0

Fode Diallo 2012 ?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Jakby w naszej szatni był Sławek P to już dawno byliby rozgrzani

0

Ja się dziwię że my jeszcze nie działamy w sprawie wolnych agentów tylko pisza o Alvarezie. Jest bernardo , senesi itp Deco tam powinien już działać

1

Dawaj Hansi tego Tunkare na trening

1

Przypominam że jeszcze Gavi jest i będzie potrzebował wejść pod koniec sezonu

4

Do tego Baba i Gariba SO lewonożni. Tylko widać że Flick niby zachwyca się La Masia a nie daje nikomu szansy. Przykład prowadzimy 5 0 z Bilbao czemu nie dał szans zagrać Tommiemu?

0

Czy po przejściu Racingu trafiamy na Atletico ?

0

@nevos551 jak ma przyjść za małe pieniądze to czemu nie spróbować. Ja jestem za to jak najbardziej za Salinasem - dobry grajek się zapowiada

16

Liczyłem że dostanie minuty pod koniec z bilbao ale może w pucharze dostanie killa minut przy dobrym wyniku

1

Jedynie jako kibic do czego mógłbym się przyczepić to pod koniec zamiast yamala Olmo i np Rasha wpuścić Dro , Jofre i Tommego

3

@Elvisek w lutym wraca do treningów

0

Fajnie byłoby jeszcze wypożyczyć ŚO np Marmol ale raczej nie będzie funduszy

0

Ciekawe co na to Hansi. Myślę że to jest gest lapcia i deco w kierunku Mendesa a nie chęci trenera do wzmocnienia obrony

0

@slayer Schlotterbeck

0

Jedyną osobą która może sprowadzić do nas Nico to tylko Flick inaczej wybierze kasę i pewnie Real czy coś innego

0

Deco niech już dziś tam leci i go przywozi. Lepszej opcji na dziś nie ma a to tylko wypożyczenie na pół sezonu chyba że odpali niesamowicie to będziemy myśleć latem a pod Hansim jest to możliwe.

1

Senesi albo Ake

1

Cortes , Cuenca, Baba ?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Jest szansa go wyrejestrować i kogoś wziąć?

0

Niby poważna kontuzja kolana

1

Dro, Roony ...?

0

Dla mnie Murillo z Nottingham

0

@MagdJanko szkoda tylko że Eyong jak i Levante siadło

0

Ostatnio natknąłem się na post że Barca rozmawiała z agentem Moise Keana. Ktos może coś powiedzieć o tym zawodniku ?

0

@malypuzon ale on był w najtrudniejszym czasie klubu i jako dodatek do skladu

0

@Guillegavira może dlatego ostatnio pisze się o Edersonie z Atlanty a jak nie to kees smit

0

@Guillegavira zobaczymy jak to będzie

0

@HypeR ale cena może być też wysoka

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?