gracianho7
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@mkl87 mi się coś wydaje że będą kombinowali z Rashfordem.
0
A ja z pytaniem troszkę innym czy ktoś z Was skyszał o Cancelo ? Niby toczą się rozmowy a cena to 15mln
0
Dawać jeszcze Nico, i do wzmocnienia LO Aznou naszego wychowanka
7
Dawać go na wypożyczenie. Paka będzie sztos
6
Jakby Nico na kasę i Rash na wypożyczenie przyszedł to byłaby dopiero paka
1
@Hasszz fajnie jakby przyszedł ale szwagry wola Diaza i już kombinują jakiś amigosow
1
Nic będzie z jego transferu do nas
0
@TheKlucha w innym poście jest
0
Czyli Martin zostaje więc o jakimś LO można zapomnieć. Myślałem że jak przyjdzie Rashford czy Diaz to Perisic i tak jako dodatek do składu przyjdzie a okazuje się że jednak nie. Pokazuje to chyba rzeczywiste finanse klubu
0
Czy kupno Diaza za 60mln zamyka drogę do transferu Grimaldo i perisicia?
1
Rashford wypożyczenie, Grimaldo, Perisic
0
Perisic, Rashford , Aznou i zaczynamy sezon
0
Adam Aznou młody
0
Dawać tego Rashforda jeszcze
0
Wymienić Niemca na Rashforda
0
A kto powiedzial że u nas też 20mln pensji? To było powiedziane przy Bayernie i Arsenalu jeżeli chciałby do Nas przyjść to zapewne wie na co może liczyć. Puchary, kumple albo kasa
9
Marzenie Nico Plus wypożyczenie Rashforda za mała kwotę
0
Nasz pierwszy i ostatni transfer do klubu w tym okienku
1
Nico słabiutko dziś.
0
A może Adam Aznou
3
Czemu Deco nie pomyśli o wymianie np Rashforda na ter Stegna z MNU
0
Marzenie okienka kupić Garcię , wypożyczyć Rashforda i kupić Eliesse Ben Seghia z Monaco
0
Może Manchester United
0
@FCBach Niby zostaje w Bilbao. Czyli będzie jak z bratem
0
Może przekonają Nico
0
Może wymiana na tą ich perle z Maroko ?
0
Według Transfermarkt za obu 70mln ale jakby dolozyc fatiego 50/60
0
Za 85mln to mamy z 2 3 fajne transfery
0
Ooo zaczyna się Diaz Neymar Nico
18
Bez transferów nie powtórzymy takiego sezonu jak ten