gorgota
Dołączył/a: marzec 2015
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A czy Ronaldo nurkuje raz w miesiącu?
Z jego wypowiedzi jest taki wniosek
Ronaldo nir jest nurkiem, ale nurkuje w,, niektórych spotkaniach "
0
A gdzie Bartra?!
0
Moje kondolencje.
Minuta Ciszy :)
0
,,Oni nie mieli za to Messiego, a my wielu zawodników "
Czyżby Barcelona to Messi? :D
0
Nawet nie koniecznie :D
Włosy to ma dłuższe :D
0
Ale jeśli np.Mathieu jest za słaby na.Barcelonę, to nie znaczy, że jest też zbyt słaby na no.Celte
0
Jak dla mnie dobrą opcją ( wiem ze zaraz zacznie się krytyka na mnie)
Jest sprzedanie
- Sandro
- Adriano
I uwaga!
-Mathieu
Francuz ma już swoje lata, lepszy nie będzie
A trzeba powiedzieć prawdę, popełnia coraz więcej błędów i jest z niego mniejszy pożytek.
Przynajmniej w mojej opinii
Wolałbym żeby jego błędy popełnił Bartra, bo jest w miarę młody i są szanse ze wyciągnie wnioski.
A Francuz lepszy nie będzie
Jest Pique, Mascherano (bo lepiej gra w obronie niż na DM) , Bartra, Vermaelen
A Ja sprzedałbym go teraz, póki można dostać za niego sensowne pieniądze
Sandro sprzedałbym dlatego, że nie prezentuje wymaganego poziomu, o wiele większy potencjał widzę w Munirze, a gdy zostałby sprowadzony Nolito to chłopak nie miał by nawet szans na wykazanie się.
Mówię oczywiście o sprzedaży z opcją pierwokupu.
A Adriano, nigdy nie spełnił moich oczekiwań i zdania nir zmienię
0
Właśnie
Za rozsądną sumę
Ale jak się rozwinie to wcale nie będzie takie łatwe :/
0
Każdy ma słabszy okres
Przypomnij Pique z zeszłego sezonu ;)
0
,,Uraz ten z pewnością nie wykluczy go udziały w El Clasico "- tyle chciałem usłyszeć :)
1
Nic poważnego
Zostanie na zgrupowaniu kadry :)
0
Widok złotego znaczka pucharu Ligi Mistrzów byłoby czymś pięknym :)
Nie.mogę się doczekać :)
0
Akurat dołoży się kasa na takiego Nolito :)
7
Tego co wywnioskowałem to Ronaldo miał na myśli, że to on był najlepszym piłkarzem świata, ale to, że Messi wygrał tryplet da mu głosy.
Wiem ze CR nir powie że Messi jest od niego lepszy.
Ale czasami lepiej jest przemilczeć niż pierdzielic takie głupoty.
0
Inne zasady to chyba musiałaby być liczba goli zdobytych z pola karnego, bo innej opcji w takim razie nie widzę
0
Dlaczego Gumbau a nie on?!
0
Ale o co ci chodzi?
Co takiego zrobił?
1
Dzięki Wiśnia ;)
0
Poratuj ktoś szybko!
Macie linka do filmiki z bramkarzem który w karnych w każdym strzale dostawał w głowę? :D
0
Ależ bramka! Neymar!
0
Ale asysta!
Brawo!!
0
To ja już nie oglądam...
0
Kurcze.
Szkoda
Naprawdę lubię tego zawodnika ;/
1
Wie ktos co jest z Courtois?
0
A ja nagrode dalbym Rabiot :)
0
Nie mialem jak zobaczyc meczu. Powie ktos jak zagral ter Sztejen? :D
1
http://www.futhead.com/16/squads/3992107/
Co byście powiedzieli na taki składzik? :D
0
,, Nie zdziwiłbym się , gdyby taniej nas wyszedł zakup Verrattiego niż Pogby '' - Pogba jest wiele przeceniony.
W tym sezonie nie pokazuje klasy jak w tamtym.
jeszcze taka kasa...
Chociaż ten jego agent woła taką kasę bo dostaje 10% z transferu
0
A co do Bartry. Powinien dostać o wiele więcej minut.
Jest w miarę młody , ma świetny charakter ( Katalończyk z krwi i kości ) , Świetna technika i przedewszystkim spokój.
Popełnia błędy , ale tak jak Roberto, potrzebuje regularnej gry.
0
Tak , napisałem o transferze pomocnika.
Chodziło mi jednak o to , że gdy Samper nie wypali będzie on potrzebny (pomocnik) , a gdy da radę to wtedy zostaje i nie potrzeba nikogo innego . To miałem na myśli :) Wiadomo że marzeniem jest jak najwięcej wychowanków w składzie, ale niektórzy po prostu nie prezentują wymaganego poziomu .