gorgota
Dołączył/a: marzec 2015
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A Rafinha nie zaczął już trenować ?
0
Ja myślałem że Adriano zagra na pozycji Busquetsa, Samper i Rakitić w pomocy, a Roberto na skrzydle :)
0
Bartra, Vidal. Mathieu, Vermaelen, Adriano
5 obrońców. Jak myślicie. Jak Lucho to rozłoży?
0
Alvesa od roku objezdza każdy? O.o
0
Tylko ze na ostatniej prostej mogą nie wytrzymać presji i pogubić się ze sredniakami (Np.Chelsea haha :))
0
Nie ma to jak patrzeć na literówki, jeszcze gdy jestem na mobilnej ;) Serdecznie przepraszam i proszę o wybaczenie ;)
0
Myślicie ż Leicester się nie posypie i zdobędzie mistrza ?
0
Mam przeczucie ze to będzie wyjątkowo łatwy mecz
0
Oby tak dalej!
Z takim Suarezem i reszta drużyny wszystko jest możliwe!
Veb
0
No nie może narzekać ;D
1
Ale myślę, że napisał polski z wielkiej litery ponieważ jest to początek zdania :)
0
On to jest już tam chyba z przyzwyczajenia :)
0
No czwarte miejsce to już tradycja. Jakby zajęli 2 miejsce to pewnie zwolnią Wengera za łamanie tradycji. Chociaż on tam będzie chyba Aż do.smierci
1
Myślicie że w tym roku Tottenham ma jakieś szanse na mistrza, czy jak zwykle skończą na 6 miejscu?
0
Myślicie że w tym roku Tottenham ma jakieś szanse na mistrza? Czy znowu zatrzymają się i skończą na 6 miejscu?
Edit. sorki, nie tutaj, miał być nowy komentarz a nie odpowiedź, ale taki urok mobilnej. Pozdrawiam :)
0
Nie wbije Manity:)
0
Pique i Vermaelen
Czy to definitywny koniec Bartry w Barcelonie ?
1
Chyba trzecim, góra drugim :D
0
Dzięki Wam Wszystkim :)
0
Jak zagrał Claudio Bravo? :)
0
A nie lepiej Alves, Pique, Bartra, Vermaelen?
Jeśli chodzi o obronę
0
Bardzo cieszy postawa ter Stegena :)
0
Co sądzicie o Firminio?
Ostatnio oglądałem mecz i słaby nie jest
Dwie Brameczki
A wy co sądzicie ?
0
Tutaj chociaż sprawiedliwie
0
Uwaga teraz
Kto ze Złotą Piłką?
0
Tak
:)
Znaki
0
To jest żenada
..
1
Co to za idiota bez szkoły? Haha
1
Neymar w myślach,, Zgarniamy go " :D
0
Jakim Cudem Claudio nawet nie był nominowany?