem a może być gorzej jak będziemy musieli sprzedać z 2 3 piłkarzy. Niestety tak to wygląda

0

Niby sprzedaż samego Duńczyka nie jest w stanie dać nam 1:1 i będzie musiał odejść ktoś jeszcze żeby Tah przyszedł. Przypominam że do odejścia jest Duńczyk , fati , Penia i Pau Victor a do Nas LP, PO i ŚO więc nie wiem czego tu się spodziewać

0

Zaraz się okaże że my nie zrobimy żadnego transferu a odnowimy kontrakt np Fatiego lub kupimy jakiegoś Brazylijczyka z Botafogo za 60mln. To już nie jest śmieszne

0

@Pussy Patrol w Levante grał super, Celtic w miarę i teraz w Como też jak oglądam to jest pewny

0

I pomyśleć że mamy fajnego LO na wypożyczeniu w Como

4

Wiedząc że są już piłkarze skreśleni przez Hansiego to liczę na minuty dla Torre. Szkoda go

0

Czytam komentarze i jak dla kogoś 60mln to dużo jak za Nico to ja nie wiem za ile taki zespół jak Barca ma kupować ? 100 +?!

0

Klauzula jest 58mln i nie chodzi o kwotę do zapłaty bo już nawet na lm jest zarobione 100mln plus sprzedaż Roque itp tu chodzi o kontrakt. Myślę że i z tym nie będzie problemu bo sprzedać fatiego , lenglet i już jest jakieś 20mln kontraktu zaoszczędzone. Później Tah- Duńczyk jakiś młody ło po albo Valle i mamy kompletny skład a w 2026 napastnik

1

Mam nadzieję że Flick, Deco i Lapcio będą ogl ten mecz a Nico zagra dobrze

0

@Kismeth niee dovbyk nie, Roque trafił do nas w złym momencie. Jakby trafił od poczatku do Flicka kto wie. David za darmo. Lepiej spróbować go nic płacić ogromne pieniądze za Ishaka czy grytkersa ewentualnie może ten Sesko

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?