0

@mkl87 mi się coś wydaje że będą kombinowali z Rashfordem.

0

A ja z pytaniem troszkę innym czy ktoś z Was skyszał o Cancelo ? Niby toczą się rozmowy a cena to 15mln

0

Dawać jeszcze Nico, i do wzmocnienia LO Aznou naszego wychowanka

7

Dawać go na wypożyczenie. Paka będzie sztos

6

Jakby Nico na kasę i Rash na wypożyczenie przyszedł to byłaby dopiero paka

1

@Hasszz fajnie jakby przyszedł ale szwagry wola Diaza i już kombinują jakiś amigosow

1

Nic będzie z jego transferu do nas

0

@TheKlucha w innym poście jest

0

Czyli Martin zostaje więc o jakimś LO można zapomnieć. Myślałem że jak przyjdzie Rashford czy Diaz to Perisic i tak jako dodatek do składu przyjdzie a okazuje się że jednak nie. Pokazuje to chyba rzeczywiste finanse klubu

0

Czy kupno Diaza za 60mln zamyka drogę do transferu Grimaldo i perisicia?

1

Rashford wypożyczenie, Grimaldo, Perisic

0

Perisic, Rashford , Aznou i zaczynamy sezon

0

Adam Aznou młody

0

Dawać tego Rashforda jeszcze

0

Wymienić Niemca na Rashforda

0

A kto powiedzial że u nas też 20mln pensji? To było powiedziane przy Bayernie i Arsenalu jeżeli chciałby do Nas przyjść to zapewne wie na co może liczyć. Puchary, kumple albo kasa

9

Marzenie Nico Plus wypożyczenie Rashforda za mała kwotę

0

Nasz pierwszy i ostatni transfer do klubu w tym okienku

1

Nico słabiutko dziś.

0

A może Adam Aznou

3

Czemu Deco nie pomyśli o wymianie np Rashforda na ter Stegna z MNU

0

Marzenie okienka kupić Garcię , wypożyczyć Rashforda i kupić Eliesse Ben Seghia z Monaco

0

Może Manchester United

0

@FCBach Niby zostaje w Bilbao. Czyli będzie jak z bratem

0

Może przekonają Nico

0

Może wymiana na tą ich perle z Maroko ?

0

Według Transfermarkt za obu 70mln ale jakby dolozyc fatiego 50/60

0

Za 85mln to mamy z 2 3 fajne transfery

0

Ooo zaczyna się Diaz Neymar Nico

18

Bez transferów nie powtórzymy takiego sezonu jak ten

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?